*LMA*! Puiuti de Randunici (382)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

asa, ca zise Naty, initial si noi incercam sa-i distragem atentia, rar merge, e maricel acum, si se prinde..nu prea mai tin pacalelile

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

si la noi la fel,cateodata tin pacalelile cateodata nu..depinde de cat e el de obosit...oricum stie f bine cand ii interzic cate ceva si la cata ambitie are in capsor face numai ce vrrea el si cum vrea...chiar imi zicea sor'mea ca o sa-mi atarne pielea in cui la cat e de ambitios,ca alex a fost super cuminte pe langa andru...cand se enerveaza face exact ce nu are voie,deschide usa,scoate hainele din dulap,trage de oglinzi/da cu palma in oglinzi,trage de perdea..etc..

luny bafta maine la analizeti-am vazut barbatoiul pe trici ,e f frumoasa...


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ramo, mi-ar fi placut sa ne intalnim la o cafea in Afi, dar nu m-ai cautat, sigur esti supi pe mine ca nu ti-am raspuns la tel atunci la party...Poate cine stie, vineri?...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Ramo, mi-ar fi placut sa ne intalnim la o cafea in Afi, dar nu m-ai cautat, sigur esti supi pe mine ca nu ti-am raspuns la tel atunci la party...Poate cine stie, vineri?...

nu sunt suparata pe tine ..doamne fereste,mi-am dat seama ca e galagie si nu s-au auzit telefoanele..asta a fost norocul meu...am plecat in Afi in jur de ora 13,dupa ce l-am luat pe alex de la gradi..vineri nu stiu daca pot pt ca are alex serbare pt 8 martie si vreau sa merg si eu cu andru..poate sambata...ca vreau sa mai ajung...vb

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Incredibil http://www.naturashop.ro/colostru-probiotice-p-1461.html In curand gasim si tzatza de vaca pe net, naturala, buna! Si vorba Ioanei, ca sa "pastem mai abitir"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

buna dimineata!
pentru toata lumea!
Sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Neata!

Tuchi ce faci, cum esti?
Multumim pt cafea si daca nu ajunge luati si de la mine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata Catalinelor.
Daca tot nu ajunge,luati si de la mine ca sunt cu ea langa nas fiindca imi pica ochii in gura:

Sa aveti o zi excelenta.

mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Si tu Stelutz , dar ce-ai patit, iar nu a dormit micuta?

Luny, Pucca noi semnam prezent cu mult drag la petrecere, doar sa nu apara ceva neplacut pana atunci, caz in care oricum ne auzim.

Luny bafta la analize azi, sa ne spui unde si cum a fost, ca si eu tb sa duc piticul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Neata!

Si eu vreaz cafea... desi cred ca ma culc de pranz cu piciul... M-am culcat la 00.30 si la 6.00 treziiiireeeeeaaaaa! Nu a mai vrut sa stea si pace! Asa ca ne-am dus peste tati care oricum doarme, chiar si cu galagie (nu am vrut sa-l trezesc pe Stefan si nici pe vecinii de dedesubt ).

Asa ca incepe o noua zi, mohorata... cine are baba azi?

Sa aveti o zi frumoasa macar in Ro (desi prognozele spun altceva...).

---------------------------------------------
Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Mergi la inceput