Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Xor, la multi ani! Multa fericire in anii care urmeaza!

Pe langa asta, eu iti urez si acomodare usoara la serviciu, cu cat mai putine griji.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza
Corrina imi curg balele pe tastatura la sufleul tau Am ramas cu gura cascata (la propriu) citind reteta ...o notez acum si eu in carnetel

Babytza si puiiValentina David


e si pe blog . Daca ai retete caare nu-s acolo imi fac o copie dupa carnetelul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

La multi ani fericiti XOR!!!

Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

XOR
Tot ce iti doresti sa ti se implineasca!

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Xor multumim de tortHai te rog cand ai timp pune si tu reteta ca raman cu pofta.Sa imi spui cum te simti la schimbarea prefixului mai am un pic si urmez si eu parca e asa inspaimantator
Ah si am uitat bafta la serviciu.Chiar de cand incepi tu si cand il duci pe Mark la gradi?

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:



Si eu pe aici..nu mai am timp de nimic..intre curatenia de primavara si serialele lui Grey
Am si stat in fiecre zi afara vreo 2-3 ore pe zi pentru ca a fost foarte cald si soare.

Noi inca folosim caruciorul..in fiecare zi...pana in parc..si inapoi...acolo il dau jos..si-l las sa zburde
La fel si tricicleta.

Diana spor la bucatarit..sunt f bune gogoselele..si se fac rapid..cu ingrediente putine.
Nu-ti mai face griji..fiecare copil e diferit..o sa vezi cand o sa vorbeasca..ca o sa vrei sa mai si taca

Felim-am bucurat sa va citesc. Imi pare bine ca suntei o.k si doar busy. Falkone


Carticele - Radu are o colectie de carticele cu copertile groase..cu fiecare animal..ratusca mac, pisoul pisu, catelusul cutu si vacuta .
E mort dupa animale..dupa carticelele astea..a invatat toate animalele..daca il intreb cum face rata,puiul, sau cutu, sau gaina ..sau vaca imi raspunde la fiecare si le recunoaste pe fiecare. Daca vede vreo gaina in vreo reclama la tv..ca zilele trecute..imediat incepe..gaga gaga.
Au fost foarte folositoare carticelele.
I-a mai luat niste carticele cartonate cu numerele, ceasul, insa sunt pentru mai tarziu.
Mai avem toate enciclopediile de la Adevarul, Dysney.Le ia si mi-le aduce sa le rasfoim..eu ii arat si e tare incantat.
Intentionez si eu sa-i mai cumpar ceva carti..as ca orice idee e bine venita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Cristina multumesc pt cuvintele frumoase.O sa iti zic cum au iesit gogoselele.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

XOR

La multi ani!! Sa iti indeplinesti toate visele mamico!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

La multi ani, Xor!


Salutari, ne-am intors si noi acasa plini de soare si rupti de oboseala de cat am batut tara barsei & imprejurimile
O sa pun poze, n-am avut decat telefonul la mine, sa vedem ce-o iesi!

Claudinna, avem si noi (de la Teo) Primele Cuvinte(la ferma), era inebunit dupa ea, pagina cu tractor era preferata. Radu inca nu le are, roade orice hartie...
Mai mult n-am apucat sa citesc din urma... va pup!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Eu ma felicit ca am optat pt brevi griilo, e un carut pe care l-am putut folosi de inceput, se si lasa pe spate si nu are decat 5 kg, si e manevrabil si, acum vad, robust si foarte stabil. Merge si vara si iarna si am scapat cu 400 RON pana pe la 3 ani cand voi folosi carut. Cand ies pe distante mari eu iau fie slingul si un ricsac mic fie carutul cu harnasamentul de rigoare. Anda doarme bine si in sling :)

Polica, diana, vad c mamele in general parca pun mai rau la suflet. Pio, tu gandeste-te ca unui copil de 3-4 ani nu ai cum sa-i impui sa se joace cu cineva mai mic, ba din contra daca n-o face mai bine nu te legi la cap, cine stie ce palma sau sut in fund ii trage micutului sau ii face vant pe tobogan, etc si pe urma sa vezi distractie. Diana ma bucur ca te-ai mai linistit u vorbitul. Sa stii ca se spune ca baieteii in general vorbesc mai tarziu; nju e o regula, de fapt si fete si baieti vb mai tarziu. Nici fi-mea nu spune mare lucru, mai ales acum nu mai aud decat lerlerlerleaaaa si cotoccotocoto dr nu mi-a trecut prin cap sa ma enervez pe Claudiina de exemplu ca ne arata ce frumos vorbeste Razvan {:D]. Din contra, mor dupa ala mic :))

Nikooooole, si mie mi-a zis ca dupa un an laptele nu-i buuuun! Nu-i buuuuun1

In alta ordine de idei sunt sanatoasa tun ceea ce va doresc tuturor.

Mergi la inceput