Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

3 pentru coeficient de moaca (lisa)
2 pentru vetamine pentru creer (purple)
1 pentru tangent la istetime (oana)

acilisa e voturili mele...

si acu defilarea lui Shadow



purple a inceput numaratoarea inversa ...rascumpararea e aproape incheiata

mey apropo... sper ca nu ati uitat care e ailalti baietii mei...ca nu vreau sa ii vad pe post de premii

Ebony jr

Whisper


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana nu mai e nevoie sa-ti raspund la intrebare din cate ai vazut nu este niciun contract semnat cu baietii ankai, iar daca nu este contract, atunci eu nu sunt reprezentanta lor iar baietii lu anka sunt toti la ea cat se poate de happy together de fapt, pana acum, am vorbit doar vorbe goale, ca sa ne aflam in treaba nemik nu s-a intamplat faptic so...mj you keep talking ca o faci bine a venit primavara, imaginatia ta zburda pe campii mai infloritoare ca niciodata and no one can stop it

fetili ca participanta la concurs si potentiala castigatoare in cazul in care as castiga desi e putin probabil tin sa va anunt de pe acum, ca premiul am sa-l cedez urmatoarei pa lista

votul meu e urmatorul:

3-vetamini pentru creer (purple)
2-papuci cu GPS (oana)
1-tangent la istetime (oana)

good luck

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

eu votez astfel

3-tangent la istetime (oana)
2-vetamini pentru creer (purple)
1-memorie de pluta(purple)


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili mai iaste cateva minute si se-nchid urnili
restu problemilor le rezolvam dupa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

3-papuci cu GPS (oana)
2-tangent la istetime (oana)
1-coeficient de moaca (lisa)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

stop vot

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Joann, stiu stiu..imediat e 15. dar apoi nu ni-l mai arati??????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

in urma deliberarii juriul a stabilit castigatoare pe MRS PARPAL, cu un numar de 9 puncte
votul mrs parpal nu a fost validat de juriu, datorita si pentru ca s-a ezercitat, nu se stie prin ce mijloace frauduloase, dupa inchiderea urnilor
asteptam eventualele contestatii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

juriul considera de cuviinta sa precizeze ca cele prezentate sunt rezultatele preliminare. contestatiili pentru a putea fi depuse se asteapta rezultatili finale si ora 23.01, cum s-a stabelit in regulamentu de organizare a lu concursului

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hellllloooooooou
adica cum vorbtiti vorbe si nimic nu s-a intamplat? Atunci cum de Metal, Black & White stau la un film impreuna cu baietii lu' ankuta? la mine castel?

Iona..nu raspund la provocarile tale

Mergi la inceput