Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

oana pe aci sunt stau de vorba cu nashicu am zis ca astept ziua de joi da vad ca nu se poate


Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

M-au sunat Metal, B si W ca baietii lu' Ankuta au ajuns la noi.


si pe mine m-au sunat B si W sa-mi ureze toate cele pt.ziua de azi cu toate ca tu le-ai sters numaru meu din telifon ei are memorie fff buna mey
despre baietii lu ankuta au ajuns la voi mai putin unul nashicu si dupa o indelungaaaaa discutie pot sa spun ca mj are dreptate ..nu a semnat nici un contract dar e pe cale sa o faca in cazul in care nu voi fi crezuta atasez neste dovezi
http://mjjgallery.free.fr/history/tour/twymmf/006.jpg
http://mjjgallery.free.fr/history/tour/twymmf/008.jpg
http://mjjgallery.free.fr/history/tour/twymmf/007.jpg
sau mai bine sa vorbeasca www.youtube.com/watch?v=5CvkiVHzF0A" target="_blank">imajinile precizez ca aci e vorba de discutia avuta ..ca de la nas la fina semnarea contractului va avea loc zilili astea

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bietul blueshirt...si la lisa "sechestrat", si in vizita la parpal, si aci la fina la discutii bun baiet



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

pai nu ai spus mey lisa ca reclama negativa tot reclama e? acilea a fost o strategie cu skepsis si contractu a fost ezecutat iar plata despre asta nu e voie sa vorbim

mey nu e niciun skepsis acilea, si da reclama negativa e tot reclama, dar asta nu se plateste de asta se okupa benevol gurili rele cu care esti mana-n mana si care iti furnizeaza cele mai exacte informatii

iona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Desigur iona tu cu dovezili...reale, nu zic...dar veeeechi si in cu totul alta ocazie. Daca l-ai cunoaste asa bine pe nasicul tau ai cunoaste tinuta lui de zi. Nu-mi place sa imi fotografiez pe ascuns musafirii, dar vad ca nu am incotro. Uite-l aci cum se sfatuieste cu fatheru' lu Kidnaperu'.
http://en.michaeljackson.ro/video/clips/the-way-you-make-me-feel 11 -m-2.jpg - acest link e cu skepsis...nu se deschide pt oricine
Specific , ca B&W te-au sunat la insistentele mele , ca asa e frumos. De fapt au sunat-o pe sora-ta...dar tu i-ai sustras teelfonul la biata fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa ca o reprezentanta ce esti tu ai intotdeauna dreptate io pentru plata primita iar am zis-o am ezecutat contractu cleentu a fost extrasatisfacut de servicii si am facut si un act additional
iona parerea mea despre dovezili tali se stie bine ca suntem de acord la faza cu contractu'
d-na reprezentanta ati ramas datoare cu un raspuns pentru

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey,purple daca cauti in arhiva vei vedea ca io asa l-am cunoscut pe nashicu

Citat:
citat din mesajul lui anka 77

nu pot decat sa ma conformez si sa-ti prezint nasicul preferat

Citat:
citat din masajul lui iona2005

doamneee mey anka chiar l-ai scos la defilare pe nasicusi io n-am fost pe fazasa stii ca nu l-am recunoscut din primanici din a douasi nici din a treiaeu il tin minte asa

Citat:
citat din citatul lui anka77

Sister nu l-ai recunoscut?Moamaaa .Mey acolo era mai in tinereti,mai slabutz....vaz ca tie iti place mai"implinit".Mai cu cheile la vedere....smechero

si tin sa te anunta ca dovezili nu e vechi noi aceeasi discutie o purtam la fiecare okazie ce se iveste iar tinutele de zi le stiu dar azi nu e o zi ca oricare alta si stie ca eu asa il prefer

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Specific , ca B&W te-au sunat la insistentele mele , ca asa e frumos. De fapt au sunat-o pe sora-ta...dar tu i-ai sustras teelfonul la biata fata.

primul telefon,da,stiu...dar al 2lea,cel de ieri,alaltaieri si din toate zilili de cand au plecat de la mine tot tu ai insistat? na,ca am zis-o acu ce o sa faci?le confisti telifonu? mai ieste si alte cai de comunicare nu te-ai intrebat niciodata de ce nu-i aduc in discutie? si daca am mai facut-o fost la deruta

mj cu dovezi nu e bine fara dovezi iar nu e bine.....

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mai luati o pauza...atata baieti in sus, baieti in jos si puneti mana si votati, ca acus expira timpu

nu indrazneste nimninea? sunt eu prima?


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu votez asa


3 pentru "coeficient de moaca" (lisa)
2 pentru "vetamine pentru creer" (purple)
1 pentru "memorie pe pluta" (purple)




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili doar nu sunteti inzapezite ca iaste si urnili mobile care vine ele la voi. nu puneti juriu in impozibilitatea sa delibereze in timp util premiu nu asteapta si poate ramane organizatorii cu premiu nedat
iaca regulamentu:
acceptate in concurs:

mj_girl
1.coeficient de moaca (lisa)
2.vetamine pentru creer (purple)

lisa
1.creeri prastie (anka)
2.PC cu gabeaza sau galbinare (anka)
3.trimit neuronu la spa (oana)

purple
1.animatie (JoAnn)
2.tangent la istetime (oana)


JoAnn
1.lovite in creieri (purple)


iona
1.papuci cu GPS (oana)
2.bag turbo la neuron (oana)
3.ne lasi cu neuroni-n soare (oana)

oana
1.memorie pe pluta (purple)

trebe fiecare sa puncteze cu puncte de la 1 la 3 espresiili care iaste mai inspirate. votu poa sa fie public sau sicret, urnili e dashkise pana la ora 22.00. intre orili 22.01-23.00 se numara voturili si se delibereaza. la ora 23.01 se anunta castigatoarea
contestatiili iaste primite pana la ora 23.30 si se solutioneaza maxim pana la ora 00.00
cine sa stie ca nu a propus sa sa pregateasca sa pearda un baiat


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si io poci vota ca doar sunt majora

3 pentru tangent la istetime (oana)
2 pentru coeficient de moaca (lisa)
1 pentru papuci cu GPS (oana)

fie ca cel mai bun sa invinga

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput