Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
fetili, tin sa va anunt ca azi la prima ora purpleshirtu mi-a inmanat o procura notariala prin care il reprezinta si pe REDu..deci treaba e cat se poate de serioasa
toti baietii iaste de dimineatza la masa tratativelor cu anka....am sa va tin la curent cu noutatile daca nu o va face ea insasi

Citat:
lu dirty boyu ii place ca sunt dirty si ma mai fac i-auzi ce frumos suna numili meu cand il canta el

mj ai dreptate numili tau suna f frumos rostit de dirty boyu ..n-am facut analiza pe versuri dar sunt convinsa ca numai de bine se vorbeste iar oki de caprioara e limpede ca cristalul big LOVE



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">


mey lisa io sunt calma de felu meu ma stii doar oricum, la modu cum te duci tu imbracata la intalnirili cu cleentii nici nu trebe sa mai zici ca e vorba despre biznis ca se vede limpede ca cristalu ce profesionista esti
e clar ca esti mai mult decat happy cu baietii tai si ei cu tine dar de ce te folosesti de numili lu BAD ca sa prezinti dovezili? Sau cum ? Blueshirtu te intreaba? Who's BAD? Adeca nu il cunoaste? Desi era in stanga ta nu ai facut prezentarili?
Mey lamureste-ma cu o chestiune ca gurili rele imi zice ca in compilatia aia ultra rara BADu ma tot striga, pa la nu-sh ce minute, io nu am de ce sa stau atatea minute cu okii cascati la BADu tau sa vaz daca barfili e adevarate, am zis ca e mai safe sa te intreb pa tine. E adevarat ca ma striga BAD pe mine? dirty diana? Ce crezi ca vrea BADu cu mine mey? Ha? Io nu vreau nemik cu el.
a lu cui e ziua azi mey io nu stiu e rost de vreun party?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

e rost de party mey...cu cinderella tre sa tratezi locu si ora ca e la ea in ograda



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj eu nu amestec viata personala cu cea profesionala sa stii asta de la mine nush dc ce tot il aduci in dixcutie pe BAD daca tot nu te intere ce face el oricum...pt informatia ta... sa stii ca suntem very happy together nu asculta reclamili negative pe care mi le fac altii
dovezili ce ti le-am prezentat aseara n-au fost facute de mine ci de paparazzi in timpul repetitiilor mele cu BAD d'aia apare logo-ul lui BAD si clar aia nu e tinuta mea de berou dar nu-nteleg ce va intereseaza pe voi cu ce ma imbrac yo cand sunt cu BAD haaaa????chiar as putea spune ca e o rochie decenta...daca blueshirtu s-a prezentat acolo nu e vina mea am luat o pauza si l-am ascultat.....doar nu era sa-l dau afara ca e prietinul lui BAD doar interpreteaza amandoi o melodie
despre faptul ca te striga BAD eu nush ce spun gurili rele care vor sa ne desparta, da' n-am auzit chiar te rog sa-mi indici ezact cand ca nu eram prin preajma...iar daca e asa....o fi fost atunci cand a venit dirty boyu si i s-a plans pe umar de tine
ar tb sa-i fii recunoscatoare lu BAD ca l-a sfatuit de bine, nu sa incerci sa-l discreditezi in fata mea oricum am deplina incredere in el si el in mine

PS multumex ca-mi recunosti meritele profesionale stii...even bad publicity tot reclama eeee

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

Pentru sarbatoritul de azi

mey,cre ca este nevoie de oxigen pe aci






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ce sa mai tratez mey cu cindrella ca vaz ca deja a optat pentru www.youtube.com/watch?v=Ai0t0-diAZo" target="_blank"> moooooama da ce ograda misto are
oricum io nu am decat sa ii urez lu printzu ei
mey lisa cauta tu www.youtube.com/watch?v=ABSk4ZO559k" target="_blank">acilea si vezi daca gurili rele are dreptate ti-am zis ca io n-am de ce sa stau cu okii la BADu tau, nici cu oki si nici fara oki de soare tu esti cu dovezili si cu reprezentarili cauta minutili in care zice zuzili astea ca BADu ma striga daca ai incredere in el e fooooooooarte bine atunci nu e nicio problema niminea nu are de ce sa-si faca griji

noi ne facem wishlistu ca am fost asaaaa cuminti ca mosu mai vine odata www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE" target="_blank">let it snow!!!

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:



fetili ceva noutati???
pana vine lisa cu delicetesele serviti ceva www.youtube.com/watch?v=zhqlQjEL_p0" target="_blank">dulce


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

doamne,mey,lisa gurili rele are dreptatehabar n-am de ce o striga la min 2.15-2.24 si la 3.04-3.20 da sigur ezista o esplicatie


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili, nush la voi dar la noi www.youtube.com/watch?v=gS1N2V5QtRY&feature=related" target="_blank">spring is in the air, is everywhere si daca imi fac un whislist ala va fi pentru www.efelicitari.org/data/media/28/Iepuras.jpg" target="_blank">iepuras nici intr-un caz pentru mosu
mj n-am ce sa caut acolo mey ca nu-i nicio problema ti-am zis deja care-i faza si nu mai dixcut pe marginea acestui subiect dar daca tu esti dirty, nah normal ca te gandesti numai la dirty things
nu-ti convin dovezili, asta e stiu si eu cum se fac unele dar astea iaste cat se poate de reale..remember ca inainte tu erai cea care nu miscai un finger fara sa le ceri
iona imi pare rau pt tine, nu te panica asa, esplicatia am dat-o mai sus nush cum de n-ai vazut-o cred ca ai ramas fixata pe dovezi vrei sa copii modelul rochiei mele..si ma rog ce cauti tu cu okii cascati la BADu meu? haaaaa????? vezi de vecinii tai mai bine ca pe BAD are cine sa-l admire




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona tu esti sigura mey? ca BADu ma striga? io stiu ca te tii de hoaxuri da dupa cum strigi dupa ajutor ma faci sa inteleg ca gurili rele are dreptate mey io una mai astept o confirmare de la ca in ea am incredere si dupa aia ma echipez corespunzator si ma duc sa ma conving cu urekili mele cum ma striga BADu da ce o vrea de la mine mey??io la nemik dirty nu ma gandex daca auz cu urekili mele si vaz cu okii mey poate imi dau seama ce-o vrea cu mine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput