Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci, asadar si prin urmare maine cand si cum se stabileste cine si cui

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
sa o dau in judecata pe JoAnn ca e prea liniste la ea si baietii ei vin toti pa capu meu si ma roaga sa ii gazuiesc aci la mine, ca la ei la maison e liniste de se aud firele din iarba de pe gazon cum se clatina.....si e vor ceva actiune, vetamine poate sa consemnezi de acum ca ma hartuiesc ei ti rog






cum adeca mey e liniste la mine ....sa stii ca aparentele e inselatoare... actiune aci e din plin numa' ca nu ne dam in petec suntem mai dixcreti ...
baietii mei e bine crescuti si nu ar hartui pe nimeni ...

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:

cum adeca mey e liniste la mine ....sa stii ca aparentele e inselatoare... actiune aci e din plin numa' ca nu ne dam in petec suntem mai dixcreti ...
baietii mei e bine crescuti si nu ar hartui pe nimeni ...



probabil asa ti-or spune tie acasa, insa in realitate nu-i asa
la hartuire rezist, ca ma pricep bine, ma stradui si la partea cu actiunea sa fiu in parametri exigentelor lor

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
oana am consemnat cu hartuirea lu baietii lu joann..you.... just hold on there pana vine iona in ajutor

Citat:
daca imaginatia imi zburda e de bine nu??? cu atatia sori maxim de stralucitori in preajma nici nu ar putea cum sa fie altfel.

mj nu e de bine mey pentru ca desi ai atatia sori se pare ca nu sunt suficienti de stralucitori ca imaginatia ta zburda tot pe langa alt soari mult mai stralucitor di fapt cel mai HOOOOOOT si mai stralucitor care , imi pare rau sa te dezamagesc, dar n-ar incheia contract cu tine sub nicio forma
o persoana care nu stie sa scrie, sa ceteasca si mai nou nici nu aude bine nu e un partener de biznis pe care BAD sa-l ia in considerare maine-poimaine ni dezvalui ca nici nu vezi prea bine sau mai stiu ce duuuuamneee fereste
Citat:
biznisurili cu tine nu ma-ntereseazaio cre ca tu ai vrea sa te asociezi cu mine

nici pe mine nu ma intereseaza biznisul cu semintili tale pen'ca la delicatesili mele folosesc numai ingrediente maxim de picante sau dulci...de fapt era un skepsis acilea singurul biznis pe care l-as face cu tine ar fi sa-ti sponsorizez tiparirea unei carti cu rodul imaginatiei tale zburdalnice ..nu-i asea ca ideea e super? atunci ai deveni vedeta si ai avea okazia sa dai autografili alea...cu toping for REAL la toti cititorii tai, care sunt convinsa ca vor fi fara numarrrrrr


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

buna
oana am consemnat cu hartuirea lu baietii lu joann..you.... just hold on there pana vine iona in ajutor



mey aci nu hartuieste nimeni pe nimeni ...acu io nu stiu de ce oana a pus okii pe baietii mei ,de fapt cum e toti 3 superbi , e de inteles ...ori ii prisoseste timpul fiindca iona o ajuta la calcatul costumilor











www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn...daca ma luam eu de ei, sau mi se scurgeau okii precizam ca i-am invitat, i-am vazut, mi se pare, ma gandesc....si alte cele

da cum ei stau la mine pa prispa si nu vor acasa, pana nu demonstrezi nitzica actiune...ce sa le fac? sa ii arunc la iona in curte? eu zic sa zici mersi ca e la mine si nu peste gard la vecina


mereu esti nerecunoxcatoare, mereu


cat despre timpul meu liber, exista atata vreme cat eu il fac. ma ocup de toti baietii mei si de spa, de clennte in particular si de tot ceea ce ma solicita fara sa cer ajutorul nimanui



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello...
datorita unor probleme tehnice in apartamentul de la mansarda...azi nu va pot da vesti de pe nici un front. Va salut doar si va dorex happy evening . Pfoooai..si stocul de ierburi si alte aromatizante s-a terminat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa io nu-sh de ce ne perdem vremea cu o chestiune care tu zici ca nu s-a produs? Haaaaaa? io cre ca in curand se prea poate sa si orbex ca daca stau cu asa sori stralucitori www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> s-ar putea ca okii sa nu mai reziste la asa maxima stralucire io zic sa te gandesti bine la biznisu cu cartea ca daca se semneaza alt contract sigur urmeaza si acte additionale io una nu vreau sa fiu celebra da pentru admiratorii aia fara numarrrrrrrrr am invatat sa scrijelex macar 2 din alea cum naiba le zice? litere parca???, de fapt doar o litera am invatat da mi s-a zis ca daca o scriu de doua ori aia inseamna numili meu, ia sa videm acu daca imi iese bd bb D DD, na ca mi-a iesit pana la urma deci sunt pregatita sa devin vedeta. Ma duc sa fac provizii de tush, topingu e doar pentru partnerii de biznis
Da am totusi o dilema? maaaaaaaaaaaaare !!!!! di ce de cateva zile, BADu nu mai defileaza???? ha? Io am doua variante: fie ti-e ca daca il urci pe podium iar incepe sa ma strige fie nu il gasesti ca sa il scoti la defilare ca el o fi la mine in berou, ma asteapta sa mai semnam vreun contract

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey mj pur si simplu esti de groaza. am indosariat si pus la pastrare prima ta semnatura ca sa o ai amintire



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da di ce sunt de groaza mey ha? ma scolex ca lisa ma face vedeta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput