Bobocei de sept-oct 2008 (264)
Raspunsuri - Pagina 21
kllemi spune:
babytza
...saracu' copil, el chiar vroia sa-ti transmita ceva..si tuuuu?? ![]()
lumi
....si o sa te anunt cu caruciorul..deeeaaa??

Aseara am introdus in vocabular un nou cuvant se numeste "bebeish"...v-ati prins??.....nuuuu.....bine, hai ca va spun eu, inseamna "veveritza"
....daca nu imi arata pe o carticica putea sa spuna inca doua zile, ca habar nu aveam ce vrea sa spuna.....dar cand mi-a aratat si a mai si incercat sa zica 
..am lesinat ![]()
fericita de
AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)
kllemi spune:
Mai fetelor vreau sa va intreb...mai pot sa ii dau un oscillo diseara...sau e de ajuns unul pe zi??
fericita de
AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)
baby_boy spune:

Si noi pe aici..maraiti de la ultimii 2 canini..si scapam apoi.
La Craiova ningeeeee. Unde e primavara aia?
Ada bine ai revenit acasa..ca nu am apucat sa-ti spun.
Intru mai greu pe forum..de cand cu Grey's anatomy![]()
Si Radu meu e fan cherrios cu miere . Le papa cu lapte dimineata.
Babytza sanatate multa!! Sa scapi repede de raceala. Pup soricelul
Feli ce-mi place cand povestesti de Vlad. Te citesc cu placere
Abe Felicitari pentru bb2. Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos!!
Nocom sper sa fie bine Daria. Multi pupici pentru voi.
N-ai avut de lucru cu melodiile alea..sa dau eu apa la soricei..
Fetelor la Teora e reducere de 20% daca va intereseaza si comandati astazi..am bagat si eu o comanda de vreo 5 carticele..foarte faine..cu magneti..cu plastilina..cu sunete.
Xor spune:
Gata....am prestat si eu o comanda la Teora...sper sa-i trezeasca lui Mark interesul cartile comandate![]()
luminita2008 spune:
POZE, POZE, POZE, baby_boy!!![]()
Luminita si voinicii
Edi si
Robi - 26.09.2008
"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"
Nerantula spune:
Sunt disperata .. mi-a iesit (habar n-am de unde!!) ureaplasma pozitiv 
Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si
8+
Xor spune:
Nerantula - incearca sa fii linistita, repeta analiza la un alt laborator si daca Doamne Fereste iese la fel, vezi ce tratament iti da medicul...va fi bine
