Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj atunci daca stii de ce esti asa de ca nu-nteleg care-i problema ta pana la urma... vrei sa-i vezi? nu vrei? nah..daca vrei appointment special pt tine se rezolva si asta, numai nu ma acuza de dirty things ce-ti trec tie prin cap
din moment ce cu baietii lu anka am semnat contrat e clar pa cine reprezint nu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey eu m-am razgandit....stiu ca anka mai avea un baiet cu red, nu ii mai stiu numili....da stiu ca imi place....deci fc cerere pentru dansul, sa se consemneze

mj pt 2000

ionaaaa ce faci? ricum tu ai deja baieti muulti si te asteapta impozitu mare
JoAnn esti pe program privat?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

EU nu ma implic in intrigi, sa fie claaaaaaaar.
mj dc nu vrei sa vii la noi in vizita poti sa spui direct, nu trebuie sa refuzi asa ocolit.( Pe de alta parte, nu inteleg de ce lisa invita oameni la noi acasa )

Oricum, eu maine plec de acasa....ca doar am party de 8 Martie (sper ca pe la spa cu catering Lisa) ..raman doar Metal, Black & White....cuuuuu Blueshirtu', Purpleshirtu' si Red...invitatii lor speciali
Marti la prima ora o sa vad ce spun M, B, W..ce sa facem, cum sa ii ajutam pe cei 3 simpatici baieti.

Noapte buna si HAPPY WOMAN's DAY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

ionaaaa ce faci? ricum tu ai deja baieti muulti si te asteapta impozitu mare

mey ,io cerere pt. nasicu si redu am depus de ceva vreme astept ziua de joi

de ZIUA NOASTRA


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna
Ladyes and the one and only miss Dirty Diana sa aveti un 8 martie fericit si insorit
serviti primul rand de www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

duamneee...ce de negocieri aci ...mey da cati baieti au nevoie de gazduire...ca na...la mine nu prea mai e loc...dar pana la urma ne mai inghesuim ...asta asa sa nu stea baietii parasiti


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains



www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

fetili baietii meywww.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> va ureaza www.roses.ru/images/rfn4288.jpg" target="_blank"> happy 8 martie day

Citat:

numai nu ma acuza de dirty things ce-ti trec tie prin cap


mey io una stiu care e numili meu da io nu stiu unde te-am acuzat de dirty things prea des le aduci in dixcutie de ce oare?? s-ar putea sa iti intentez un proces de calomnie oricum avand in vedere relatiile tale mai vechi cu unii din baietii lu ankutza precum si nenumaratele ciufuleli pe care ankutza le-a administrat lu BAD mi-e greu sa cred ca vei fi impartiala in reprezentarea ta asa ca ma gandex sa propun rezilierea contractilor cu actuala reprezentanta legala

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Neatza fetili si LA MULTI ANI! DE 8 Martie

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
mey io una stiu care e numili meu da io nu stiu unde te-am acuzat de dirty things prea des le aduci in dixcutie de ce oare?? s-ar putea sa iti intentez un proces de calomnie

mj numili tau il cunosc, dar zau nush cand l-am folosit ca sa te calomniez pe tine yo stiu doar ca cuvintili din dictionar le pot utiliza oricand si in ce context vreau, ca d'aia se ezista libertatea de exprimare dar go ahead, sue me if that makes you feel better numai te rog sa-ti exprimi clar ideile, pentru a nu lasa loc de interpretari
Citat:
oricum avand in vedere relatiile tale mai vechi cu unii din baietii lu ankutza precum si nenumaratele ciufuleli pe care ankutza le-a administrat lu BAD mi-e greu sa cred ca vei fi impartiala in reprezentarea ta asa ca ma gandex sa propun rezilierea contractilor cu actuala reprezentanta legala

relatiile mele cu baietii ankai sunt cat se poate de speciale pt ca ei sunt niste deosebiti si merita toata consideratia mea
de impartialitate nush cum poti sa ma acuzi doar tu ai recunoscut ca sunt o profesionista dar e clar ca nu cunosti ce spune codul de etica profesionala pe care il respect de spui asa ceva...
clauzili stipuleaza ca contractili pot fi anulate doar la initiativa uneia dintre parti si aici nu e cazul pt ca baietii au incredere in atributiile mele doar de asta au apelat la mine si nu la altcineva

O zi si o saptamana usoara

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Happy Day

si o saptamana frumoasa sa aveti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa tu ai spus ca io te acuz de dirty things, ori io nu imi aduc aminte sa te fi acuzat de asa ceva nu ma lua cu

Citat:
cuvintili din dictionar le pot utiliza oricand si in ce context vreau

ca acilea nu cre ca suntem la ora de limba romana, si oricum la orili alea am kiulit maxim
de fapt, dupa cat de tare te-ai grabit sa il scoti pe blueshirt la defilare zilili trecute cand io vorbeam de pactu cu ankutza mie bunili tali intentii imi este mai mult decat clare , daca contractu s-a semnat in timpu repetitiilor tali cu BAD si in costumatia de shou, e clar ca ai respectat intrutotu deontologia profesionala si nici nu ai amestecat biznisu cu alte relatii ca doar BADu e pretin cu blueshirtu nu????, o dovada in plus a profesionalismului tau este pus de fiecare data cand vorbesti despre potentialii tai cleenti, dar asta inseamna cat de bine te gandesti sa ii reprezinti nu? e sinonim in codu tau etic cu impartialitatea nu ??? . Io nu-sh ce stipuleaza contractili si nici nu ma intereseaza, am o informatie de ultima ora ca blueshirtu a semnat decat un contract pentru un shou cu BAD nicidecum unul de reprezentare nu suntem nici pe departe atat de naive ca sa credem tot ce zici tu pana in acest moment niciunul dintre baietii lu ankutza nu a semnat nemik, asta e si motivu pentru care i-ai cazat (a se citi sechestrat) pe proprietatili lu BAD mi se pare un mod elegant de a spune ca baietii au apelat la serviciile tale


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili agenda mea zice ca azi se incheie concursu "perlili goldie"?? sau nu?
lucrurili sta cam asa

propuneri:

mj_girl
1.coeficient de moaca (lisa)
2.vetamine pentru creer (purple)
3.tangent la istetime (oana)
4.defilare

lisa
1.creeri prastie (anka)
2.PC cu gabeaza sau galbinare (anka)
3.trimit neuronu la spa (oana)

purple
1.animatie (JoAnn)
2.tangent la istetime (oana)


JoAnn
1.lovite in creieri (purple)


iona
1.papuci cu GPS (oana)
2.bag turbo la neuron (oana)
3.ne lasi cu neuroni-n soare (oana)

oana
1.memorie pe pluta (purple)

acceptate in concurs:

mj_girl
1.coeficient de moaca (lisa)
2.vetamine pentru creer (purple)

lisa
1.creeri prastie (anka)
2.PC cu gabeaza sau galbinare (anka)
3.trimit neuronu la spa (oana)

purple
1.animatie (JoAnn)
2.tangent la istetime (oana)


JoAnn
1.lovite in creieri (purple)


iona
1.papuci cu GPS (oana)
2.bag turbo la neuron (oana)
3.ne lasi cu neuroni-n soare (oana)

oana
1.memorie pe pluta (purple)

descalificate:

mj_girl
3.tangent la istetime (oana)-a fost propusa de 2 ori si acceptata propunerea lu mrs parpal

4.defilare- nu si-a gasit debitoarea, adeca pa cea care a debitata-o

acu trebe fiecare sa puncteze cu puncte de la 1 la 3 espresiili care iaste mai inspirate. votu poa sa fie public sau sicret, urnili e dashkise pana la ora 22.00. intre orili 22.01-23.00 se numara voturili si se delibereaza. la ora 23.01 se anunta castigatoarea
contestatiili iaste primite pana la ora 23.30 si se solutioneaza maxim pana la ora 00.00
cine sa stie ca nu a propus sa sa pregateasca sa pearda un baiat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput