Pestisori, La Multi Ani! (56)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ely, multam fain de urari & .

Si... un horoscop zilnic pt. sirenete, azi - 05.03.2010:

- "Te poti baza astazi pe instincte bune si pe abilitatea ta de a atrage atentia. Astfel, vei reusi sa starnesti un interes nedisimulat atat in ceea ce priveste persoana ta, cat si fata de cariera ta. Bucura-te de fiecare clipa petrecuta alaturi de prieteni(e), colegi(e) sau persoana iubita. Fiecare iti poate oferi informatii si sugestii utile."
- "Desi tu esti genul sentimental care analizeaza totul prin prisma senzatiilor pe care o anumita situatie le provoaca, de data aceasta pui in balanta lucrurile palpabile: faptele, declaratiile, gesturile concrete. Altadata ai tratat totul doar la nivel emotional si ai gresit, de aceea acum nu te mai lasi furat de sentimente. Astepti argumente logice, cifre si date clare, pentru a te baza pe ceea ce afli. Conteaza si ce simti, dar mai mult conteaza ce se vede!"
- "Nu vei avea probleme daca vei depune astazi o solicitare pentru un un imprumut. Ai idei practice la locul de munca. Foloseste-ti abilitatea pentru a comunica cu superiorii si pentru a descrie situatia asa cum o vezi tu. Vei descoperi ca iti poti folosi cu succes mintea pentru a analiza lucrurile si a lua unele decizii. Viitorul afacerii in tara ta depinde de copii pe care ii formam si ii educam astazi. Intreaba-te daca te poti oferi ca voluntar pentru a ajuta copii, instruindu-i in arta unei viitoare profesii care corespunde cu domeniul tau actual de munca. Ideile de cooperare in grup si comunicare ar putea sa te ajute in cariera."
- "Astazi esti greu de urmarit. Te agiti, faci mai multe deodata, vorbesti fara sens, razi din orice... Lumea crede ca ai innebunit, dar tu stii mai bine ca urmeaza sa se concretizeze un plan mai vechi, foarte important pentru tine."
- "Activitatile sociale vor fi prioritare pentru tine in aceasta zi; te-ai putea intalni cu prietenii sau ai putea iesi la un club. Discutiile cu cei din jur te relaxeaza; atentie totusi sa nu fii prea pisalog, deoarece ai putea deranja pe cineva. Popularitatea de care te bucuri te va ajuta sa depasesti cu bine aceasta situatie. Cineva din familie iti va da un sfat, de care n-ar fi rau sa tii cont."
- "Vei reusi sa-ti imbunatatesti relatiile cu colegii de serviciu, dar mai ales cu superiorii. Incearca sa-ti stapanesti agresivitatea verbala, deoarece poti rani persoana iubita."
- "Nu incerca sa-i impresionezi pe ceilalti cu statistici sau dovezi, impresioneaza-i prin felul tau de a fi, cu convingerea pe care o ai in ceea ce prezinti. Astazi ai sansa de ai fi pe scena, asa ca profita de ea sa stralucesti."


si o zi buna la toate sirenetele! &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

LA MULTI ANI NICOLL! La multi ani cuscra!
La multi ani!
Sa fii sanatoasa, fericita, linistita si iubita ( de oameni si de noroc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Azi nu e nimeni pe aici? toata lumea e la sanius? Ca la noi ninge de parca ar fi decembrie....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Va multumesc din suflet!!!Sunteti minunate si va multumesc din suflet!
Tuturor,fara nici o exceptie
Baby,Cryna,Suri multam si pt telefoane!
Si ca sa continuam ridic pt anul ce s-a dus,si pt cel ca abia a inceput.Va poftesc la pui umplut cu ciuperci si alte legume,cremsnit si tort,


nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani, Nicoll !!!
Multa sanatate si sa ai parte numai de lucururi minunate !



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


am aparut oleaca ... la festinul de seara al lui Nicoll ... multam duamna si "la mai mare" !

Amu, ma reintorc la si p'orma la ... deci: noapte buna la toate si sa visati frumos ! Pe maine &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Ely multam tare mult!
Cryna sa va fie de bine sirenelor si sa dea DD sa se implineasca nazuintele tuturor!
Si noi mergem la ,va spunem noapte buna atunci cand mergeti la ,pe maine cand ma intorc de la scoli.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Sper ca primiti si urari intarziate...

La multi ani fericiti cu sanatate si tot ce va doriti Marami,Cryna,Felis,Nicoll!Multi pupici de la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Pestisori... La multi ani... la toate care v-ati sarbatorit pana acum...

A venit Cristina pe blog si mi-a zis La multi ani de la pestishori

Va pup pe toate si as vrea sa am timp... sa ma odihnesc, sa mai vin si pe aici...
Inca odata la multi ani la toti peshtisori si muuuuulta sanatate.... Sa va distrati si sa aveti parte numai de bucurii...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Bucatarelile mele
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Feli, eu inca sunt lesinata de pofta

Nicoll, scuze dar aseara n-am mai avut hotar la calculator

O sambata placuta sa aveti

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

am si eu...tralalalaa

Mergi la inceput