Nou-Venite (73)- Lia, suntem alaturi de tine!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Cora, bafta la inspectie.

http://community.webshots.com/user/diove

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui polo

Astazi, am avut parte de o veste care m-a bucurat si care m-a facut sa lacrimez si de fericire, dar si un pic de tristete sau mai bine zis de invidie.
Persona de contact de la unul din furnizorii firmei la care lucrez, m-a anuntat ca este insarcinata si pleaca in concediu de maternitate. M-am bucurat enorm pentru ea, eram atat de entuziasmata incat printre felicitari nici nu am apucat sa o intreb daca face pereche (mai are un baietel). Dupa ce am terminat si am rumegat putin vestea mi-au dat lacrimile in prima faza de bucurie pt ea si apoi de suparare pentru mine.
Acum vestea Liei ma da peste cap. Nu am trecut prin asta niciodata, dar atat de mult ne-am apropiat una de alta incat e ca si cum mi s-ar fi intamplat mie.

http://community.webshots.com/user/diove


Te inteleg perfect

DD ne-a daruit o minune +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Bafta Corasa iasa totul asa cum vrei tu

DD ne-a daruit o minune +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

O sa iti iasa perfect. Deja ai valoarea buna. In ce saptama esti? Nu iti pui la semnatura?

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Azi am vb cu dr meu de aici si mi-a zis sa repet maine beta si vineri ma duc la el,sper sa fie valoarea buna...of prin cat stres tr sa trecem

DD ne-a daruit o minune


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Trutzi poate n-ar fi rau sa iti faci un set complet de analize.....cu bilet de trimitere de la medicul de familie le faci gratuit.....sange, sumar de urina si urocultura....sa nu ai o infectie urinara cu candida......eu o sa le fac cam intr-o saptamana, analizele....37,6 nu e mare, dar nici normala.....in rest te doare pe undeva ceva?poate esti un pic racita



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Bafta! O sa iasa perfect

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Dragutelor,eu ami intrat mai rar,maine am o inspectie la scoala,asa ca am avut fff mult de lucru
Scriu la hartoage,dar mai trag cu ochiul si pe la voi

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Polo tu ce noutati mai ai?intri asa rarutz pe la noi....


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui trutzi

O sa iti iasa perfect. Deja ai valoarea buna. In ce saptama esti? Nu iti pui la semnatura?
Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Azi am vb cu dr meu de aici si mi-a zis sa repet maine beta si vineri ma duc la el,sper sa fie valoarea buna...of prin cat stres tr sa trecem

DD ne-a daruit o minune


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica


Ms ,am 6 sapt..cred voi confirma maine

DD ne-a daruit o minune +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Si eu patesc la fel. Sunt bucuroasa dar ulterior ma afund in butoi

Citat:
citat din mesajul lui polo

Astazi, am avut parte de o veste care m-a bucurat si care m-a facut sa lacrimez si de fericire, dar si un pic de tristete sau mai bine zis de invidie.
Persona de contact de la unul din furnizorii firmei la care lucrez, m-a anuntat ca este insarcinata si pleaca in concediu de maternitate. M-am bucurat enorm pentru ea, eram atat de entuziasmata incat printre felicitari nici nu am apucat sa o intreb daca face pereche (mai are un baietel). Dupa ce am terminat si am rumegat putin vestea mi-au dat lacrimile in prima faza de bucurie pt ea si apoi de suparare pentru mine.
Acum vestea Liei ma da peste cap. Nu am trecut prin asta niciodata, dar atat de mult ne-am apropiat una de alta incat e ca si cum mi s-ar fi intamplat mie.

http://community.webshots.com/user/diove


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui trutzi

Si eu patesc la fel. Sunt bucuroasa dar ulterior ma afund in butoi
Citat:
citat din mesajul lui polo

Astazi, am avut parte de o veste care m-a bucurat si care m-a facut sa lacrimez si de fericire, dar si un pic de tristete sau mai bine zis de invidie.
Persona de contact de la unul din furnizorii firmei la care lucrez, m-a anuntat ca este insarcinata si pleaca in concediu de maternitate. M-am bucurat enorm pentru ea, eram atat de entuziasmata incat printre felicitari nici nu am apucat sa o intreb daca face pereche (mai are un baietel). Dupa ce am terminat si am rumegat putin vestea mi-au dat lacrimile in prima faza de bucurie pt ea si apoi de suparare pentru mine.
Acum vestea Liei ma da peste cap. Nu am trecut prin asta niciodata, dar atat de mult ne-am apropiat una de alta incat e ca si cum mi s-ar fi intamplat mie.

http://community.webshots.com/user/diove


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica


Asa mi se intampla si mie.....e greu sa te bucuri cu toata inima cand vezi ca la tine nu mai vine...dar capul sus fetele...o sa vina sunt sigura

DD ne-a daruit o minune +6

Mergi la inceput