Aspirante optimiste > 20 ani (454)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Andreea imi pare rau,am notat si am dat si mai departe in cazul in care apare unde nu trebuie nesimtita asta.
Poti sa iei cu incredere de pe bazar ca acolo fetele iti dau toate detaliile si nu dispar in ceata daca ai vreo problema

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!
si de as mai vrea numai pot decat pe ascuns,altfel as duce razboi in casa,si asa ce mustrare am primit de la al meu...am zis ca ne batem

18+RUXANDRA astept sa vii acasa la surioara ALEXANDRA01-02-2007

http://www.flickr.com/photos/andresialex/

ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nike974

eu vomit, inca si nu stiu cat vor mai dura.
am un nr d ealimente f redus.........
astept cu emotie ziua de miercuri.eu m-as bucura sa fie si doi,sincer.sa dea Dumnezeu sa fie sanatosi!

sotul meu e superincantat,surorile mele la fel, tata e neutru, iar mama mi-a cerut ieri :" sa ii dai afara daca sunt doi, sunt o piatra de moara"
am plans toata ziua si am descarcat histamina si,evident, mi-a fost rau.
off,numai pune la suflet,o fi spus de suparare,cand vede si ea cu suflet de mama,si eu as suferii daca fetii mele iar fii asa de rau...dar fiecare are o parere,numai plange ca-i faci rau la bebe si fii puternika in continuare,pana la20saptamani cica asa se trage la o sarcina toxica,ai mare grija de tine iubita si nu fii suparata

18+RUXANDRA astept sa vii acasa la surioara ALEXANDRA01-02-2007

http://www.flickr.com/photos/andresialex/

ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Wow Andreea dar te-a tzapui calumea tipa .... asa merita...si cand ma gandesc ca si eu vroiam sa iau de la una niste pantaloni tot asa....bine ca nu m-am bagat...Invatam din patzanii, vorba ta.
Al meu cred ca facea mai rau ca al tau...

***************************************************
Elena, 22+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

fetele mele,
dupa cateva tepe magistrale, m-am decis sa reactionez.
prima pe lista, masina.
de cate ori ma tepuiau cei de la service sau dealer-ul, venea replica mea cua rticole de lege.
bref, mi-am luat piese de peste 100 de mil,gratis, pt ca era dreptul meu si tot ce era stricat, au inlocuit.

eu nu as renunta.ma enerveaza cei care ne iau de prosti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

nike, nu tb sa te superi pe mama ta, tu esti o femeie puternica si vei duce la bun sfarsit sarcina. Te pup , poate ne pui si noua o poza cu "burtica" imensa

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

o fac diseara si incerc sa o pun maine.
trebuie sa invat cca 300 de pagini pana miercuri,dar nu am chef.ma simt obosita.

asta nu e bine.inainte invatam fara fite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:

LA MULTI ANI GAGICI!!!

Va doresc o primavara frumoasa cu cat mai multe II !!!

http://lbdf.lilypie.com/QU3kp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Asa..am reusit sa termin cu treburile prin casaCam asa au iesit mucenici mei.Mie imi plac,banuiesc ca si restul familiei daca am macat deja o tava si...Va invit sa pofiti si voi
Andreea ai luat o tzeapa,mama ei de tipa neserioasa
Elena,Tanamera multumim de urari si de vizitaCe mai faceti voi burticutzelor?
Nike ma bucur sa te vadDespre mama ta,no comment.Sa nu pui la suflet tot ce zice,tu ai grija de bebe din burtica.Te asteptam cu vesti de la eco
Paula
Anca iti mai spun si acum,chiar daca am facut-o deja,Mariuca e o frumusete de fetita si iti seamana leit

Va pe toate!!!


In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Cosminuta arata ff bine mucenicii

Andreea imi pare rau de teapa luata. lasa...noi sa fim sanatosi. data viitoare sti ca nu mai trebuie sa iei de unde nu esti sigura k e ok

NIke stai linistita si nu mai pune la suflet. pe de-o parte poate iti vrea binele in felul ei. oricum nu vreau sa comentez prea mult p tema asta.


eu tocmai am terminat:
- supa de cartofi
- salata orientala
- mucenici fierti
- mucenici moldovenesti

si mai am de facut copanele la gratar cu piure si salata. si niste aperitive

pun si eu poza mai tarziu un pic cu mucenicii mei

toata lumea



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! Sper ca nu m-ati dat disparuta. Eu am fost la munca de la 7 pana acum. Cosmi super mucenicii, vreau si eu. Eu am scos drojdia de aseara sa stea la temp camerei dar nu stiu cand o sa ma apuc sa-i fac pt ca iar tb sa o iau din loc. Of, daca erai mai aproape iti ceream 2 de pomana dar asa...., arata super!
Nike iti tin pumnii incontinuare sa duci sarcina la bun sfarsit, poate scapi de greturi dupa luna a 4-a.
Joy sper sa vi cu vesti bune!II
Andreea imi pare rau de ce ai patit, lasa ca ti da Dumnezeu pe alta parte, tu sa fi sanatoasa si bebe. Nici ei nu o sa-i mearga prea bine in viata daca castiga banii necinstit.

http://lt2f.lilypie.com/a6XVp2.png
sa devin !

Mergi la inceput