Pestisori, La Multi Ani! (56)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dana nici mie nu-mi place asa mai plinuta,dar...poate daca se va mai incalzi,voi incepe sa alerg...Eu una nu stiu ce sa zic,vis-a vis de aniversare,eu nu iau in calcul adunarea anilor pe mai departe,incerc sa ma bucur de ce e bun in fiecare zi.Uite,eu dau si sigur ca te simtim aproape.
Baby nu am avut cum sa sun azi,poate daca reusesc sa terminam devreme chestiile administrative,te calxonez sa vb pe mess.
Cryna asa doamna,vesesle trebuie sa fimMai...nu stiu,dar nu ati facut in facultate cu aceeasi profesori?Parca asa imi aminteam,dar daca gresesc e semn de ramolealaScuze dacabat campii.
Fetele mergem la masa,revin,va

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Nicoll, multam fain inc'odata de urari & si... nu, nu am facut cu aceeasi profi in facultate... sor-mea nici nu facu facultate ... te ramolisi mama, te ramolisi & . S-aveti pofta mare si sa va fie de bine festinul nostru .



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

La Multi Ani Felis!!!Sa fi sanatoasa si fericita!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna ...e clar...sunt perduta...

Am o durere de cap groaznicaAu reusit aia cu controlul sa ceara si pe ma-sa si pe tac-su si sa-mi creeze o stare de tot ...merg sa iau un fasconal,sper sa mai revin.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Nicoll, dulce ca sa treaca durerea de cap mai repede si multa bafta la munca, sa remediati/rezolvati situatia respectiva cat mai repede si mai bine .


Io ma retrag la ... deci la toate sirenetele si noapte buna . Sa visati frumos ! Pe maine & .



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani, Felis!

La muuuuuulti ani, Marami!

La muuuuuulti ani, Cryna!


Sa fiti sanatoase si fericite



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Neata buna!M-am gandit eu ca daca pana acum am mancat si beut de la altii,hai sa nu va fac sa ma asteptati pana diseara,asa ca,in absenta mea ,va las la indemana ,punem ceva gustarele,papa pt pranz,si apoi la alegere alte beuturi si bineinteles nelipsita felie de tort
Sa aveti o zi frumoasa,plec la imbracat,

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Nicoll, stii nu? Sa fii fericita, sanatoasa si tot ce-ti doresti sa se implineasca
LA MULTI ANI, Nicoll!!!

Ely

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

am si eu...tralalalaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Nicoll La multi ani , sanatate si norc, sa ai parte de tot binele din lume

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata! 'Neata!

Sa inceapa distractiaaaaa !!!





"La multi ani!" Nicoll!!! Sa fii plina de bucurie azi , sa ti se implineasca cele mai ascunse dorinte , sa fii fericita alaturi de -icile tale dragi si sa te bucuri de viata ! Multumim de tratatia matinala & . Ne vedem diseara .



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput