Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

and the winner is Mrs Purple_blue
espresia "vetamini pentru creer" a primit din partea participantelor un numar de 9 puncte juriul multumeste tutror participantelor propozante si propuse ca a imbogatit cultura de perle un domn cu nume care se tremina in -ievici ar fi mandru de voi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetili am de facut o contistatie la votu meu nu stiu unde-mi era gandu si pe unde-mi umblau fingerili cert e ca una gandeam si alta scriam
votul meu trebuia sa arate astfel

3-tangent la istetime (oana)
2-memorie de pluta(purple)
1-vetamini pentru creer (purple)

in speranta ca contastatia mea va fi acceptata va multumesc



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

stimata duamna contestatoare, numita iona juriul se arata surprins de contestatia dvs in istoria concursurilor nu s-a mai pomenit asa ceva daca gandurili nu va era acasa si fingerili cine stie pa unde va era nu este problema noastra iar votul dvs a fost declarat perfect valid credem ca doriti prin contestatia dvs sa creati o stare de abureala, ori in ceea ce ne priveste rezultatili este clare si perfect valide.
vom tine cont totusi de aceasta stare de fapt si pe viitor va anulam drepturili de vot pentru a evita astfel de situatii
se valideaza ca castigatoare mrs purple, decernarea premiului se va face intr-un cadru privat


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains



www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

fetili
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

cre ca azi e ziua mea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
mj
fetili o zi frumoasa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

purple felicitari pt castigarea concursului

Citat:
Joann, stiu stiu..imediat e 15. dar apoi nu ni-l mai arati??????????????


care 15 mey purple ....pana pe 11...ca asa am semnat contractul

mj
fetele

azi avem treaba ...40 de pahare

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


parpal felicitari pentru premiu, da acum ai putea sa ne faci cinste cu neste vetamine pentru creeir moca

mj

lisa azi ai ceva delicatesi pe lista? ca de la baietii lu anka mi-am luat gandu

iona oferta mea e serioasa, ramane sa iti fac o imputernicre doar ca sa reprezinti si interesele mele

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

Poftiti neste vitamine pt creer, pe care le cunoasteti, sunt universale:


ca sa puteti sa imi ascultati discursul de acceptare. Multumesc in primul rand regizorului-scenarist-backing-vocals, fotografului familiei, societatii G.S.S.-ului.care m-au sustinut psiholigicamente pana am ajuns pe culmile gloriei in materie de vocalize. Promit ca si in continuare voi face tot ce pot pentru perpetuarea...
Premiul de fapt nu e premiu, e cineva care s-a hotarat sa locuiasca cu mine, de fapt cu noi. Sa vi-l prezint? Sa nu vi-l prezint?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaste esclus ca imaginatia mea sa zburde pa campii ca campiili e inzapezite acilea, nu infloritoare si imaginatia hiberneaza asadaaaaaaaaaaar totul este REAL io cre ca nu puneti la indoaila cuvintili lu mrs parpal
pana una alta organizatorii lu concursu "perlili goldie" trebe sa intre in posesia lu cineva ca pedeapsa ca altcineva nu a propus perle in concurs asa ca blueshirtu incepand de azi va fi gazduit la sediul nostru fara contracte, giranti, reprezentanti, fine, nashe si /sau alte grade de rudenie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna
mey despre ce vorbiti acilea? ce e REAL?

mj si unde e,ma rog,sediul lu organizatorii concursului

Citat:
vom tine cont totusi de aceasta stare de fapt si pe viitor va anulam drepturili de vot pentru a evita astfel de situatii

poate votu mey dar dreptu la vot??? asa ceva n-am mai auzit iata ce scrie in Constitutia Romaniei
ARTICOLUL 36
(1) Cet#259;#355;enii au drept de vot de la vārsta de 18 ani, īmplini#355;i pān#259; īn ziua alegerilor inclusiv.

(2) Nu au drept de vot debilii sau aliena#355;ii mintal, pu#351;i sub interdic#355;ie, #351;i nici persoanele condamnate, prin hot#259;rāre judec#259;toreasc#259; definitiv#259;, la pierderea drepturilor electorale.


purple felicitari pt.concurs si discurs

oana despre ce oferta vorbesti? si chiar crezi ca lisa ne serveste ceva? daca n-a facut-o ieri de ziua noastra....

JoAnn finutu ce mai face?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput