Mi-a fost rusineeeeee

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramyteo

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui ramyteo

i-am dat peste maini si am trimiso dincolo...


Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari


Mda, cu asta esti chiar on topic...sper ca la asta te refereai postand la "mi-a fost rusine"

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever


Crezi? Ai copii? Si sa sti ca daca ii dau cate o stearsa peste maini sau fundulet nu pateste nimic iti promit solemn

Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari


Nu, nu am copii...am scris la semnatura "mami de..." ca sa induc lumea-n eroare...si am imprumutat si-un copil sa-mi fac multe poze cu el.
Simt ca sunt enervanta facand observatii off-topic la un subiect asa misto, dar pe de alta parta si mie imi pica greu cand intru sa ma amuz si sa ma relaxez si dau de mame care-si plesnesc copiii peste maini si "la fundulet".
Din fericire sunt multe intamplari mega-hazlii...pentru mine cea mai tare si mai memorabila ramane cea cu body-ul de bebelusi
Ca sa nu fiu numai cu morala pe acest topic, pun si eu o intamplare, desi nu a mea.
O colega (si prietena) avea la vremea aia un baietel de 3 ani si avea in vizita alta prietena. A primit un telefon si a trebuit sa mearga la mama ei, care locuia la un bloc distanta, asa ca a rugat-o pe amica s-o astepte si sa stea in acelasi timp cu copilul. La intoarcere o intreaba cum a fost, la care tipa ii spune ca bine, numai ca i-a trebuit pishu si a trebuit sa mearga cu el. Si cand era gata si a vrut sa-i traga pantalonii copilul a urlat:"nuuu!! nu dai pupic?!"
Colega asta finaliza intotdeauna mersul la pishu al copilului cu un pupic pe fund. Iar asta biata nu intelegea de ce nu vrea copilul sa-l imbrace:)))

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merry_28 spune:

sa va spun si eu o perla de-a nepotelului meu... Tocmai ce venise un politist nou in oras... Intr-o zi, cumnatul meu cu nepotelul treceau pe strada... Trec pe langa politist... Nepotelul zice cat poate el de tare: ,,Tati, pe politistul asta ai zis ca-l bati tu?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Merry,

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Merry da voi stiti toti politistii din oras?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merry_28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui deya

Merry da voi stiti toti politistii din oras?

deya


da, fiind un oras super mic, toata lumea cunoaste pe toata lumea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Off topic :Ei nasi eu sunt de pe acolo poate ma cunosti si pe mine.Stau destul de mult acolo si familiara cu politistii da bas pe toti parca nu ii stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byzantinax spune:

Ah, trebuie sa va povestesc o faza cu fetita mea (are 2,4 ani): acum doua zile eram in casa, eu vorbeam la telefon iar ea scotocea prin sertare si pe unde se mai putea scotoci...La un moment dat incepe sa planga, isi tinea mainile strans si cu ochisorii plini de lacrimi ma implora sa o ajut; ma uit la ea si nu inteleg de ce nu ma lasa sa-mi continui conversatia. Incerc sa o ignor, ea insista sa planga, imi tot arata mainile si facea un gest cum ca ar vrea sa le desprinda, dar nu prea poate. Uimita si enervata in acelasi timp, inchid telefonul si ma duc spre ea...mititica nu-si putea dezlipi mainile intrucat gasise un superglu si-l desfacuse si...evident i se lipisera degetelele. Am ras impreuna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Azi am venit acasa cu autobuzul si pentru ca nu ajunsesem in statie ne vede o cunostinta si ma saluta si eu il salut la care se opreste si ne ia si pe noi asa ca eu tacticoasa ajut fata sa urce si dupa ea intru in povesti cu soferul care ma intreaba ce mai facem...unde mi-e sotul...si eu raspund stand in picioare in fatza asa ca dau cu mana sa imi arnajez tricoul si upssss slitul e desfacut la pantaloni aiooo ce ma doare mai tare ca am dat de veste ca un domn ma masura din cap pana in picioare

Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Ma intorceam intr-o zi de la gradi cu baietelul meu care abia a implinit 4 ani .Mergeam alene ca era o zi calduroasa cand zaresc pe jos o moneda de 50 de bani si i-o arat " Razvan uite un banut !" El il ia ,era foarte bucuros , l-a pus in buzunar si cand a ajuns acasa l-a pus singur in pusculita lui !Dar ma intrebase ce cauta banutul pe jos.I-am spus ca l-a scapat cineva.A doua zi,la fel,zi calduroasa,mergem tot pe jos,acelasi drum cand ajungem in acelasi loc in care vazusem moneda el se opreste( eu nu stiam ce are)zona destul de aglomerata,el se opreste se uita atent pe jos si spune in gura mare : " stai mami sa vad daca mai scapa cineva banuti pe jos " ! Nu stiam cum sa-l iau mai repede de acolo !

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexa06

Ma intorceam intr-o zi de la gradi cu baietelul meu care abia a implinit 4 ani .Mergeam alene ca era o zi calduroasa cand zaresc pe jos o moneda de 50 de bani si i-o arat " Razvan uite un banut !" El il ia ,era foarte bucuros , l-a pus in buzunar si cand a ajuns acasa l-a pus singur in pusculita lui !Dar ma intrebase ce cauta banutul pe jos.I-am spus ca l-a scapat cineva.A doua zi,la fel,zi calduroasa,mergem tot pe jos,acelasi drum cand ajungem in acelasi loc in care vazusem moneda el se opreste( eu nu stiam ce are)zona destul de aglomerata,el se opreste se uita atent pe jos si spune in gura mare : " stai mami sa vad daca mai scapa cineva banuti pe jos " ! Nu stiam cum sa-l iau mai repede de acolo !

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor


Teroare copiii astia

Andrei-avem PAYPAL
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput