FIV268

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

DRAGAICA ti-am spus eu?
Bravo,fata draga,ma bucur mult.
Pup si toate cele bune

2010 va fi anul meu norocos
DOAMNE AJUTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!!
Havin: Incearca sa-ti activezi P-ul, poate mai vorbim.....si eu am avut problema TSH-lui....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns havin spune:

Neata fetele!Maria l as activa dar nu stiu cum.va rog sa mi spuneti si ma conformez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Fetelor , intrebare!
Azi mi-a venit CM. Stateam linistita ca eram obisnuita sa-mi fac profilul hormonal in Z2 (deci maine) si stiam de Bios ca au program sambata...
Dar vad ca pe lista de la Biogenesis apare Z3...care e duminica...Unde naibii sa-mi fac eu analizele duminica?

multumesc mult de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Ella: poti sa le faci si in ziua 2. Ideea e ca hormonalele se fac intre ziua 2 si ziua 4. Ziua 4 mi se pare cam tarziu, din ce am mai citit.Daca nu se poate in ziua 3 (care e la mijloc), mergi sambata unde vrei tu.
Pupici

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Fetelor va anunt cu parere de rau ca o mamica, o fosta colega de-a noastra a decedat, este vorba de first_carmen.
http://www.cancan.ro/actualitate/intern/mamica-de-gemeni-care-a-ajuns-la-spital-in-coma-din-cauza-stresului-de-la-serviciu-a-murit-94269.html
Sa-i fie tarana usoara

Betty78de Eric-Daniel 20 oct 2009 si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Oh....Dumnezeu sa o odihneasca .....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

cuvintele sunt de prisos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Of, Doamne! Am vazut stirea la TV si chiar ma intrebam de gemenii diferiti daca nu or fi fost copii de eprubeta.... Condoleante familiei si multe rugaciuni pentru copiii ramasi fara mami.

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Doamne, ce tragedie....

Mergi la inceput