Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (18)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

fetele eu va las..ma duc la somn, ma simt foarte obosita...asa ca am intrat sa va urez: Noapte buna

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Nerantula,repeta analiza,poate,poate e greseala..Iar daca nu e,sunt sigura ca o sa fie bine!
Cu alaptatul,nu stiu ce sa zic..Noi va trebui sa incetam in jur de 23 de saptamani,cam asa..Eu am o nastere prematura la activ,clar-alaptatul imi creeaza discomfort de pe acum,la niv.uterului..Si-asa,nu stiu ce sa zic de scurgerile astea maronii,caci la eco,totul era ok..Intr-un fel,parca m-am resemnat si eu.Mihai suge o singura data/zi si atunci,imbiat de mine.Sunt fericita ca am reusit sa-l alaptez 2 ani,ba..am si depasit targetul stabilit,asa ca..sa vedem.Nu vreau sa-l pun in pericol pe samburel,de nicio culoare!
Se pare ca-s pregatita si eu sa spun stop,bineinteles,cu acordul baietului

Livi,Laly!

Camelia,cine a platit 45 ron?? Eu am platit 130 Ron ecografia. Pretul ei creste in fct.de trimestru si investigatie.Ajunge si la 450 Ron..si mai mult!
Mie nu mi se pare scumpa eco la voi.Care-i salariu minim acolo? Dar cel mediu? Ce schema de asigurari e acolo? Sunt sigura ca sist.medical si cel al asig.de sanatate,este mult diferit de al nostru..




Ela,sufletelului blond si a unui samburel!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!


Lingusitorul te linguseste totdeuna,asa cum ar dori el sa fie lingusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Klarisse tin pumnii ptr. mine.Te asteptam cu vesti doar bune
Chichiutza stai cuminte si ai grija de tine
vanny
Nerantula tin pumnii sa fie totul bine sa treci peste aceasta problema. Nu te stresa ca nu face bine la samburel.
Noapte buna tuturor
va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Scuze Klarisse tin pumnii ptr maine. Imi este somn cred si nu mai vad bine ce scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Zozela, deja am recoltat si in alta parte, dar mi-e greu sa cred ca e gresita ... dupa cum mi-e greu sa cred si ca e corecta, pe de alta parte, pentru ca nu pot inceta sa ma intreb de unde??

Am inteles cu alaptatul, te inteleg si e bine ca si Mihaiu e suportiv in aceasta chestiune .. da, ai reusit o performanta superba, felicitari! Eu pe baietul meu nu mi-l imaginez renuntand, daca ar fi dupa el, m-ar tine toata ziua numai cu pe afara, sa se serveasca cand si cum are chef. Noaptea oricum nu comentez, ca ne stie tot blocul ..

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Darling_
Magdy La Multi Ani pt Gabitzu, sa va traisca sa fie sanatos si voios, sa aiba o viata frumoasa si sa va aduca numai bucurii.




Buna seara la fete!

Multumim frumos pentru urari .
Nici nu imi dau seama cand a trecut anul. Azi m-am uitat putin pe pozele de la nastere si mi-au dat lacrimile la cat de mic si de neajutorat era si azi are mama baiat mare.

Magdy, de Gabriel (05.03.2009) si Theodora ingeras.
Acum 8+

Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eveline

Magdyi unde anume in Belgia esti?

BB2 si mamica de Bianca


Locuiesc intr-un satuc la 20 de km de granita cu Germania si la 50 km de cea cu Luxemburg. De ce? Esti cumva prin apropiere?

Magdy, de Gabriel (05.03.2009) si Theodora ingeras.
Acum 8+

Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea82
Magdyi, La Multi Ani! Sa-ti traiasca Gabitzu sanatos si voios!




multumim si tie

Magdy, de Gabriel (05.03.2009) si Theodora ingeras.
Acum 8+

Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Clabuc
Magdy, sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si fericit! Astazi e si ziua tatlui meu.




Multumim, multumim...

Si tatalu tau multa sanatate si un la multi ani fericit.

Magdy, de Gabriel (05.03.2009) si Theodora ingeras.
Acum 8+

Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Klarisse

La multi ani Magdy pentru baiatel!! Clabuc si tie la multi ani pentru tatal tau.
Azi e party pe toata linia

Klarisse graviduta 9+

http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png


Multumim si tie Klarisse.

Magdy, de Gabriel (05.03.2009) si Theodora ingeras.
Acum 8+

Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput