Mi-a fost rusineeeeee

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufi79 spune:

rad ca nebuna prin birou citind postarile voastre......., am si eu "una" nu la fel de amuzanta insa merita spusa, s-a intamplat chiar zilele trecute, e calda deci

am lispsit din birou si cand m-am intors colega zice suna-l repede pe sefu, pun mana pe mobil formez numarul si-mi raspunde, cam surprins e-adevarat, si ma intreaba dar unde esti??? zic la birou !???!!!! zice pai eu sunt la mine-n birou de ce ma suni pe mobil ?!!

.....viata este acolo unde te regasesti........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizaj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui ramyteo

i-am dat peste maini si am trimiso dincolo...


Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari


Mda, cu asta esti chiar on topic...sper ca la asta te refereai postand la "mi-a fost rusine"

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

asta ce se vrea sa fie???de ce nu ne spui tu mai bine cum ar fi trebuit sa reactioneze???hm...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Alx spune:

din categoria copii spun lucruri trasnite
In vizita la ai mei,iesim din casa ,si la scara blocului 2 vecine de-a lor mei ,eu salut ,la care fiimea de 2 ani aratand spre una din ele "mami uite : baba cloanta!"
nu am stiut cum sa ma tirez mai repede de acolo..e adevarat ca fata a intuit f bine,era una din vecinele care ne alerga cand faceam galagie,acum si mai imbatranita,deh,nu era tocmai o frumusete,dar nici sa i se spuna in fatza
Tot cu fiimea,to pe la 2 ani ca atunci e faza intrebarilor ,si apropos de KuntaKinte:in zona noastra stateau cu chirie la un bloc vecin niste negrii.Cum ea nu vazuse negri niciodata,taman il vede pe unul din asta care grabit alerga spre o directie,la care ea f surescitata in gura mare "mami mami ,ita ce-i?mami mami ,ita ce-i?" (mami mami asta ce-i?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

eu am patit cu fiul meu pe la 1.5 ani tot o intamplare haioasa cu o tipa bine cu pantaloni talie joasa si tanga ...baiatul meu era obisnuit ca il pupam des pe burtica sau bulanasele daca erau goale etc si de multe ori incerca si el sa ne pupe pe burta...si tipa asta tocmai s-a aplecat iar baiatul meu tzushti i-a pupat spatele deasupra chiloteilor tanga (s-au prapadit de ras ceilalti cu cine mai era tipa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Citat:
citat din mesajul lui jozsaerika

eu am patit cu fiul meu pe la 1.5 ani tot o intamplare haioasa cu o tipa bine cu pantaloni talie joasa si tanga ...baiatul meu era obisnuit ca il pupam des pe burtica sau bulanasele daca erau goale etc si de multe ori incerca si el sa ne pupe pe burta...si tipa asta tocmai s-a aplecat iar baiatul meu tzushti i-a pupat spatele deasupra chiloteilor tanga (s-au prapadit de ras ceilalti cu cine mai era tipa)

mama de nazdravan Norbert (07 dec 2003)
si comoara Beatrice (20 mai 2008)

poze

Mi-ai amintit de una de-a copilului destul de veche..eram pe o terasa,gasca mare iar alaturi cateva persoane printre care una cu pantaloni cu talie joasa din care se vedeau bikinii .El studia zona si la un moment dat a vazut prin spatarul descoperit ceva colorat si efectiv a bagat mana si a tras-o pe tipa de chiloti................Nu stiu care din noi am plecat mai devreme.......noi sau tipa a carei chiloti au fost facuti instantaneu tanga!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elise_ana spune:

mi-ati facut ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

De-ale fi-mii

Fiind noi 3 la tara la nasi Annei i s-au rupt pantalonasii intre picioare. Rusinata, vine tinandu-se cu mana.

Mami: Ce-i? Faci pi-pi?

Anna: nu, am o gaura ...

Tati: Si altele au gaura si nu se tin asa ...



De fata cu mai multi prieteni de-ai nostri:
- Auzi noi suntem bogati sau saraci?

- Pai nu suntem nici bogati, nici saraci, traim destul de bine, dar nu avem avere.

- Aha, pai atunci poate ne luam si noi inca o servitoare, in afara de tine si buni!




VERZELE - simtul umorului nu a murit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza2783 spune:

Astept sa-mi vina sotul si am dat peste topicul asta.Super tare fratee, am ras cu lacrimi, acum o ora boceam si acum rad singura
Sa va povestesc si eu.

Cand eram mai mica, cam pe la varsta in care incepusem sa ma maturizez si sa-mi creasca fire de par prin diverse zone am mers la tara.Na, si noi, eu si al meu frate, ne schimbam atunci impreuna.Eu am zis sa-mi schimb hainele si implicit chiloteii.Ma apuc eu si-l vad pe al meu frate ca face ochii mariii.Am zis ca na, saracul, are probleme.Mergem noi in bucatarie la bunica la care el:bunica bunica, Dana e murdara la pasarica.La care eu cu nonsalanta: taci prostule ca nu sunt murdara ala e doar par

Al meu frate cand era mititel purta chiloti cu slitz.Intr-una din zile vede mama ca are mai umflata zona rusinoasa.Pune mana si simte ceva tare.Il intreaba: Dragos, ce ai la putzulica. La care frate-miu: nimik, sunt masinutzele mele, le-am pus in buzunarelul de la chiloti

Sau. Eram la tara si am mers la niste cumatrii de-ai matusii mele pe care ii poreclea sticleti(nu stiu de ce), dar evident eu credeam ca e numele lor.Si ma suna mama si ma intreaba ce fac, unde sunt, la care eu sunt la familia Sticleti

Mai am multe dar momentan atat

O seara placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui ramyteo

i-am dat peste maini si am trimiso dincolo...


Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari


Mda, cu asta esti chiar on topic...sper ca la asta te refereai postand la "mi-a fost rusine"

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever


Crezi? Ai copii? Si sa sti ca daca ii dau cate o stearsa peste maini sau fundulet nu pateste nimic iti promit solemn

Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana_Alx

din categoria copii spun lucruri trasnite
In vizita la ai mei,iesim din casa ,si la scara blocului 2 vecine de-a lor mei ,eu salut ,la care fiimea de 2 ani aratand spre una din ele "mami uite : baba cloanta!"
nu am stiut cum sa ma tirez mai repede de acolo..e adevarat ca fata a intuit f bine,era una din vecinele care ne alerga cand faceam galagie,acum si mai imbatranita,deh,nu era tocmai o frumusete,dar nici sa i se spuna in fatza
Tot cu fiimea,to pe la 2 ani ca atunci e faza intrebarilor ,si apropos de KuntaKinte:in zona noastra stateau cu chirie la un bloc vecin niste negrii.Cum ea nu vazuse negri niciodata,taman il vede pe unul din asta care grabit alerga spre o directie,la care ea f surescitata in gura mare "mami mami ,ita ce-i?mami mami ,ita ce-i?" (mami mami asta ce-i?)


Wowww cu baba cloanta am patito si eu cu ficamea de frica sa nu se duca la geam in continuu ii ziceam ca in jos ii baba cloanta si sa nu o fure sa nu mearga la geamul deschis si intr-o zi stateam amandoua la geam si o vede pe o vecina de sub noi care isi intindea hainele, femeia fiind mai in etate poarta batic si ficamea in gura mare "uite mami am vazuto pe baba cloanta" am luato repede de la geam si am intrat in casa, m-am pus pe un ras si ii explicam ca e vecina nu baba cloanta

Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput