Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj tu echipeaza-te cu ce vrei si vino too bad ca nu ai sa gasesti pa niciunul din noi pen'ca BAD m-a invitat in oras asta seara tocmai eram pe picior de plecare dar daca esti asa de curioasa sa vezi ce striga el stai relax , nu iesi pa vremea aia care e la voi acolo sa nu racesti, ca imi cam imaginez cu ce te costumezi ..iti spun yo ce zice, iete acilea:
She Likes The Boys In The
Band
She Knows When They Come To Town
Every Musician's Fan After
The Curtain Comes Down
She Waits At Backstage
Doors
For Those Who Have Prestige
Who Promise
Fortune And Fame, A Life
That's So Carefree

asa sa fie oare??? si mai zici ca nu esti dirty...
PS pa baietii din band daca tii neaparat il intreb pe BAD si iti spun unde ii gasesti


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeey lisa, intrebarea era pentru iona
daca tot esti dispusa la esplicatii zi-mi atunci de ce gurili rele zice ca BADu ar purta peste costumu obisnuit camesha lu dirty boyu meu s-o gandi cumva ca ezista riscu ca dirty diana sa il confunde cu dirty boyu ei? io nu cred da ar fi interesant sa aflu sau o vrea sa imi dea mie camesha? daca tot viu in costumu ala de care zici tu?
tot trebe sa vaz cu okii mei si sa auz cu urekili mele io nu vreau sa ma intalnex cu BAD te rog confirma daca ce zice iona e adevarat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meeey mj camesha aia era a lu dirty boyu a probat-o BAD sa vada cum ii shade cu ea, dar i-a returnat-ochiar eu l-am vz cand si-a luat-o inapoi pe el nu-mi zi ca dirty boyu a venit fara camesha acasa?? cine stie cu cine s-o fi intalnit pa drum dupa ce a plecat de la noi?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj eu am ascultat si aud asa "diano, dianoooo, dirty diana..." acum dupa tonu pe care o zice nush daca e bine sa mergi o ba

tu mai analizeaza si mai vezi, ca eu is blonda si naiva

JoAnn iei dublu de dublu de delicatesi si aci scrii numai nr limitat de cuvinte..... neste limonada acra sa nu iti fie rau de la atatea delicatesi....poate poate iti mai revin si vorbili


fetili

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey lisa da cine zice ca stau cu okii cascati la BADu tau? tu crezi ca io am dat full screen si am stat sa-i cetesc pe gura ce zice? urechili pt. ce e mey? si Thank God aud foarte bine asa ca mj poti avea incredere in auzul meu

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da de ce sa probeze el mey camesha lu dirty boyu meu? ha? mai vrea sa probeze si altceva ce ii apartine lu dirty boyu meu? mey io cand am zis ca ma echipez ma referam la okii de soare corespunzatori,si la studierea dovezilor invocate de gurili reledar mai am o nelamurire, respectiv cuvintili alea le zice la primili minute indicate de iona sau la minutili ali doilea si pentru informarea generala, primul care primeste si de altfel, cel care primeste cel mai mult este seful benzii adica ala care e al mai BAD baietii din banda doar stau de sase
p.s. gurili rele zice ca aia sigur nu e camesha lu dirty boyu meu pooftim de te convinge cum arata camesha www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">lui

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

cinderela si printul ei va multumesc pt urari si va invita la bal .

Ca sa intrati in atmosfera:



P.S. Abia astept sa vad finalul intalnirilor si negocierilor cu d-na repr legal ..daca pot sa ajut, cu maaaaaaaaaaaare drag, cu orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetili

Citat:
mey lisa da cine zice ca stau cu okii cascati la BADu tau? tu crezi ca io am dat full screen si am stat sa-i cetesc pe gura ce zice? urechili pt. ce e mey?

bine iona hai sa admitem prin absurd ca numai ai ascultat cum zici atunci cum se face ca stii fix minutili si secundili pe care le-ai indicat mai sus?haaa?? ca doar nu ai numarat in gand in timp ce canta BAD deci.... nu am incredere in ce spui tu
Citat:
pentru informarea generala, primul care primeste si de altfel, cel care primeste cel mai mult este seful benzii adica ala care e al mai BAD baietii din banda doar stau de sase

mey mj ce primeste al mai BAD cel mai mult? si dc spui ca e primul? ce esti tu dispusa sa le oferi tuturor baietilor din band, ca apoi sa stea de sase, mey? si pentru ce?? si la ce?? ca nu precep
Citat:
p.s. gurili rele zice ca aia sigur nu e camesha lu dirty boyu meu pooftim de te convinge cum arata camesha lui

chiar nu e a high priority for me sa ma conving cum arata camasa lu dirty boyu tau o stiu in mare nu ma intereaza detaliile si nici n-am de ce faptul ca zice gurili rele ca nu e lu dirty boy yo una nu le mai dau crezare...oricum s-au inselat in tot ceea ce ti-au spus pana acum mai bine, daca tot nu te multumeste raspunsurili mele echipeaza-te corespunzator cum ai zis da full screen ca iona si studiaza tu ca tot tii neaparat sa-ti satisfaci curiozitatili trage propriile concluzii si asumati-le ...ca asa...e simplu sa te axcunzi dupa ce zice lumea yo una stiu care e adevarul si nu ma poate convinge niminea de contrariu


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

buna fetili
Citat:
mey lisa da cine zice ca stau cu okii cascati la BADu tau? tu crezi ca io am dat full screen si am stat sa-i cetesc pe gura ce zice? urechili pt. ce e mey?

bine iona hai sa admitem prin absurd ca numai ai ascultat cum zici atunci cum se face ca stii fix minutili si secundili pe care le-ai indicat mai sus?haaa??

de la sor'mea

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">
fetili cafelili e servite
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

www.nps.gov/wica/naturescience/images/Annual-Sunflower.jpg" target="_blank">


mey lisa io nu cred gurili rele da deja este 3 martore care afirma ca BADu ma striga
io una nu-sh altili cum iaste da io pa o cred daca ea zice ca BADu ma striga inseamna ca asa e

Citat:

mey mj ce primeste al mai BAD cel mai mult? si dc spui ca e primul? ce esti tu dispusa sa le oferi tuturor baietilor din band, ca apoi sa stea de sase, mey? si pentru ce?? si la ce?? ca nu precep

de unde ti-a venit ideea asta mey?? ca as oferi io ceva? duamne fereste cum nu stii mey? ce reprezentanta esti tu? pai la un shou nu primeste mey sefu lu band cel mai mult?? adeca procentu cel mai mare? de fapt el ia tot si daca considera de cuviinta le da si lu Boys In The Band cate ceva daca nu, pastreaza doar pentru el ca e mai mult decat evident ca fara sefu lu band shou nu ar avea loc depinde de reprezentanta care a negociat contractu pentru baietii din band


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput