Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (18)
Raspunsuri - Pagina 18
magdyi2001 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui crina-s Magdy sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si fericit! Clabuc La multi ani pentru tatal tau. E adevarat , copii aduc multa bucurie in familii. Dt sau tt sunt obtiunea fiecaruia, sunt de acord. Mai nou ninege si la noi neincetat ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() 10+ crina ![]() |
Multumim Crina
.Magdy,
de
Gabriel (05.03.2009) si
Theodora ingeras.Acum
8+Cei trei Palmieri
Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...
magdyi2001 spune:
Kitti, Anda multumesc si voua pt urari
.
De fapt multumesc tuturor fetelor care ne-au felicitat pe ziua de azi.
Magdy,
de
Gabriel (05.03.2009) si
Theodora ingeras.
Acum
8+
Cei trei Palmieri
Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...
crina-s spune:
Dragilor noapte buna!
a cam trecut de mult ora mea de culcare, dar am avut musafiri.
Somn usor!


10+
crina 
Andreea82 spune:
Buna dimineata!
Va invit la o cafelutza cu lapte, un ceai, un suc de portocale, un laptic cald....ce va doreste sufletelul








Eu de dimineata m-am trezit cu nodul in gat si nici pastilele nu ma pot convinge sa le iau...mai stau un pic
Bafta tuturor fetelor azi la eco sa va vedeti puishorii zglobii! Va asteptam cu vesti bune

mihaelka77 spune:
Buna dimineata!!!!
Nu striu cum se face dar cum vine weekendul imi sare somnul e dimineata. In timpul saptamanii cand trebuie sa merg la servici abia ma trezesc 
.
Andreea iau si eu o cafeluta cu lapte de la tine ca am terminat de baut eternul pahar cu apa si lamaie de dimineata si parca as trece la lucruri serioase. Iar foame nu imi e..unde sa mai incapa si mancarea dupa atata apa?
Kamy eu la Alba merg destul de des ca mama mea si prietenii mei locuiesc acolo; in Deva nu am aproape pe nimeni.... Oricum Alba Iulia e tot mai frumoasa cu an ce trece. La vara am intalnirea de 10 ani de la terminarea facultatii...
mari_paun spune:
salutare fetelor,
am casa vraiste pt ca a venit instalatorul sa puna prize pt hota, cuptor si plita...trebuie sa ajunga si oamenii cu mobila...pe Ema am duso la bunici pana termin cu toate astea ca am farfurii si pahare peste tot...
evident ca ma trezesc devreme si nu pot sa dorm, dimineata nu megre mancarea si ma tot gandesc ce sa servesc azi... tare pretentioasa m-am facut.
referitor la DT si TT , sincer, daca nu iese bine o sa renunt... nu ma mai simt in stare sa trec inca o data prin ce trec acum...
Imi doresc din suflet sa fie totul ok si sa am parte de sprijin in dezvoltare pt Ema si bucurie pt noi.
bazar pentru Ema
ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG
Mari
8+ si mami de Ema
vanyy2009 spune:
am si eu o rugaminte, cine se ocupa de listuta sa imi schimbe si mie DPN-ul , pt ca s-a schimbat, acum este DPN:29.09.2010 multumesc frumos

-cine are azi control si echo?multa bafta fetelor sa veniti cu vesti bune
10+
chichiutza spune:
Buna dmineata burtici! Vreme buna de dormit si facut nimic azi!
Oare mai vine primavara aia?
Totul e sa nu te imprietenesti cu vasul de toaleta! 


Cristina
9+
andra_b spune:
Neata! 
Andreea multumim de cafeluta! 
Mihaelka exact asa sunt si eu cu somnul. 
Chichiutza nici eu nu am chef de nimic!!! ![]()
Ale 
------------------------------
Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici; dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit. Dumnezeu este treaz.
-----------------------------
9+
