Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

ABE sa ai o sarcina usoara cu bb sanatos la termen.Te felicit din suflet!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI FELI!!!!SA FII SANATOASA, FERICITA, SA AI PARTE DE MULT NOROC SI NUMAI IMPLINIRI ALATURI DE FAMILIA TA!!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

Abe, felicitari! Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos!
mai, dar ce se inmultesc bebelusii pe aici! Bravo, mamici!

La multi ani, Felicia!

Mamica fericita de Eliza Maria (24.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Neatza!

Xor la multi ani cu intarziere!!!
piolica spor la treaba
abe felicitari !!! sa fie asa cum vreti voi
babytza mersi de info cu last torents am reusit sa-mi descarc toate episoadele dar fara subtitrare...asta de unde o iau?...ahhh si numai 10 episoade sunt? sau este si continuare?

carti: avem din acelea de carton gros care sa reziste la muscaturi si ruperi...cu animale, bebei, forme,etc.....recunoaste animalele si le imita pe multe dintre ele, recunoaste si copiii, parintii, patul, mingea....etc.

scaun de masina: nu este cine stie ce firma, este DHS(producator de articole sportive), dar eu sunt absolut incantata de el ca este pana la 36 kg( adica dupa 18, ramane numai cu inaltatorul) dar cel mai important este ca se lasa de tot pe spate astfel incat copilul doarme ca in patutz(asa am fost pana in Bulgaria si Andreias a dormit toata noaptea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Abe felicitari!!!Sarcina usoara si un bebe sanatos!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Multumesc mult pt toate raspunsurile despre carucior.
Kllemi multumesc pt incurajari stii ca e intr-un fel reconfortant sa auzi ca mai e cineva asa ca mine.Eu asa sunt pun tot la suflet plang sa nu ma vada nimeni etcNu prea reusesc sa ma schimb.

Scaun de masina avem Chicco Zenith.Sunt mutumita de el a fost si la un pret bun si Andrei sta bine in el singuru dezavantaj e ca e pana la 18 kg si va trebui schimbat.Il voi schimba prin vara cred deja ma tot uit si caut ca as vrea ceva pana la 36 de kg dar care sa se si lase putin pe spate sa poata dormi mai bine in el.Nu am prea gasit daca stiti vreun model spuneti-mi si mie.
Scaunu de masa am avut Chicoo Poly dar l-am dat deja cum zicea si Kllemi statea numai de mobilier si nu aveam oricum prea mult spatiu in bucatarie de el.Ala a fost o investitie nu prea buna a costat destul de mult si nu prea l-am folosit.

Edit Acum am vazut ca a scris Andy.g de DHS ca se lasa pe spate.De unde l-ai cumparat?La noi nu am vazut produsele DHS desi am auzit de ele are o prietena carucior de la ei dar l-a luat direct de la fabrica de la Deva.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

abe, felicitari!!!!!
ma visam si eu azi-noapte gravida...mi s-a izbandit visul!
deja devin nerabdatoare si noi abia din iarna urmatoare vrem sa ne apucamsa ai sarcina usoara!!

despre fotografiat/filmat: de fiecare data am grija sa nu fotografiez si alti copii, sau macar sa fie cu spatele...oricum, am grija si sa nu fac publice poze cu alti copii, decat daca am acceptul parintilor
nici mie nu-mi place sa imi pozeze altcineva copilul fara acordul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

andy, saru'mina
kllemi
Ada, ce-mi facusi cu pozele alea? Mi se facu brusc un dor de Romania.... Este foarte, foarte frumos. Eu nu am ajuns niciodata la Sighisoara, mi-e si rusine... in schimb am fost in maramures, moldova, bucovina.

Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

dya

Mai,ia spuneti-mi si mie...in ce stare de agregare se gaseste vanilia in magazin??....pe bune daca stiu ca nu mi-a trebuit pina acum...dar acum, vreau sa fac si eu budinca a la Ange....adica spuneti-mi la ce raion o gasesc ......VA MULTUMESC

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui abe

Buna dimineata!!

La multi ani Xor!!
La multi ani Felicic!!
Sa aveti parte numai de bucurii!


N-am citit in urma decat cateva pagini, n-am mai apucat sa intru pt ca am avut cateva proiecte in derulare, printre care si proiectul bb2...rezultatul facut doua teste, deci nu-s dubii! si mi-s tare happy!!

va doresc o primavara minunata!!










FELICITARIIII!!!SARCINA USOARA SI BB SANATOS!!!

LA MULTI ANI XOR SI FELICIA!SA FITI SANATOASE SI SA AVETI PARTE DE MULT NOROC !

de David si 7+

Mergi la inceput