Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Ada tare faine pozele.
Laura si la noi e urat si frig si starea mea cam la fel.Se pare ca imi merge cam prost si cu problema aia a mea cu postul.
Babytza multa sanatate.Si piticului la fel.Tina ce mai face?


Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Kllemi se gaseste la raionul cu ingrediente pt prajituri.E sub forma de baton sau praf ca si budinca.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

babytza, piolica multumesc!

piolica si eu iti doresc din suflet sa vii la odisee!! eu am aflat acum vreo trei zile, deci sunt chiar la inceput...am 5 saptamani...

ada foarte frumoase pozele, ne-am propus si noi o asemenea vacanta. sighisoara o stiu bine, de pe vremea cand mergeam la festival, imi place mult de tot. restul nu le-am vazut dar cred ca-s deosebite...

carti: maria le rasfoieste, unele ii plac mai mult (ex cartea junglei de la adevarul) altele mai putin. noi ii "citim" seara dupa baie, in timp ce o imbracam, dar in ultima vreme vad ca nu prea mai are rabdare... ziua le ia singura si mi le aduce, dar evident ca mai mult de cateva minute nu le acorda

poze cu maria: nu-mi place si nu accept sa i se faca poze fara acordul meu. ma refer la necunoscuti...paranoia sau nu, asta sunt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

neata!

noi am fost deja pe afara, acum dormim E frig si urat afara, cand credeam si eu ca vine primavara...

Felicic Sa fii fericita alaturi de cei dragi si nervi de otel pentru Vladut cel ghidus iti doresc

Abe felicitari! sanatate maxima va doresc! Bag seama ca se face un fel de odisee in odisee la cate gravidute avem

carticele avem faorte multe, mihnea e inebunit sa le rasfoiasca. Preferatele lui acum sunt cele care scot si sunete - de la Teora "aventurile autobuzului" si "ferma lui mcdonald" E adevarat ca a stricat figurinele care se ridicau cand dadeai pagina, insa te poti uita pe ele linistit.www.teora.ro/cgi-bin/teora/romania/mbshop.cgi?database=16&action=view_product&productID=6648&category=11" target="_blank">uite cum arata
Alta carte preferata e "de-a v-ati ascunselea cu ratustele" editura crisan. Ii place sa invarta discul sa descopere animalele de dedesupt (de fapt nu invarte discul, ci da cu degetelul cumva)
A ramas in top dintre carticelele de la inceput "prima carte a copilului-animalele" are doar un animal pe pagina /nu foarte stilizat. El da pagina si noi imitam sunetul animalelor. Cand are chef mai scoate si el sunetele
Nikolici eu am luat cartile din Auchan, au un sortimetn super-misto. Poate gasesti si in alte supermarketuri (e mai usor de ajuns decat in librarii)

scaun auto - jane racing team 0-18. M-am ghidat dupa testele de siguranta + dimensiune + comfort (cat de mult se da pe spate). Jane este un scaun mai lat decat altele, copilul meu e mare.... Si eu iti recomand sa iei 9-36 daca il cumperi acum

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Andy g ce serie ai descarcat ? Pe subtitrari,ro gasesti insa sa te uiti la formatul serialului sa fie la fel, altfel nu merge. ( eu am tras seria 6 si scria ceva de genul DVDX 264 si la asta am gasit subtitrare acolo pe subtitrari.ro)

kllemi avem si tratament pentru unghii naturale. Daca vrei, vorbim pe mess.

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

so...

scaun de masina: noi avem chicco zenith din carefou cu 4mile f ok david doarme bine in el,vara cam transpira in schimb

patut junior:david are deja dormitor complet de baietei mari dar nu doarme decat cu noi,ziua mai calareste si patul lui asa de fun doar

carticele:avem multe tare peste 20 credlui david ii place f mult cand se trezeste dimineata sa rasfoiasca carticelele si ne izbeste si noua cate un carton de ala in cap daca nu facem ca toate animalele in cor cu eleu ii iau de la carturesti editura gama si girasol sau comand online de la editura crisan,sunt f frumoase si bune ca pret

noi ok,eu vad ca am dat-o pe dulce de acumam asa o sarcina ciudata,cand mananc sarat cand acru cand deloc cand dulcema rog va zic la urma cate kile am pusdeocamdata nik

de David si 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Buna fetele!

LA MULTI ANI FELICIA! LA MULTI ANI XOR!...sa fiti sanatoase alaturi de cei dragi! Numai bine!

Abe , felicitari, sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

si am dovedit de-am schimbat si semnatura

de David si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Nushu frumoasa semnatura!!!

Pio spor la treaba..sa fie bine ..din prima....

Ei..eu mai am de asteptat..mai incerc abia in mai...sa speram ca si la noi o sa fie bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

La multi ani, Felicia! Si tot ce rei tu sa se implineasca!

Abe, ce veste frumoasa! Sarcina usoara si bebe sanatos!

Mai cred ca trebuie sa fac sectuinea aia despre alaptat mai repede ca se anunta amatoare .

Mergi la inceput