Aspirante optimiste > 20 ani (454)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Cosmy arata chiar f.bine mucenicii esti harnicutza

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Mi-am mai facut 6 fiole de polidin luna asta! ma parca s-a mai reglat putin fata de luna trecuta, adica CM in Z28, cu doar o picatura maronie in Z27. Lucreaza polidinul asta. Ii spuneam unei colege in varsta ca-mi fac polidin si s-a cutremurat, mi-a zis ca pe ele le-a obligat pe timpul lui Ceausescu sa-si faca intr-o luna si luna viit. din 6 fem toate 6 erau insarcinate; pt ea a fost traumatizant pt ca nu-si dorea copil, pt mine insa ar fi tare frumos! Oricum dupa prima luna de polidin inca nimic, acum e a doua luna sa vedem ce o iesi.

http://lt2f.lilypie.com/a6XVp2.png
sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

fetele,
nu ma duc la petrecerea de la job, pt ca sotul meu e somer acum si nu as vrea sa se simta neglijat,sa stea singur.el mi-a spus sa ma duc,dar nu pot.asa simt.

cand eu am fost somera, imi aducea mereu flori, ma obliga sa dorm la pranz si se supara daca nu ii lasam si lui vase sa le spele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Bebelu harnicutza ai fost mamaAsteptam poze si cu mucenici tai
Katy deschide geamul ca ti arunc cu prastiaMa bucur ca ne mai scrii,te rog sa o faci mai des

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Oricum alte injectii nu mai imi fac! Il trimit si pe sot la control sa se mai chinuie si el!

http://lt2f.lilypie.com/a6XVp2.png
sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Coaminutza as deschide dar intra fulgii! In Bucuresti ninge nu se incurca, la voi cum e?

http://lt2f.lilypie.com/a6XVp2.png
sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Paula
Katy sper sa-ti fie de folos polidinul luna asta

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

La noi e rece,dar macar e soare

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Si la noi e soare,se topeste plapumioara de zapada.

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Cosminuta deliciosi mucenicii
Nike nu mai pune la suflet si linistestete, poate asa considera ea ca este bine pentru tine, nu te supara pe ea, ca nu i-ti zice cu rautate, cand te vede cat de rau i-ti este, ea te vede pe tine nu . Eu sunt de acord cu tine. Ea a fost sincera cu tine si a spus ce a gandit, cateodata poate nu este bine sa spunem cu voce tare ce gandim.
Andreea imi pare rau de ce ti sa intamplat. Nu mai fi suparata, data viitoare vei sti de unde sa cumperi. Asa invatam din greseli.






Mergi la inceput