Bobocei de sept-oct 2008 (264)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lumi ma tratez si eu cu Allium cepa si Eurespal. pupici

Neratula sper sa fie o greseala Daca nu e , faci tratament si o sa fie bine

Cristina vrem poze

Avem mai multi muciosi in gasca Sanatate multa puilor

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita2008

POZE, POZE, POZE, baby_boy!!


Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"


Lumi, Rox deocamdata n-am cu ce..........sambata seara aterizeaza si sotul din Anglia..are aparatul foto la el. Dar sigur pun poza cat de curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sept-oct2008 spune:

Capitol nou

Babytza

Mergi la inceput