Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

asa intampinati voi weekendu mey? ce e linistea asta acilea?



asta ca sa vedeti ce va laudati ca ati avut da v-a scapat printre degete nu erati potrivite pentru dansul, numai EU sunt



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
in primul rand , eu nu sunt angajata nimanui ca prestez activitate independenta

angajata adeca cu un contract incheiat, ca doar nu vrei sa lucrezi la negru?? mey atunci vrei sa evazionezi fixcal? ca abia scaparam de controale

Citat:

..in al doilea rand, actili le fac yo, nu tre sa-mi trimiti pe postmanu cu nemik tot ce iaste nevoie imi aduc derect baietii

da mey vor veni restul baietilor lu ankutza ca si asa iaste orfelini oricand, oricat, oriunde vrei tu da nu blueshirtu a fost mandatat purpleshirt ca sa il reprezante

Citat:

..iar in al treilea rand, poate pe tine nu te intereseaza situatiili legale dar pe blue sigur da

mey poate ca asa o fi, d'aia i-a dat mandatu' lu purpleshirtu
Citat:

..asa ca, vrei-nu-vrei noi doi tot tre sa avem o intalnire de afaceri

da mey cu purpleshirtu te intalnesti de cate ori vrei tu el ne reprezinta interesili

cat despre ce am avut, am scapat printre fingere, nu eram potriviti io am zis tot ce aveam de zis, prefer sa nu mai dixcut

toti baietii mei este bine mersi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj poate ca il reprezinta purpleshirtu..insa a avut grija blueshirtu sa vina personal sa incheiem contractu si sa ma informeze de asta
vezi numa ca in timp ce tu alergi dupa blue si el dupa mine sa-i semnez contractu....ca cica sa nu prestez munca la negru.... baietii tai nu iaste asa de bine cum zici..mai bine zis dirty boyu plange prin vecini de cat de dirty esti cu planurili tale de expansiune




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne fereste ce planuri de expansiune mey vi s-a urcat delicatesili in cap [ escesili astea nu e bune mey da ce mey am zis io pen'ce il vreu pa blueshirtu?? mey lisa esti de groaza io nu-sh de ce trebe neaparat sa vii acilea cu dovezi??? ca mai stim si noi cum e cu dovezili alea deja imi e teama de cum ii reprezinti tu pa baietii lu ankutza daca vii cu chestii d'astea dar daca tot e pa dovezi ma intreb unde era BADu tau cat tu semnai contractili cu blueshirtu sa o intreb pe iona?? ca sigur are si ea vreo dovada
mey mie nu-mi trebe niminea, sa fie clar, baietii mei e ai mai HOT si cu blueshirtu aveam alte planuri da ma rog, daca nu te multumeste ce ai rezolva-i tu pe toti legal mey, poate asa te simti mai implinita...........profesional
lu dirty boyu ii place ca sunt dirty si ma mai fac www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">i-auzi ce frumos suna numili meu cand il canta el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce bine va dixtrati voi
Pacat ca nici un plan dintre astea nu vor fi duse la bun sfarsit. Kidnaperu nu are de gand sa plece, cum de altfel nici unul dintre ei .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cat despre www.youtube.com/watch?v=nncMCgTb7Kk" target="_blank">oki de caprioara te rog baga urekili la min 2.16 si axculta ce fromos zice el I love dirty diana si cum ii mai straluceste okii cand vorbeste despre mine
despre www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank"> el nu mai e cazu sa vorbim

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

duamneee mj calmeaza-te.. ca nu le-am facut nemik nici lu blue nici lu dirty doar am vorbit vorbe si sfaturi..iar BAD era in partea mea stanga cand am semnat contractu, dar nu era in vizorul camerei deci iona nu are nicio dovada de nemik
de rezolvat, clar ii rezolv pe toti, ca de asta sunt reprezentanta no1, nimik nu e prea dificil pentru mine...profesional vorbind
daca nu-l mai vrei pe blue pt planurile tale, asta e....il chem sa-i ofer o ultima sansa de-mpacare cu anka si daca si asta se iroseste... vad eu cum rezolv.. dar de izbeliste nu va ramane fii sigura


P.S. aici era vb de biznisuri, nu de baietii mei care-mi sunt mai mult decat suficienti ca doar de asta's cei mai hoooot

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

fetili nu stiu la ce rezultat ati ajuns ...dar eu cred ca nu e bine sa ramana bunaciuni de baieti pe drumuri
ankaaaa vino si lamureste situatiunea ...



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


ce de negocieri dure mey...ce de biznisuri acilea

mey ankutzo sa lasi tu asa baietii sa traga fetili astea de ei, vaaaaiii....nemic nemic nu zici. deci inseamna ca e pa bune treaba cum ca is orphelini . am perdut startu da ma aliniez si eu, sa vad ce loc imi place mai intai

pentru sarbatoritu de azi, best wishes and exclusivity for happy in his life



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput