Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Sere a mea deja doarme...o asteptam pe Alessia de la gradi...dar...a adormit..obosita mititica..se trezeste odata cu Alessia la 08.00...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

fetelor multumesc de urari, sper sa am o sarcina la fel de usoara ca cea cu maria...

nikolici, nushulica, nu cred ca am apucat sa va felicit, asa ca felicitari, ma bucur mult pentru voi si ne doresc sa fie totul bine! cand aveti voi dpn?

maria are doar 5 dintisori...mai este cineva in situatia asta??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Pio...mi-am amintit...a iesit super bun pastravul dupa reteta ta....acum am niste cod..cred ca tot asa o sa-l fac...cred ca merge cam la orice fel de peste vinul alb nu?...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

ae eu am DPN pe 30 oct, tu?

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Abe...Alessia mea avea cam 6 dintisori pe la 1 an si un pic..nu cred ca-i o problema...

Eu sunt ingrijorata de Sere..ca nu-i creste parul..il are foarte scurt...ce-o fi asta?...O fi vreo problema???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

dya eu l-am luat de aici de la noi, din magazin dar poti sa-l comanzi si direct de pe net(asta daca nu vrei sa-l vezi, atingi, etc)...noi www.dhsbike.ro/print.php?id=590&style=11" target="_blank">asta il avem doar ca pe rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

300 da, vrem sectiune de alaptat...nu mi-a iesit prima oara dar acuma nu ma las!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Scaun de masina ..noi avem de la Chicco...este cu Iso fix..din sistemul Chicco Trio....avem modelul acela 3S...e super bun..eu sunt multumita de el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

babytza mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

ada sunt super pozele...dar se pare ca ai un tel. destul de performant, ca pozele sunt super clare

abe felicitari..un bb sanatos si la termen...mai, mai, mai...dar ce de gravidutze pe aici...deja sunt invidioasa

ramo nu mi-ai raspuns....cat timp mai ai de gand sa te uiti la storcatoare??....aaaaaa.....de fapt, cati ani??

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput