A reinceput concursul Ghiceste Sunetul

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui RastaFarai

haha.da..fiecare cu prioritatile lui nu?sunt de acord ca forumul e foarte tare.dc sa mint..am intrat pe el datorita unei reclame la concurs.totusi am descoperit niste subiecte foarte interesante[chiar daca nu am participat activ la discutii am cules destule informatii utile]..si mi se pare ilogic sa ma acuzi pe mine ca d-asta am intrat pe forum.[daca nu va convine nu mai puneti reclama cu concursul]mi se pare normal in momentul cand oferi un serviciu,indiferent de ce gen,sa te straduiesti sa-l oferi cat mai bine nu sa-l faci in sila.ma dezgusta oamenii care se apuca de o treaba si o lasa in aer,e bine in viata sa-ti stii limitele pentru ca risti sa incurci lumea care si-asa e destul de incurcata de tot ce se petrece.in momentul in care o sa-mi deschid si eu vreun site cu prestari servicii si n-o sa fii multumita de ceea ce iti ofer si tu vei avea dreptul sa comentezi...pana una alta nu aveti nici o scuza pentru incompetenta de care dati dovada.pacat de forumul asta si de oamenii de pe el..merita mai mult..


Eu zic sa o lasi mai usor, nimeni nu-ti datoreaza nimic. Esti "for free" - asa incat mai usor cu incompetenta. Iti place, stai - nu-ti place - asta e. Multumim pentru vizita.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaF spune:

Nu va mai certati.

Fiecare are dreptatea lui.
Proprietarul site-ului are un beneficiu major de pe urma acestuia. Datorita noua care vizitam zilnic acest site si intr-un numar destul de mare, chiar daca numai pentru concursuri sau pentru subiecte.
Publicitatea este destul de costisitoare pe un asemenea site, de aceea va rugam sa ne tratati cu respect, nu sa ne invitati sa plecam.
Daca incepeti un lucru si aveti pretentia ca sunteti corecti, nmacar recunosteti "ca ati dat-o in bara" cu aceasta editie si macar incercati sa remediati problema.

Cu Respect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Draga Cristina,

Eu vad ca pana acum au raspuns la concurs 582 de persoane si s-au plans numai cateva. Daca tu ai concluzionat ca am dat-o in bara este opinia ta personala si o respect dar eu personal am o alta parere.

Am spus inca de la inceput ca acest concurs foloseste o implementare noua. Si la prima editie a concursului Ghiceste Sunetul am avut ceva probleme dar le-am remediat si apoi au mai fost multe editii care sa-au bucurat de multa popularitate. Nu avem pretentia ca suntem perfecti dar ne dam silinta...

Mult succes in continuare.

Florin



Citat:
citat din mesajul lui CristinaF

Nu va mai certati.

Fiecare are dreptatea lui.
Proprietarul site-ului are un beneficiu major de pe urma acestuia. Datorita noua care vizitam zilnic acest site si intr-un numar destul de mare, chiar daca numai pentru concursuri sau pentru subiecte.
Publicitatea este destul de costisitoare pe un asemenea site, de aceea va rugam sa ne tratati cu respect, nu sa ne invitati sa plecam.
Daca incepeti un lucru si aveti pretentia ca sunteti corecti, nmacar recunosteti "ca ati dat-o in bara" cu aceasta editie si macar incercati sa remediati problema.

Cu Respect

Mami de Alexa(06.12.2004)


O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluck spune:

eu sunt tare nelamurita...de azi-dimineata ma tot invart pe forumul asta si nu sunt selectata nici ziua nici seara....trebuie sa faci ceva anume?...cred ca stiu site-ul pe de rost.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluck spune:

buna...din noou si imi cer scuze....m uitam pe la alte forum-uri iar acum cand am verificat am vazut ca eram selectata la pozitiz 178....dar nu a aparut nici un trifoi.....trebuie sa mai astept?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluck spune:

nu stiu ce este dar ceva se intampla....nu a mai raspuns nimeni de la ora 15:29.......eu chiar as vrea sa raspund....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

'neatza!
Va invit la o cafeluta
Laura ai mare dreptate!
Si eu astept trifoiasuldar nu este o asa mare problema ca nu apare.In asta consta farmecul concursului
Bafta multa la toata lumea!

Mihaela,mami de ingeras Cosminiq
Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain)



http://picasaweb.google.com/BazarGeneral
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mineru1982 spune:

si ce inseamna ca trebuie sa stai mai mult pe forum ca sa iti maresti sansele de a fi selectat sa raspunzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codrutaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui elush_k

Doresc si eu sa particip ! Cum sa fac ?

Ella

Citesti/scrii pe forum si ai rabdare . Daca ai noroc, esti selectata din lista de membri activi si iti apare in fereastra normala din forum o zona speciala care te anunta ca ai fost selectat si ai o casutza unde sa raspunzi.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Daca a disparut casuta inseamna ca am ratat sansa de a raspunde? sau pot totusi raspunde daca sunt in lista celor selectati? Daca da, cum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Nu poti sa raspunzi decat daca iti apare casetuta si scrii acolo, in ea. Nu stiu exact cum e cu lista si cu aparitia trifoiului. Stiu ca a explicat Admin odata, daca te uiti in urma la mesaje, poate gasesti. Bafta!



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput