Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

La multi ani Feli!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

La multi ani, mami de Falkone!!
sa ramai la fel de optimista si sa ai parte numai de bucurii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

La multi ani Felicica!!!!

Si o cafea pentru cine doreste, pepsi pt Lumi si cacao pt Nikolicisi cine ce mai doreste ca avem de toate...

Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Neata!

LA MULTI ANI, XOR!

LA MULTI ANI, FELICIA!

SA FITI SANTAOASE MAMICI SI SA AVETI PARTE NUMAI DE BUCURII!!!


scaun de masina avem maxi cosi prior X - am inteles ca este unul dintre cele mai sigure scaunele, cu aparatori laterale din aluminiu, si duce pana la 18 kg :).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

neata!
doreste cineva??

pe mine m-a cam durut stomacul ieri si azi-noapte...sper sa nu fac vreo gastrita sau vreun ulcer ceva...
adevarul este ca am cam baut cafeaua pe stomacul gol in ultimul timp...

ieri am avut o baba frumoasa si insorita! sunt deja mai optimista pt anul asta, normal
am iesit la pranz cu R si TR si a fost f frumos. R, desi avea mingea lui, alerga dupa o minge mai mare, "maneeee, Ava!!" si sa nu va mai spun ca toti picii de varsta lui R alergau dupa mingea aia si ce iesea cand ajungeau toti odata in fatza ei. saracu baiatul a carui minge era, ne-a zis sa le luam si lor de ziua de nastere o minge mare, ca el de ziua lui a primit-o

pe langa asta, ma pune sa adun de pe jos tot ce-i sare-n ochi, sa dam lui ham sau sa punem pe "ba" (adica pe blatul de la bucataraie, ca daca gaseste ceva pe jos, sa nu ma streseze, ii zic sa-l puna pe blat) si ia blatul pe strada de unde nu-i!

despre carucior: eu nu am de gand sa cumpar altul. desi nu l-am mai pus pe R in carucior din toamna, sper sa reusim sa ajungem in oras totusi...pana acum am mers cu masina, dar cum eu nu conduc (desi am carnet) si sotul nu va putea merge mereu cu noi...tr sa-mi iau inima in dinti si sa fac o tura de cartier, sa vad cum ne descurcam.
am si unul din ala tip umbrela, mostenit de la fini, insa nu-i intr-o stare estetica prea buna si nu as iesi cu el asha...l-am luat ins chimb in calatorii, ca ocupa putin loc in masina.
am Chicco CT 02 si sunt f multumita, ca e inalt, nu tr sa ma cococsez si e f usor manevrabil cu o mana, e solid. asta vara mergea f bine cu copilul de o mana si cu cealalta mana tineam caruciorul. are cosul de jucarii destul de incapator...
plus ca vom iesi probabil cu tricicleta, mai in vara

scaun de masina: am Chicco Neptune si l-am luat pt ca merge pana la o varsta mai mare si parca pana la 36 kg...daca retin bine. Razvan avea deja intre 11 si 12 kg si nu mi-as fi permis sa iau altul, peste un an sau doi. sta f bine in el, cu dormitul este mai dificil, ar a dormit de multe ori

babytza, sanatate lui David!!

laureta, ma bucur ca sunteti bine! pozeeeeeee!!(mai multe, adica:P)

Ada, super ca v-ati plimbat atat! e superba zona! asteptam poze, fireste!
noi abia pe 12 plecam, am amanat nitel, ca s-au ivit niste lucruri ce nu puteau astepta
asha ca, daca mai vine cineva pe V Prahovei la jumatatea lui martie, sa dea de stire!

300

Ange, pe unde sunteti???

piolica, daca vremea va fi frumoasa, poate ajungem si noi in Buc in perioada aia. mi-ar placea sa va cunosc! sanatate Elsei!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Noi avem scaun Chico Zenith de mai devreme de un an...nu mai stiu exact. Matei se simte foarte bine in el. A stat 4000km in el fara probleme. Tare mandra sunt de el.

o zi excelenta va urez. Azi e baba mea

Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata.
La noi e mohorat,ca ieri,si frig asa ca am o stare ca vremea:(

LA MULTI ANI FELICIC!!



Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

Buna dimineata!!

La multi ani Xor!!
La multi ani Felicic!!
Sa aveti parte numai de bucurii!


N-am citit in urma decat cateva pagini, n-am mai apucat sa intru pt ca am avut cateva proiecte in derulare, printre care si proiectul bb2...rezultatul facut doua teste, deci nu-s dubii! si mi-s tare happy!!

va doresc o primavara minunata!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

piolica ma bucur mult pt vestile bune de la doctor!!

scaun de masina: maxi cosi priori xp

carucior: in parc momentan nu-l luam, dar noi stam putin in parc, 30 minute timp in care mergem pe jos. dar nu as renunta la carucior sunt situatii in care chiar avem nevoie de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Neatza,

felicic LA MULTI ANI CU SANATATE!

Scaun de masina: Axiss Bebe Comfort pana la 4 ani.
Carti: foarteeeeee prost stam la acest capitol, nu gaesc mai nimic pe unde merg, trebuie sa ajung in vreo librarie, dar candddd?

Ieri am fost putin in oras si cand ne-am intors am luat tramvaiul care era full si am avut norocul sa vina langa noi un carucior cu un bb de culoare de varsta Karinei.M-am topit uitandu-ma la ei, se tineau de mana, dadeau din cap, ce facea unul facea si altul, radeau in hohote, iar se pipaiau, se uitau toti oamenii din jur si zambeau.Mi-a fost rusine sa cer permisiunea sa le fac o poza, dar mi-a ramas imaginea lor cum se tineau de mana...o mana alba si o mana neagra.Mi-am adus aminte de reclamele de la Bennetton care se bazau pe poze de un astfel de contrast .

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput