Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abe spune:

nikolici, dpn 3 nov, dar e calculata de mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Andy.g merci.
Paula merci de linkul de la Teora acum am comadat si eu cateva carticele au azi si maine reducere de 20%.Sunt mai ieftine ca in magazin si am zis sa incep sa fac stocuri pt Pasti.
Apropo nou sondaj pe termen lung
CE LUATI BOBOCEILOR DE PASTE???

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

dya iti multumesc ptr. raspuns ....in legatura cu ce ii iau de paste...aaaaa...acum nu stiu..asa avea ceva in plan....am pus ochii pe un cariucior de plimbat papusi este in jur la 100 de lei de la Noriel....si cred ca or sa mai fie si altele

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

abe felicitari si sarcina usoara

Dya si noi avem produse de la dhs si sunt tare multumita..imi pare rau de treaba cu postul

Andy_g eu am descarcat 15 episoade de Grey's Anatomt...sunt la ep.9 acum

Ada ff frumoase pozele..mi-e dor de vara,sa merg iar pe meleaguri de poveste.

Babytza mii de ici ,acum am scos pastilutzele...cu prima ocazie dau o sau un ...ce vrei tu,ca esti o fata de milioane

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

dya nu stiu inca ce sa-i iau. nu prea am idee...haine nu as mai lua ca are destule, jucariile vad ca nu o intereseaza prea tare chiar daca mie unele mi se par foarte faine, carticele mai avem nedesfacute asa ca nu prea stiu...astept si eu sa vad ce scrieti, poate ma inspir
de fapt, am vazut o jucarie draguta: de pe ookee, jucarii Melissa&Doug: Cuburi-sonore-Vehicule, poate o iau pe asta...

kllemi carucior de plimbat papusi i-am luat din unirii, de la et 3, nu stiu numele magazinului. am dat 25 de lei!! probabil e vreo chinezarie, dar pt plimbat ursuleti e minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

carticele: i-am luat seriile de carti de povesti si enciclopedii de la Adevarul si cartile cu cd de la Jurnalul, sunt foarte frumoase dar neavand pagini cartonate nu ma incumet sa le las pe mana ei inca, e tare repezita si le-ar face praf imediat.
Avem insa 2 carti de la Teora cu pagini cartonate, una cu www.libris.ro/practic-pentru-copii/joaca-te-cu-noi---animale-domestice-TEO1-59496-538-2--c7884--p324366.html" target="_blank">animale domestice si una cu www.libris.ro/practic-pentru-copii/sa-numaram-cu-animalele-salbatice---joaca-te-cu-TEO1-59496-539-0--c7884--p324367.html" target="_blank">animale salbatice. Sunt foarte faine ca au si cate 12 animale in miniatura plus o plansa mare colorata pe care se pot juca cu animalele. Astea sunt preferatele Elizei dar mai avem una din seria ferestre magice cu insecte si una tot cartonata care are si butoane pe care daca apesi scot sunete, de la Egmont.

scaun de masina avem de la www.toyz.ro/scaune-auto-copii-accesorii/brevi/scaun-auto-grand-prix-silverline/" target="_blank">Brevi, mi se pare f sigur ca are cadrul acela metalic, doar ca e pana la 18 kg, insa in ritmul in care creste Eliza, care acum are 10 kg, o sa-l mai folosim mult si bine

Mamica fericita de Eliza Maria (24.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

LA MULTI ANI, FELI!!! Tot binele din lume la voi sa fie, sa fii sanatoasa mamico, fericita si tot ce-ti doresti tu!!


Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Alexa, sar'na de , buun rau!
azi e si baba mea, cam urat afara, nu??

claudinna, si hunii aduna de pe jos frunze, pietre sau te miri ce si mi le dau mie! sunt asa haiosi la varsta asta!

kllemi, tu ziceai ca i-ai dat Amaliei SEPTILIN? imi spui te rog daca ai observat vreo reactie de la el? eu le dau hunilor de 4 zile, pentru imunizare cica, dar s-au constipat... n-am schimbat nimic in alimentatia lor, nu vad de la ce altceva ar putea fi...
ce ai mai facut cu cresa?

babytza, multa sanatate lui Davidut, cat si tie! sa va reveniti repede!

ada, laureta, bine ati revenit!

abe, felicitari din suflet, ma bucur pentru voi, sa ai o sarcina usoara si la termen si un bebe perfect!!

pio, bafta multa cu tratamentul sa va iasa din prima!

nusha, ia o cioco si de la mine, daca tot esti pe dulce acum!

dya, de Iepuraa hunii vor primi pe ursuletul iteddy, cate o trusa medicala (astea le-am luat deja), triciclete si daca am bani si gasesc pe undeva, Piticul Duni. Soacra-mea le-a luat deja hainute, a zis ca mi le da acum, ca incep cresa si de Iepuras nema... eh, noi sa fim sanatosi!

oana, ange, va dau disparute, ce-i cu voi???

scaun de masina avem de la Bertoni, mi-a placut ca au husa din bumbac, merg pana la 18kg, se lasa bine pe spate, sunt f ok, hunii se simt bine in ele.

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

De Pasti eu ii iau jucarii cu siguranta haine oricum ii iau periodic si el nu se bucura de haine.Iar dupa Pasti ii iau tricicleta sigur.
Lumi hunii incep deja cresa???

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

dya, da..., pe 15 martie... mai sunt doar formalitati, formulare de completat, mici rahaturi...


Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput