Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta




fetele poate asa vine primavara

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza fetili
iona

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey lisa faci o mare confuzie dijeaba te panichezi de cand ma duc la scoala am invatat ezact cum e si cu genurili, nu intamplator am folosit "partenerii de biznis", stiu ezact ce am vrut sa zic daca era vorba despre tine, la scoala am invatat ca ar fi trebuit sa zic "partenera" sau "partenerili" daca era mai multe

meeeeey miss DD yo clar nu am facut nicio confuzie m-am panicat pen'ca nu eram sigura cum te dxcurci tu cu gramaticili si termenii istia remember ca tu te laudai p'acilea ca chiulesti maxim la orili de limba romana nu eu
biznisu cu tine nu ma mai intereseaza deocamdata, mai bine vezi-ti de scoala si de sorii tai eu de ale mele si ai mei si mai vorbim dupa balul tau de absolvire ..intre timp, pastreaza-ti ideile pentru carte ca's bune

fetili la noi primavara e in toi iar www.youtube.com/watch?v=eDqoIV4941I&feature=related" target="_blank">soarili straluce la maxima intensitate

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

primavara asta nu mai vrea sa vina? Vad ca incercati sa o aduceti . Sa incerc si eu
Vi-l prezint pe tanarul care inca nu are nume...a sosit la mine datorita castigarii concursului de perle negre de pe..marii



Sper ca apreciati ce frumos dansez

P.S. Lista pt CV-uri emotionale este deschisa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Vreau sa adaug asta la ceveul emotional


www.youtube.com/watch?v=2meAQSlX5WQ" target="_blank">You're just too good to be true.
Can't take my eyes off www.youtube.com/watch?v=2meAQSlX5WQ" target="_blank">you.
You'd be like Heaven to touch.
I wanna hold you so much.
At long last love has arrived
And I thank God I'm alive.
www.youtube.com/watch?v=2meAQSlX5WQ" target="_blank">You're just too good to be true.
Can't take my eyes off www.youtube.com/watch?v=2meAQSlX5WQ" target="_blank">You


soarili straluce aci la mine de mi-am pus . a zis ca vine si la voi daca sunteti cuminti






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

e bine ca scrieti putin ca io oricum cetex pa litere si asa imi e mai usor doar sa nu termin proviziili io cre ca de azi imi fac jurnal iar ezercitiili la cetire o sa le fac acilea sper doar sa am material dedactic o sa ma straduiex sa ies sefa de promotie si o sa iau lectii cum sa ma port ca o duamnadespre contracte si despre platili lor nemik nu mai spun

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetiliiiiii, unde sunteti???
cine ma lamureste si pe mine ce e cu cv-urili astea sentimentale si pt ce se depun???
mey ...voi veti fi ingetate de frig ...ia sa va dau io ceva de incalzit



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:





lisa numai bine ar veni pe vremea asta neste delicatesi cum numa tu ai


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj daca n-ai terminat proviziili nu-mi trimeti si mie?

JoAnn in cazul in care te intereseaza vreunul din baietii lu ankuzta tre sa depui CVu emotional

azi e ziua mea daca nu vreti sa veniti la party eu ma retrag la cu baietii mei




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vad ca nu va intereseaza sa faceti cunostinta cu noua aparitie .

Primavara tot nu a venit de azi dimineata
Poate vine asa...



Good night

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
wake up
www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

iona am o curiozitate ...pt alea n pe care le iei cu cei n baieti ai tai...gatesti tu sau apelezi la vreo firma de catering...cum ar fi a lisei par egzample????

purple tanarul fara nume e ...tanar , energic si sepsi
iar despre tine... ce sa zic don't stop till you get enough

fetele o zi buna

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput