Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey temili e foarte usoare e ca neste recapitulari cum ai ajuns tu in clasa asta daca nu stii sa le rezolvi??? ha? ai luat notili pe nemerit? si nu zice ca vrei consultatii ca tarifu e mare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj eu deja am spus de ce te striga, daca nu ai vrut sa vezi, n-ai decat sa-l iei pe dirty boyu de mana si sa vii sa-l intrebi pe BAD noi va asteptam sa lamurim situatia
normal ca numili tau nu suna nicicum rostit de BAD ca doar nu te striga de drag sau pentru ca i-ar lipsi ceva
despre cine e mai HOT acilea, situatia e cat se poate de clara si sigur baietii tai nu's nici pe departe la fel de HOT ca ai mei dar n'am sa ma apuc niciodata sa-i jignesc din aceasta cauza pentru ca pur si simplu nu ma intereseaza cum arata camesili si costumili lor si nici nu fac comparatie cu BAD el e incomparabil anytime, anywhere si orice si-ar pune pa el

raspunsul la cererea dumneavoastra:

"Stimata doamna, imi pare rau, dar cererea de luare in plasament nu se accepta din mai multe motive:
1. exprimarea d-voatra este neclara si am sa va rog sa reformulati, pentru ca nu stiu cui va adresati exact...ca aici nu este centru de plasament dar va pot spune ca se poate lua in plasament un copil orfan, nicidecum un barbat in toata firea, fie el si parasit de consoarta
2. v-am informat deja ca baietii au fost la masa tratativelor cu anka dar cum fiecare nu e dispus sa lase de la el, nu s-a ajuns inca la niciun rezultat, drept pentru care au hotarat sa stea cateva zile, sa mediteze pentru a nu lua o decizie pripita de care sa le para rau mai apoi.
Anka va poate confirma ca tot ce am spus e adevarat iar in acest moment baietii sunt cazati la o proprietate de-a lui BAD si nu vor sa vada pe nimeni.
Pentru orice alte informatii mai solicitati va stau la dispozitie."

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple shirtu are si el deja o cerere de la parpal? sau e liber de contract?

mey am ajuns aci in clasa asta pe munca mea, da nush di ce temili astea is cu emotii tre sa ma dexcurc eu cumva

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey, voi puteti face cate cereri vreti eu am sa-i informez pe baieti si singurei vor decide ce e mai bine pentru ei ca e majori si vaccinati
pana una-alta purpleshirtu e mandatat de ceilalti doi sa-i reprezinte in relatiile cu mine... nah, el fiind ultimul baiat al ankai nu sufera atat de mult dupa despartire

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu-sh ce e acolo si interesili cui le reprezanti tu, lisa , cererea iti e adresata ori nu esti tu reprezentanta legala? io nu-sh de ce baietii e sechestrati pa proprietatea lu BAD da cre ca ma combin cu mrs parpal si o pun de o rapire daca pe cai legale nu se poate
dar daca folosesti espresia "parasit de consoarta" mie deja lucrurile imi este foarte clare
cat despre ankutza nu-sh ce sa zic daca i-a abandonat pe baietii ei si acu ei este in alta parte decat langa ea ceva nu e in ordine, asta e mai mult decat o confirmare.
io nu-sh de ce crezi ca l-am jignit pe BAD ca doar is only cheap talk, nuuuuuuu?
sa stie oricum cine e cei mai HOT

vreau sa stiu termenul ezact cand sa clarifica situatia lu baietii lu ankutza si vreau sa vad ca toti este ok

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey io nu-sh ce e acolo si interesili cui le reprezanti tu, lisa , cererea iti e adresata ori nu esti tu reprezentanta legala? io nu-sh de ce baietii e sechestrati pa proprietatea lu BAD da cre ca ma combin cu mrs parpal si o pun de o rapire daca pe cai legale nu se poate
dar daca folosesti espresia "parasit de consoarta" mie deja lucrurile imi este foarte clare
vreau sa stiu termenul ezact cand sa clarifica situatia lu baietii lu ankutza si vreau sa vad ca toti este ok


mj parasit de consoarta nu e sinonim cu orfan iar daca o mai dai si pe rapiri duamne fereste, e clar ca ceva acolo la tine e in neregula sunt absolut convinsa ca purple nu se va alia never cu cineva in vederea unei rapiri fara motiv intemeiat pentru ca baietii e cat se poate de liberi, nicidecum sechestrati, chiar maine le-am propus sa mearga in vizita la purple si baietii ei sa-si mai distraga atentia de la probleme si eventual sa mai primeasca niste sfaturi bune
termenul va fi peste cateva zile, iar ca sa vezi baietii, mey deja imi este frica sa te las sa te apropii de ei la ce ganduri ai

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeey lisa io nu am ganduri in legatura cu baietii lu ankutza decat ca daca nu vrei sa arati ca sunt ok inseamna ori ca nu sunt ok ori ca nu sunt sechestrati pa proprietatilii alea de care zici tu si vrei sa ne fraieresti
cu vizita la purple te inteleg perfect ea fiind esperta in rapiri e bine sa te aliezi cu ea, nu?? nu-sh ce-ti trece tie prin cap mie nu-mi trebe niminea am tot ce-mi trebe si cu totii suntem mai mult decat ok
dar daca tu ii tii sechestrati pa proprietatili lu BAD sau doar insinuezi asta si d'aia nici nu vrei sa ii arati mie imi e clar, nemik nu trebe sa mai stiu
cateva zile nu e termen da te inteleg perfect la cat mai multe inainte

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ii primim in vizita pe baietii lu' ankuta cu mare placere. Mai ales ca e 8 martie . Nu merita bietii de ei sa fie stresati de neintelegeri extra.
La rapirea aceasta nu ma amestec, pt. ca nu iaste cauza.
Inca putin si incepe o saptamana asa ca sa zicem:



si ma intorc la .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj ca sa te convingi ca nu-i tin sechestrati, esti libera sa dixcuti cu purple si sa te duci maine la ea, astfel ai sa te intalnesti cu baietii sa vezi ca sunt teferi si nevatamati
termenul....ma gandesc sa fie joi ca sa petrecem in tihna uichendu fara sa ne gandim la problemi nerezolvate

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

multumex de permisiune lisa , dar nu e cazu, intamplator sau poate nu? stiu ezact cum stau lucrurili
termenul de joi sunt convinsa ca iti este mai mult de cat convenabil joi sa fie cu asa termene ankutza trebe sa stea foooooooooarte linistita
interesili cui zici tu ca le reprezanti acilea??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput