Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


mey daca tot e vorba de band si de shou nu putem sa mergem cu bandu asta la cinderella la la party si acolo sa va faceti voi socotelili pana ne noi restu?

mey eu asa am auzit...diano....eu aia am zis



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona sunteti de coma mey, stai sa ma lamurex cum sta treaba....adek tu erai cu urechile ciulite si sor'ta cu okii cascati nu? ca asta reiese din ce spui tu mai nou, purtatorul ei de cuvant.
pentru mine, ori tu, ori ea, tot aia e...sunteti mai ceva ca siamezili....tu vezi prin okii ei ea aude prin urechili tale duamne fereste, nemik nu va scapa sunteti la curent cu toate evenimentele, thanx GOD ca macar atunci cand inchidem usa dupa noi avem parte de privacy fara sa ne urmareasca oki indiscreti
mj mey yo nush cum se deruleaza la baietii tai biznisurili cine, cum negociaza, care incaseaza si cat cine mai mult si mai ales nu pricep de ce bandu ar trebui sa stea de sase si la ce? dar probabil are baietii tai vreo esplicatie pt asta daca asa se procedeaza la ei
tin sa-ti spun ca, desi face parte din aceeasi bransa, biznisurili lu BAD sunt total diferite toate contractili si clauzele lor sunt cat se poate de clare nu e nevoie sa stea nimeni de sase, pt ca nemik nu se face pe ascuns si oricum astea sunt treburili empresarului, nu ale mele sau ali lui BAD emportant e ca I know, he knows, we both know everything and the rest is only cheap talk


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:







www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Frumos la partily meu si a lu printu' meu.
Everybody e aci .
Oana mai vrei marshmellows?
Vad ca lisa, mj si iona (cu sistera de mana) sunt prin woods cautand dovezi????? Sau cine pe cine urmareste? Nu stiu, dar ma bucur ca Metal a facut asa foc frumos , despre baietii din benzi...buni baieti, cuminti , linistiti
Merge de dancing around the fire



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa o fi cheap talk io una cre ca ce stii tu e altceva decat ce stie BADu tau si altceva decat ce stiti voi sau ce o stii empresaru daca contractili nu e treaba ta atunci o fi ceva putred acolo de ma tot striga BADu asa cu foc i-o lipsi lui ceva da nu iti face griji, vorbim si noi ca sa ne aflam in treaba stii foarte bine ca pa mine nu ma intereseaza BAD, motiv pentru care nici macar nu m-am obosit sa vaz daca gurili rele are dreptate daca era BAD al mai HOT poate ...dar asa....sa ma strige ca nu e forbiden doar sa nu insiste ca am fost premiata cu trandafiru de aur si in marinimia mea nu poci sa il las sa stige la infinit trebe sa-i raspund pana la urma oricum sunt sigura ca numili meu strigat de el nu suna nici pe departe tot atat de fromos ca atunci cand e cantat de dirty boyu meu si nici macar camesha nu il face sa para mai HOT iaca colea www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">originalu'

si fiindca tot am primit trandafiru de aur ocazie cu care am aflat cat de mult valorez depun cererea asta pentru luarea in plasament a lu blueshirtu rog in maxim 3 zile sa primex un raspuns argumentat
„stimata d-na reprezentata legala solicit prin prezenta sa imi acordati custodia numitului blueshirt dat fiind ca a fost sedus si abandonat de numita ankutza. Mentionez ca dispun de resursele necesare pentru a-i asigura fericirea maxima. Dat fiind ca pana in prezent nu ati precizat cum au decurs negocierile ma simt complet indreptatita sa solicit clarificarea cat mai urgenta a situatiei lui blueshirt . Va rog sa tineti seama de faptul ca am fost prima care mi-am exprimat ingrijorarea pentru situatia baietilor abandonati si consider inuman sa ii lasati atata vreme cu situatia neclara. In speranta unei solutionari favorabile va multumesc. ”

acu ca am termenat cu obligatiili pa ziua de azi let's party



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ce termeni legali aci si ce de cereri si reprezentari legale...ptiuuuu tre sa citesc de mai multe ori pana pricep bine cine ce si cui

mey doamna profa iar imi dadusi teme da nu am unde sa le predau ca e inchis beroul le bag pe sub usa si o sun apoi





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey temili se preda maine io zic sa le revizuiesti ca mi-e sa nu repeti anu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


simti tu ca repet clasa? pfuuuu.... grele teme



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pana maine ai timp sa te inspiri acu na, temili nu e grele, parerea mea
mrs parpaaaaaaaaaaaal io nu stiu sa folosex agenda ilectronica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi ce-ti pasa tie ca nu iasti blonda cu unic neuron, nu iaste greli temili pentru tine

mey da la focu asta de tabara ceva

ca asa pi uscat nu merge, MLoveru face o dedicatiune, evident e pt mine, da o puteti asculta si voi



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput