Mi-a fost rusineeeeee

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Violeta, faza cu hainele pe dos ai postat-o si pe acest subiect dar nu asta conteaza, conteaza doar faptul ca iar m-am stricat de ras ca si prima oara de fapt ! Nu a mai avut mama ta ce sa comenteze !!!!

Acum imi aduc aminte ca si mama mea imi zicea sa-i iau chilotii pe dos sa nu ma deoache nimeni sau la teze cica sa am noroc ! Care era legatura nu am priceput niciodata. Am sa o intreb pe mama poate imi zice ea ! De cateva ori am si executat dar m-i se parea ca toata lumea vede ca eu am chilotii luati pe dos si iaca asa nu ma concentram la teze !!!

O alta faza : eram prieteni cu sotul meu, aproape ca adia miros de casatorie in aer, si am mers la el acasa stiind ca nu era nimeni sa avem si noi parte de ceva pe tihna. Ne-a tihnit noua , numai ca in secunda doi am auzit ca a venit socrul meu cu masina in curte. Noi eram la etaj si camera avea un balcon, in care am iesit eu ca o gazela si l-am intrebat : A-ti venit mai devreme ???? Socrul meu se uita in sus la mine si ma intreaba : Am venit prea devreme ????? Noroc ca sotul meu ( pe atunci prietenul meu) a si coborat jos si cand dialogam eu su socrul el a iesit afara. Eu mi-am dat seama de prostie si imi venea sa nu mai cobor din camera! Socrul meu care ma iubeste mult a facut o cafea sa stam toti 3 in curte si s-a facut ca nu a sesizat nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Petra, unde am postat si pe subiectul asta? Era postata la superstitii si tu mi-ai zis acolo, la subiect, ca era faza de "mi-a fost rusineeee", de-aia i-am dat copy aici.
L-am mai pus o data la subiectul asta?? Asta ar fi deja proba de senilitate maxima; zi si mie unde, poate chiar nu-mi amintesc eu?!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

De curand am fost in Barcelona,si aici in DK am o cunostinta care e venita din Barcelona.Ma intreaba,si cum a fost,ce ti-a placut cel mai mult? Ii raspund ca mad (mancarea) care se pronunta cam me si un d cu limba afara.Ea zambeste ciudat si ma intreaba,si sotului tau ce i-a placut.Eu - la fel,de fapt lui si mai mult decat mie.
Ea cu o fata mirata,serios?
Atunci mi-am dat seama ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda si o intreb daca vorbim de mad(mancare) la care ea,aaaaa eu am inteles mænd (barbati). Cand nu esti danez poti face confuzia asta,pt ca cele doau cuvinte sunt apropiate ca pronuntie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan

Petra, unde am postat si pe subiectul asta? Era postata la superstitii si tu mi-ai zis acolo, la subiect, ca era faza de "mi-a fost rusineeee", de-aia i-am dat copy aici.
L-am mai pus o data la subiectul asta?? Asta ar fi deja proba de senilitate maxima; zi si mie unde, poate chiar nu-mi amintesc eu?!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007



Violeta, sorry este posibil sa ma fi inselat! Oricum daca ti-am tinut minte patania iti dai seama ca m-am distrat de ea si mi-a placut ! Nu te supara pe mine, nu am avut nici o intentie rea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Felicitari , celui /celei care a avut ideea de a muta din nou subiectul aici ! este mult mai la indemana tuturor sa-l citeasca si sa posteze patanii spre deliciul tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_micu spune:

BUNA FETELOR
SA VA SPUN CUM S-A INTALNIT MAMA CU SOTUL MEU PT PRIMA OARA?
DECI... NOI ERAM PRIETENI SI EU AVEAM UN APART IN APROPIERE DE MAMA.CATEODATA MAI RAMANEAM LA MINE PESTE NOAPTE(IMPREUNA).LA UN MOMENT DAT MAMA A SIMTIT CEVA NECURAT LA MIJLOC SI A VENIT IN VIZITA NEANUNTATA.EU NU ERAM ACASA DAR PRIETENUL MEU DA.IN MOM IN CARE MAMA A DESCUIAT USA A APARUT SI PRIETENUL MEU GOL DE LA DUS PT CA SE GANDEA CA SUNT EU.SI UITE ASA L-A VAZUT MAMA PE PRIETENUL MEU PRIMA DATA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Super tare dana_micu .

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Petra, nici gand sa ma supar!!!! Eram curioasa, am avut impresia pentru un moment ca l-am mai scris o data in focul discutiilor si am uitat. Oricum, manifestari de senilitate chiar am. Mi s-a intamplat deseori sa povestesc prietenilor apropiati cum am petrecut diverse evenimente, cu lux de amanunte, ei holbandu-se intrigati la mine, pentru ca fusesera acolo, deci...

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Voi vorbiti de soti care va pun sa faceti liste si apoi le uita acasa ?
Ei,sotul meu nu le uita,dar cumpara ce vrea el si de fiecare data il intreb,la ce ma mai pune sa-i fac lista daca in final cumpara ceea ce crede el de cuviinta .Uneori se intampla sa mai cumpere si lucruri care imi trebuie

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna fetelor.
Pot sa ma inscriu si eu?
M-am distrat copios ce am citit din urma si m-am gandit sa scriu si eu.
Era ficamea mai mica si eram in maxi-taxi si in fatza noastra era un om mai in etate si obez si avea niste bidoane cu apa la care omul se apleaca si ficamea in gura mare "io mami i se vede culu la nenea" imi venea sa intru sub scaune ca omului chiar i se trase pantalonii
Va mai povestesc numai ca acum ma cam grabesc.
Super subiectul

Andrei
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput