Barbatii buni la pat

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Deci nici dupa optispe pagini nu aflai cum este un barbat bun la pat...
Sa fie oare barbatul care te face sa spui ce zice fatuca asta? (mai ales in refren!)
http://www.youtube.com/watch?v=p_6iSUiPXao&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui lilianasoare

Deci nici dupa optispe pagini nu aflai cum este un barbat bun la pat...
Sa fie oare barbatul care te face sa spui ce zice fatuca asta? (mai ales in refren!)
http://www.youtube.com/watch?v=p_6iSUiPXao&feature=related



da tu nu stii cum este...sau doar vrei sa vezi daca ce crezi tu este adevarat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Pacatele din punct de vedere al Bisericii Ortodocse Romane, sint mai multe ele dar fiindca este vorba de barbatii buni si sex, doar atat.

88. N-am pastrat curatie cu sotul (sotia): miercuri, vineri, sambata, duminica, luni; in cele 4 posturi de peste an; in timpul sarcinii si al ciclului lunar; 40 de zile dupa nastere.
91. Am facut pacatul onaniei ca sa nu fac copii, adica: am folosit prezervativ sau am varsat samanta afara ca barbat, iar ca femeie am folosit diafragma.
94. M-am impreunat cu sotul (sotia) de mai multe ori în 24 de ore.
95. M-am impreunat cu sotul (sotia) in diferite pozitii,ca animalele

Raspunsul meu;
Dupa cum se vede am voie sa fac sex doar marti si joi , si atunci daca nu e post, doar o singura data pe zi , si-n pozitia misionarului, n-ai voie capra, oaie, gaina etc.
Bun, eu cred ca nu pacatuiesc cu nimic pentru ca animalele nu fac pozitii, ci doar oamenii.M-am impreunat cu sotul de mai multe ori pe zi, n-am ce sa fac, femeia trebuie sa se supuna barbatului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Pacatele din punct de vedere al Bisericii Ortodocse Romane, sint mai multe ele dar fiindca este vorba de barbatii buni si sex, doar atat.

88. N-am pastrat curatie cu sotul (sotia): miercuri, vineri, sambata, duminica, luni; in cele 4 posturi de peste an; in timpul sarcinii si al ciclului lunar; 40 de zile dupa nastere.
91. Am facut pacatul onaniei ca sa nu fac copii, adica: am folosit prezervativ sau am varsat samanta afara ca barbat, iar ca femeie am folosit diafragma.
94. M-am impreunat cu sotul (sotia) de mai multe ori în 24 de ore.
95. M-am impreunat cu sotul (sotia) in diferite pozitii,ca animalele

Raspunsul meu;
Dupa cum se vede am voie sa fac sex doar marti si joi , si atunci daca nu e post, doar o singura data pe zi , si-n pozitia misionarului, n-ai voie capra, oaie, gaina etc.
Bun, eu cred ca nu pacatuiesc cu nimic pentru ca animalele nu fac pozitii, ci doar oamenii.M-am impreunat cu sotul de mai multe ori pe zi, n-am ce sa fac, femeia trebuie sa se supuna barbatului.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



Cata sinceritate domnule!!!!!!Scoate Guestus din femei tot ce n-ar spune in alte conditii nici batute cu funia uda !Securitatea nu reusea sa faca asta de la distanta!Acum este multumit ca a aflat ce-si dorea!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Pacatele din punct de vedere al Bisericii Ortodocse Romane, sint mai multe ele dar fiindca este vorba de barbatii buni si sex, doar atat.

88. N-am pastrat curatie cu sotul (sotia): miercuri, vineri, sambata, duminica, luni; in cele 4 posturi de peste an; in timpul sarcinii si al ciclului lunar; 40 de zile dupa nastere.
91. Am facut pacatul onaniei ca sa nu fac copii, adica: am folosit prezervativ sau am varsat samanta afara ca barbat, iar ca femeie am folosit diafragma.
94. M-am impreunat cu sotul (sotia) de mai multe ori în 24 de ore.
95. M-am impreunat cu sotul (sotia) in diferite pozitii,ca animalele

Raspunsul meu;
Dupa cum se vede am voie sa fac sex doar marti si joi , si atunci daca nu e post, doar o singura data pe zi , si-n pozitia misionarului, n-ai voie capra, oaie, gaina etc.
Bun, eu cred ca nu pacatuiesc cu nimic pentru ca animalele nu fac pozitii, ci doar oamenii.M-am impreunat cu sotul de mai multe ori pe zi, n-am ce sa fac, femeia trebuie sa se supuna barbatului.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



hai serios da chiar spun la biserica ca nu ai voie de 3 ori in 24 h. daca e aceelasi cuplu yo cred ca nu se opune biserica.

aia cu supusenia e f bine....adevarul ca tu in japan nici nu ai cum sa te opui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Elyda, daca exista cineva pe acest forum sa nu pacatuiasca asa cum a scris acel preot acolo, sa ridice mana sus.Alea citeva puncte sunt date de nu stiu ce parinte, nu i-am retinut numlele. Lista are 193.
Fiule , nu , nu a voie, decit o singura data si sa iasa cu bebelus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Elyda, daca exista cineva pe acest forum sa nu pacatuiasca asa cum a scris acel preot acolo, sa ridice mana sus.Alea citeva puncte sunt date de nu stiu ce parinte, nu i-am retinut numlele. Lista are 193.
Fiule , nu , nu a voie, decit o singura data si sa iasa cu bebelus.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...


Eu n-am spus ca nu pacatuim cu totii, eu spun ca sunt putin cei care recunosc.Eu n-as putea sa fiu atat de sincera....si am si eu ...cateva pacate , dar nu le spun nici la spovedanie.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Elyda, daca exista cineva pe acest forum sa nu pacatuiasca asa cum a scris acel preot acolo, sa ridice mana sus.Alea citeva puncte sunt date de nu stiu ce parinte, nu i-am retinut numlele. Lista are 193.
Fiule , nu , nu a voie, decit o singura data si sa iasa cu bebelus.



Eu n-am spus ca nu pacatuim cu totii, eu spun ca sunt putin cei care recunosc.Eu n-as putea sa fiu atat de sincera....si am si eu ...cateva pacate , dar nu le spun nici la spovedanie.



Dana




Elyda , pai cind te intreba preotul daca ai pacatuit, spui asa; " Da, Parinte! Totul in afara de crime!
O matusa de-a mea care murit la 96 de ani si a venit preotul acasa s-o imartaseasca a intrebat-o asa: " Tatza Ano? Ai preacurvit?"
Ea a zics; "-Ehheee! Parinte!Dar crezi ca le mai stiu numarul! Si daca eram un pic mai tanara nici pe matale nu te iertam!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
[O matusa de-a mea care murit la 96 de ani si a venit preotul acasa s-o imartaseasca a intrebat-o asa: " Tatza Ano? Ai preacurvit?"
Ea a zics; "-Ehheee! Parinte!Dar crezi ca le mai stiu numarul! Si daca eram un pic mai tanara nici pe matale nu te iertam!"




"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
[O matusa de-a mea care murit la 96 de ani si a venit preotul acasa s-o imartaseasca a intrebat-o asa: " Tatza Ano? Ai preacurvit?"
Ea a zics; "-Ehheee! Parinte!Dar crezi ca le mai stiu numarul! Si daca eram un pic mai tanara nici pe matale nu te iertam!"




"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea


nu ai voie sa rizi fara sa ne spui care este parerea ta.
cum arata unul bun la pat?

Mergi la inceput