Bravo Carmita!!Pufuleti Ian-Feb 2010 (143)
Raspunsuri - Pagina 22
mamidepuiuti spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui onitza CRIS, cum mai esti???? Dar Ema???? Ma gandesc la voi mereu, sper sa treaca boala cat de curand si sa apara soarele si pe strada voastra. Noi va calcam pe urme. ![]() Faptele bune ale tale vor fi pornirile copiilor tai! (N. Iorga) Oana , mami fericita de Paul Constantin (28.11.2004) si Daniel Alexandru (10.02.2010) |
si voi sunteti raciti?


si multa sanatate va dorim!
cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabrielwww.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
mamidepuiuti spune:
buuuuuuuuuuuuuuuuun...trebuie sa ma opresc din 
ca nu-mi face nimeni capitol nou...![]()
cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
Ioanact spune:
'Neata!
Mesaj de la Rebiana:
"Sunt in sala de travaliu cu fir de cerclaj scos pt ca era sub tensiune si cu o mandrete de contractii! OMG azi nasc!"
Ne pupa si ne tine la curent!
NASTERE USOARA, REBIANA!
ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare
Cum creste bebe Justina
ALINA
de
IOANA (11 Ianuarie 2008) +
34+
- Justina
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!
danyelana spune:
Mamidepuiuti, multumim de urari. 

Onitza, nu zice ca va paste si pe voi raceala 

Imi pare tare rau. 
Cris.d, cum se mai simte Ema?
Cristies, te odihnesti dupa botez? Sa inteleg ca v-ati facut de cap ieri seara.![]()




Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010
pozele mele
"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire
danyelana spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Ioanact 'Neata! Mesaj de la Rebiana: "Sunt in sala de travaliu cu fir de cerclaj scos pt ca era sub tensiune si cu o mandrete de contractii! OMG azi nasc!" Ne pupa si ne tine la curent! NASTERE USOARA, REBIANA!![]() ALBUM POZE RECENTE Ioana creste mare Cum creste bebe Justina ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 34+ - JustinaDOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi! ![]() |
Ioana, merci
de mesaj. 


GO, REBIANA GO, GO!!!


Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010
pozele mele
"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire
mamidepuiuti spune:









HAI REBIANA!








cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
Andre_lina spune:
neata si de la noi!
Cris.d, speram ca Ema e mai bine! M-am gandit si ieri mai toata ziua la voi, involuntar.
Rebiana, iti tinem pumnii!
Ce soare e afara, si ce cald pare... dar uitandu-ma atenta, nu vad niciun strop de apa, deci zapada nu se topeste...pesemne ca nu e cald deloc...brrrr
Azi am planuit o iesire in parc, mai ramane sa vad cate haine pun pe Patriotus.
Capitol nou? Nimeni?
Andreea,
de BEBE PATRIOT Tudor Andrei prematurul de 3,2 (01.12.2009)
Doamne, iti multumesc pentru fiecare zi in care sunt mama!
toate pozele
PRIMUL CRACIUN CU TUDOR- THE PATRIOT
carmita_baby spune:





















HAI REBIANA!!! NASTERE USOARA!!! HAIDE BEBELINA DRAGA, HAI LA MAMI!!
NASTERE USOARA !!!




















de Lorena
Mello motanelul iubit
emanuelle spune:
Neatza fetelor!
Incerc eu sa fac un capitol nou. Doar putintica rabdare cer, ca e prima data!![]()
evyme spune:
Neata si de la noi!
Aseara am avut program de disco, plans si zbatut si chircit de la 21.30 pana la 1 

In schimb, am papat la 1.30 si ne-am mai trezit abia la 6.30
apoi la 8.30. Acum dormim linistit 
As vrea si eu o iesire afara, ca zilele astea n-am mai iesit, dar nu stiu daca nu e prea frig
Poate totusi o sa dam o raita prin cartier mai dupa amiaza...
O zi buna sa aveti mamici si pitici! 
fericita de Sebastian Mihai
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza
cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian

, mami fericita de
Paul Constantin (28.11.2004) si
Daniel Alexandru (10.02.2010)