FIV268

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fc_anca spune:

BuburuzaL, eu merg pe protocolul scurt, sunt deja in ziua 6 de tratament si pana acum, slava cerului, nu m-a durut nimic, nu mi-a fost ra, nu nimic. M-am ingrasat doar 1 kg.
Tu pe ce varianta mergi si la ce dr?

Pupici,

Anca

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Am 3 fiole de dipherelin de 0.1 care expira in 05.2010 cine le vrea sa-mi trimita PM
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui fc_anca

BuburuzaL, eu merg pe protocolul scurt, sunt deja in ziua 6 de tratament si pana acum, slava cerului, nu m-a durut nimic, nu mi-a fost ra, nu nimic. M-am ingrasat doar 1 kg.
Tu pe ce varianta mergi si la ce dr?

Pupici,

Anca

Anca


Inseamna ca stai bine!!!Ingrasatul, nu-l baga in seama, ca oricum,de-acum asta urmeaza, nu? Dar, suportam si asta, si orice altceva, numai sa se intample minunea!{ruga]
Eu sunt la tot prof. dr D'Hooghe, clinica U.Z. Leuven, a 3 oara si de data asta 3 cred ca imi va purta noroc! Eu am protocol lung, iar...eternul suprefact, de care m-am saturat dealtfel, si cu gonal. Joi merg la eco sa vedem daca pot incepe injectatul. Eu sper ca da, ca mi-e dor de ciuruiala
Bafta in continuare!!!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Pe mine ma doare capul si mi-e somn foarte tare..nu stiu daca de la vreme sau de la stimulare. Capul ma doare sigur de la stimulare, ca asa ma durea si la cea cu Gonal...si aia era doza mica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bruni draga tu pe unde esti? Hai zi-mi, ai inceput si tu, nu?

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvonne spune:

Buna,
Doresc sa stiu daca a facut cineva FIV (protocolul scurt). Mai exact vreau sa stiu din ce zi a CM se incepe si cu ce medicamente? Mentionez ca am facut 2 FIV-uri (protocolul lung) nereusite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Bafta multa multa Buburuza! Sa fie cu noroc ciuruiala!


Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Mersi Pisuc! Mai am un picut de asteptat, si ii dau si eu bataie! De data asta sper sa-mi iasa!!!Ceea ce iti doresc si tie! Sa cuibareasca puii!!!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Buburuza,sigur va fi cu noroc!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Cristal:"Am vazut stirea la TV si chiar ma intrebam de gemenii diferiti daca nu or fi fost copii de eprubeta.... "
Cristal, te rog frumos sa nu te superi, dar nu conteaza cum sunt obtinuti copiii, ci conteaza ca ii ai.Nu as vrea sa te superi , dar tare urat suna sintagma "copii de eprubeta" ( tehnic vorbind, ai dreptate), iar mie chiar nu mi-ar conveni sa aud pe strada..."uite, asta o avea copii de eprubeta?"Sincer, daca noi nu ne respectam, nici ceilalti nu or sa ne respecte.Suna tare urat la cat ne chinuim, iar multi cand spun copii de eprubeta, nu inteleg procedura in sine....

Mergi la inceput