Bravo Carmita!!Pufuleti Ian-Feb 2010 (143)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

neata si de la noi
am dormit bn azinoapte ....s-a trezit la 6 jum si a adormit abia akm

lorex...esti o scumpa

elefantica ...

andre_lina




HAI ARWEN!!!










HAI REBIANA!!!








Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Gata noul capitol!

Va invit la UN NOU CAPITOL DIN ODISEEA NOASTRA 144

Mergi la inceput