Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

sa ii arunc la iona in curte? eu zic sa zici mersi ca e la mine si nu peste gard la vecina



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

atunci eu imi rezerv tricoul cu nr 1 in fan clubul tau mey. pe baietii mei nu ii inscriu in fan club, desi ti-ai dori

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona ce parere ai....daca JoAnn nu zice nemic, vrea sa ii trimit pa baieti la tine? sau sa ii trimet acasa la ei inapoi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj e clar ca nu o scot la capat cu tine in veeeeci

Citat:
io zic sa te gandesti bine la biznisu cu cartea ca daca se semneaza alt contract sigur urmeaza si acte additionale io una nu vreau sa fiu celebra da pentru admiratorii aia fara numarrrrrrrrr am invatat sa scrijelex macar 2 din alea cum naiba le zice? litere parca???, de fapt doar o litera am invatat da mi s-a zis ca daca o scriu de doua ori aia inseamna numili meu, ia sa videm acu daca imi iese bd bb D DD, na ca mi-a iesit pana la urma deci sunt pregatita sa devin vedeta. Ma duc sa fac provizii de tush, topingu e doar pentru partnerii de biznis

m-am razgandit meeeeeeeeeey, nu mai vreu sa semnam contract cu cartea pen'ca nu vreau sa-mi dai semnatura cu toping duamne fereste, daca asta folosesti pentru partenerii de biznis??????? mai bine renunt la idee
iar BAD nu defileaza pen'ca s-a saturat sa-l hartuiesti si nu vrea sa te mai faca sa suferi pe ascuns prin simpla lui aparitie de asta e impreuna cu baietii lu anka, cu metal si kidnaperu



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa faci o mare confuzie dijeaba te panichezi de cand ma duc la scoala am invatat ezact cum e si cu genurili, nu intamplator am folosit "partenerii de biznis", stiu ezact ce am vrut sa zic daca era vorba despre tine, la scoala am invatat ca ar fi trebuit sa zic "partenera" sau "partenerili" daca era mai multe

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

iona ce parere ai....daca JoAnn nu zice nemic, vrea sa ii trimit pa baieti la tine? sau sa ii trimet acasa la ei inapoi

sunt cum de nu stii raspunsu? si de ce mai intrebi?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

iona ce parere ai....daca JoAnn nu zice nemic, vrea sa ii trimit pa baieti la tine? sau sa ii trimet acasa la ei inapoi




mey lu baietii mei nu le este nicaieri mai bine decat langa mine , si nicidecum nu s-au dus sa ii cazezi la tine oana , au iesit si ei asa...sa mai converseasca si ei cu alti baieti...si nu e exclux sa mearga si in alti vizite.
dar daca stau bine si ma gandesc, nu o sa ii mai las, sa nu mai fie acuzati de hartuiri


fetili serviti o www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">




www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains



www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

io am mare norok cu sorii mei ca altfel cre ca de tot ma zgribuleam

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


mey JoAnn
1. recunosti deci ca is pe capu meu. asadar treaba cu "cazarea" e clara, nu are sens sa o mai expun.
2. baietii mei sau ai lui iona de ce nu merg in vizite pe la altii? ha?sau ai lui lisa, sau mj sau purple? haaaa?
3.baietii tai nu are nevoie sa ii lasi tu sa mearga undeva, ei merg (dupa cum ai recunoscut, si dupa cum am precizat)
4. nu ii mai lasi sa hartuiasca, da poate lor le place....pe tine de ce nu te hartuiesc? haaaa??


mey aci la noi pastrada nici urma de snowflower sau de viscol inseamna ca avem TRUE LOVE si asta ne protejeaza?

o zi minunata sa aveti



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey JoAnn
1. recunosti deci ca is pe capu meu. asadar treaba cu "cazarea" e clara, nu are sens sa o mai expun.
2. baietii mei sau ai lui iona de ce nu merg in vizite pe la altii? ha?sau ai lui lisa, sau mj sau purple? haaaa?




io nu am zis ca is pe capul tau, ci doar ca au fost in vizita.
de unde sa stiu eu de ce ceilalti nu merg in vizite??...poate baietii mei is mai sociabili

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput