Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele.....azi sunt de 2x





www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:




iona stai relax ca trimetem pe GSS sa rezolve situatiunea


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

acilea a ajuns era glaciara ce fac io acu??
ma gandex care baiat a lu parpal sa il luam si cine se ofera sa il gazduiaxca io nu am loc da l-as propune pa kidnapperu ca e mai nou si nu a avut timp sa sa obisnuiasca
de la ankutza chiar daca a votatil vreau pe blueshirtu ca suntem pretini vechi nu mai pierdem timp sa ne cunoastem

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey la gazduit din baietii lu parpal nu ma bag ca vrea sa isi ia casa aci pe Jackson street...si nu vreu sa am problems cu vecinii

insa despre blueshirtu cred ca facem lista, ca nu vad pe niciunde fingerili lu anka aparandu-l

iona

JoAnn in ce stare esti dupa delicatese? euforica? sau prea focusata pe delicatese?

lisa azi numai soare am vazut, asa a fost si la tine?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana sunt OK ....cu toate ca nu e de gluma cu asemenea delicatesi

pe rapitor l-as gazdui bucuroasa dar nici la mine nu mai e loc


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:






www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj vad ca ti s-a pus serios pata pe blueshirtu.....hmmmm, oare ce parere are CTu....sau dirty boyu...sau oki de caprioara? nu e bine mey poate el nu vrea sa plece de la anka...oricum ar fi...toti baietii trebuie sa treaca pe la mine intai sa le rezolv legal situatiili..
oana asa soare ca azi n-a mai fost demult..m-am si bronzat un pic
iona, faci terapie cu CTr? s-ar putea sa aiba nevoie si purple cand va vedea ce ganduri au fetili cu kidnapperu
joann




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa baietii mey are o parere fooooooooarte buna pa mine una nu ma-ntereseaza situatiili legale, hartogaraili si birocratia daca vrei sa te okupi tu de astea considera-te ca si angajata vei primi toate cele necesare prin www.clipartguide.com/_named_clipart_images/0060-0808-1915-1231_Sweating_Postman_Carrying_a_Large_Bag_of_Mail_clipart_image.jpg" target="_blank">postamanu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

ma gandex care baiat a lu parpal sa il luam si cine se ofera sa il gazduiaxca io nu am loc da l-as propune pa kidnapperu ca e mai nou si nu a avut timp sa sa obisnuiasca

io problem cu locurile n-am dar as propune pe altcineva


Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey la gazduit din baietii lu parpal nu ma bag ca vrea sa isi ia casa aci pe Jackson street...si nu vreu sa am problems cu vecinii

de unde pana unde sa-si ia casa mey? io nu vand nemik aci toti vecinii stau in chirie(casele e ale mele si cre ca va dati seama care e "moneda" in care se plateste chiria) singurul care a devenit propitar a fost MLoveru ..in ce conditii nu spun oricum faptele e consumate cu muuuuult timp inainte sa treci pe numele lui si nu intereseaza pe nimeni asa ca poa sa se mute cand doresc....in casa de vizavi ii astept cu bratele deschise chiria se plateste in avans pe 3 luni si ezista posibilitatea ca unul din baieti sa devina si el propitar si chiar m-as bucura daca si celelalte fete s-ar gandi la acest lucru asa am fi si vecine cu toatili

lisa ce roade da terapia.....

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj in primul rand , eu nu sunt angajata nimanui ca prestez activitate independenta..in al doilea rand, actili le fac yo, nu tre sa-mi trimiti pe postmanu cu nemik tot ce iaste nevoie imi aduc derect baietii..iar in al treilea rand, poate pe tine nu te intereseaza situatiili legale dar pe blue sigur da..asa ca, vrei-nu-vrei noi doi tot tre sa avem o intalnire de afaceri

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput