Pestisori, La Multi Ani! (56)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

zile libere placute va doresc [pup

La multi ani sarbatoritelor de azi


ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata! 'Neata!

Multam fain de urari Danuta & Felis & .

Va las la toate o , un , un , un de ceai... chiar daca e aproape amiaza ... si va doresc un weekend superfain la toate!!! &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


PS - si, bineinteles "La multi ani!" sarbatoritelor /sarbatoritilor de azi, maine, poimaine, raspoimaine, etc.,...


Gata. Am fugit la trebi ... &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

neata asa pe la pranz!
Cryna ce bine pica cafeaua ta,chiar daca putin mai tarziu.Sunt .Am stat aseara de vb cu o prietena pe mess pana la 2 si ceva cand s-a trezit stefi si vroia sa doarma cu mama.Am adormit langa ea,iar de la 3.30 Codri se plangea de dureri de ureche.Noroc ca am avut Otocalm in casa,dar abia pe la 5 s-a linistit.Si s-a dus scoala mea,nu am fost in stare sa ma trezesc.
Cristiana nu-i bai duamna,mai prindem noi cateva minute cand si cand.
Danuta,Felis multumim frumos!
Merg sa mai fac si eu cate ceva prin casa,iar la pranz sper sa reusesc sa ma odihnesc si io inca putin.Pe mai tarziu!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Fetele ce faceti?La noi s-a oprit ninsoarea,dar la noapte sigur va ingheta.E destul de rece.Haideti sa va dau o ciocolada calda,iesiti din barlog,nu vine iarna,e doar ultima ei zbatere.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Nicoll, multam fain de cioco calda dar... la noi ninge iar ... si ieri a nins ... de zici ca-i iarna iar... imi place mie cand ninge dar, amu asteptam calduraaaaa , primavara ... ufff... Si io am tras chiulul azi de la cursuri , si ieri ... Dam dulce, dulce lui Codri cea bolnavioara si uram muuulta sanatate. Sa nu fie nik grav !
Si, dap... e asa cum zice Daria ... daca el nu prezinta venit, iti face pensia alimentara in functie de/dupa venitul minim pe economie... asa imi facura si mie... multa bafta cu procesul .

Iote ce melodie faina gasii la Marami pe blog :



Si, acum aparu si tortuletul pe blog... randul trecut nu era ... yami-yam, yami-yam !



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Te-ai uitat inainte sa ajunga in "farfurie"

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

am si eu...tralalalaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna multam de confirmare.Asa cum spuneam,nu ca-mi fac sperante in ceea ce priveste pensia alimentara pe care ar achita-o el.Si daca nu plateste ce se poate intampla?
Cristiana eu l-am vazut de la inceput pe tortuletsi poftii la el
In seara asta e concursul pt Eurovision.Va uitati?

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Cum adica e concursul pteuro? la ce ora incepe?

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

am si eu...tralalalaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Eh na, Marami... daca tu ne pusesi link-ul randul trecut/zilele trecute, iar io is "matza curioasa" , ce sa-i faci? Ratai tortuletul, atunci... dar, il vazui amu ... buuun ...

Pai Nicoll, daca nu plateste, nu prea ai ce sa-i faci... decat ca, la vreo nu stiu cate luni de neplata il poti da in judecata, ca sa achite "fortat"/silit pensia alimentara... si cam atat... din cate stiu eu... oricum, e pensie destul de mica raportata la venitul minim pe economie ... in fine, daca plateste sau nu, e cam "tot aia" ... daca ai nevoie de ceva "info" si te pot ajuta, cu mare placere .


Vizionare placuta la sirenetelor .
Va pe toate, va doresc pofta mare , vizionari placute si noapte buna ! Sa visati frumos ! & pe maine .



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput