Pestisori, La Multi Ani! (56)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77


Nu functioneaza Youtube-ul la mine ... nu stiu ce are ... ramane pa maine dedicatiunea Baby . Caut maine... poate isi revine ...

Nicoll, multam de complimente . Hi, hi... si asta e doar sora cea mai mare, cu care seman mai putin ... cu cea mica seman si mai si ... zici ca suntem gemene ... ne confunda lumea uneori, daca nu-s atenti , desi e diferenta de 4 ani intre noi (io si sor-mea mai mica)... in fine, ...
Speram sa nu racim dupa "escapada" de azi dupa-amiaza... multam de sfat .

Ely, multa sanatate la toti strumfii si picii raciti . Asteptam pozicile ... .

la toate sirenetele si o seara placuta sa aveti ! Poate mai revin mai tarziu... &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...




Eu sau YOUtub-ul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neataaaaa!!!!! Poftiti la partyyyyy !!! Sa curga -ua, , ceiutul , -utura (, , ), sa vina TORTULETUL!!! , poftiti si la (e in plan , pt. pranz, fripturica de pulpe de pui si carnaciori proaspeti la cuptor, plus harbujel si patlagele murate )... si, sa cante muzicaaaaa !!!



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Andanii & Baby, multam fain pt. urari & !

Baby, nu-mi mergea youtube-ul ieri... acu vaz ca si-o revenit... ma duc sa caut si muzica ... da' na, poate ieri erai si tu in ton cu youtube-ul ... v-ati revenit? amandoi?



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Citat:
Cryna imi amintesc ca ne-ai povestit ca va confundau profii.


Nicoll, io cre'ca ma confunzi cu altcineva ... n-am povestit io asa ceva, pentru ca nu aveam cum ... io si soru-mea am avut profi diferiti... mno, cum am mai zis e diferenta de 4 ani intre noi ... eh, in fine... uite aici si ceva poze cu soru-mea mai mica : http://good-times.webshots.com/photo/2720873650105303109iirLAi (de la poza asta in colo mai sunt cateva si cu soru-mea...)



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Uite Baby ce melodie faina am gasit:



Iti place? E buna?
dulce si capul sus, orice se petrece in capsor !



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Siii... muzica de partyyy :







"La multi ani!" Marami!!! Sa ai o zi supermisto , cu bucurii muuuuulte & si multa sanatate!

"La multi ani!" Felis & si tuturor celorlalte sirenete care serbeaza astazi & !



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Citat:
citat din mesajul lui andanii

CRYNA ai o frumusete de copil .. sa-ti traiasca sanatos , multumim pentru pozici


Multam fain de complimentarea poznasului meu ! Dam dulce sa treaca starea asta mohorata pe care o ai . Io, azi is vesela ... nu stiu de ce ... dar, chiar daca am mai imbatranit cu un an, sunt totusi vesela ... eh, ...


Gata. Ma reintorc la trebile mele... va pe toate si va doresc o zi minunata ! Ne mai vedem cand ne mai vedem ... &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Cryna, Felis, LA MULTI ANI! Sa fiti iubite, fericite si sanatoase toata viata.

Andani, Nicoll, Baby, Cryna, Daneza Acu io va dau felia de tort, am tot stat pana acu dupa Cryna cu masa si beutura, de la mine aveti doar tort si apa aici

Editez inca odata sa va spun ca Daneza noastra ne duce dorul si ureaza tutror sarbatoritelor toate cele bunesi va pua pe toate en-gros si la bucata


I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

am si eu...tralalalaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Muey duamna, da' tu ne servesti cu botosei, ghiocei si cercelusi (faini tare )... dar, eeeee... unde-i felia mea de tort ? Io, p-ala vreau sa-l vaz in direct . Multam fain de urari & ! La mai mare !

O, daaa... stiu ca Dany ne duce dorul ... si Nicoll ... multam fain de urari Nicoll & Dany & ... ele aruncara cu telefonul ... iar cu Baby m-am sporovait oleaca (si) pe mess , multam inc'odata de urari & si numai bine .

Celelalte sirenete pe unde ati disparut?
Va mai ofer un capuccino de seara , deci... poftiti la dat din innotatoare ! &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Muuulti Aaaanii feeericitiii!!!Cryna si Cristiana sa tariascaaa...cei cunoscuti sa le iubeascaaaa!!!Sanatate,fericireee si multa,multaaa iubireee!!!
Woow ce festin,multumim fetelor,azi am postit in asteptarea a ceea ce voi gasi de la voi.


nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput