Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

babytza ...saracu' copil, el chiar vroia sa-ti transmita ceva..si tuuuu??

lumi ....si o sa te anunt cu caruciorul..deeeaaa??

Aseara am introdus in vocabular un nou cuvant se numeste "bebeish"...v-ati prins??.....nuuuu.....bine, hai ca va spun eu, inseamna "veveritza" ....daca nu imi arata pe o carticica putea sa spuna inca doua zile, ca habar nu aveam ce vrea sa spuna.....dar cand mi-a aratat si a mai si incercat sa zica ..am lesinat

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Mai fetelor vreau sa va intreb...mai pot sa ii dau un oscillo diseara...sau e de ajuns unul pe zi??

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

kllemi - noua dr ne-a recomandat in raceala 3 zile un tub dim si unul seara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

xor multumesc mult de tot

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:


Si noi pe aici..maraiti de la ultimii 2 canini..si scapam apoi.
La Craiova ningeeeee. Unde e primavara aia?

Ada bine ai revenit acasa..ca nu am apucat sa-ti spun.
Intru mai greu pe forum..de cand cu Grey's anatomy
Si Radu meu e fan cherrios cu miere . Le papa cu lapte dimineata.

Babytza sanatate multa!! Sa scapi repede de raceala. Pup soricelul

Feli ce-mi place cand povestesti de Vlad. Te citesc cu placere

Abe Felicitari pentru bb2. Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos!!


Nocom sper sa fie bine Daria. Multi pupici pentru voi.
N-ai avut de lucru cu melodiile alea..sa dau eu apa la soricei..

Fetelor la Teora e reducere de 20% daca va intereseaza si comandati astazi..am bagat si eu o comanda de vreo 5 carticele..foarte faine..cu magneti..cu plastilina..cu sunete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:


Uitam ceva important...aseara am devenit..intr-o oarecare masura...blonda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

Gata....am prestat si eu o comanda la Teora...sper sa-i trezeasca lui Mark interesul cartile comandate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

POZE, POZE, POZE, baby_boy!!


Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Sunt disperata .. mi-a iesit (habar n-am de unde!!) ureaplasma pozitiv

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

Nerantula - incearca sa fii linistita, repeta analiza la un alt laborator si daca Doamne Fereste iese la fel, vezi ce tratament iti da medicul...va fi bine

Mergi la inceput