Nou-Venite (73)- Lia, suntem alaturi de tine!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Ariana chiar in dupa-amiaza asta ma gandeam ca noi femeile, mai ales in perioada sarcinei, trebuie sa fim o specie invincibila, greu de doborat si la propriu si la figurat.....in sensul ca nu trebuie sa lasam sa ne atinga nimic nicicand......si eu eu sunt o fire fff sensibila care empatizez usor cu durerea si tristetea celor din jur...
tu , draga mea, gandeste-te numai la copilasul tau, gandeste-te in viitor ipostaze placute alaturi de el, cum te joci cu el si ai sa vezi ca ai sa reusesti sa inlaturi gandurile rele......in viata trebuie sa stim sa luptam pt ceva....si eu si tu si Lia si toate fetele de pe acest forum lupta pt un vis frumos....secretul sta in perseverenta

Doamne ajuta la toate fetele!



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Abia imi stapanesc lacrimile care imi curg siroaie...e tare greu sa te detasezi

DD ne-a daruit o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Ariana eu eram o mare amatoare a emisiunii Dansez pt tine.....inca din perioada cand eram gravida am renuntat sa ma mai uit la emisiune, pt ca era bazata numai pe cazuri sociale deosebite care ma afectau .....am renuntat sa ma mai uit si, in general, nu ma uit la stiri cu copii bolnavi pt ca ma intristeaza pt masura.......cand aud de copii bolnavi, parca ma transform

Ariana fii barbata si arata-i lui BB ce mamica viteaza are


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Ariana eu eram o mare amatoare a emisiunii Dansez pt tine.....inca din perioada cand eram gravida am renuntat sa ma mai uit la emisiune, pt ca era bazata numai pe cazuri sociale deosebite care ma afectau .....am renuntat sa ma mai uit si, in general, nu ma uit la stiri cu copii bolnavi pt ca ma intristeaza pt masura.......cand aud de copii bolnavi, parca ma transform

Ariana fii barbata si arata-i lui BB ce mamica viteaza are


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Da ai dreptate,gata cu plansul ca fac rau la bb

DD ne-a daruit o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Lia imi pare tare rau. Cuvintele sunt de prisos in aceste momente. Cu toate suntem alaturi de tine si aici vei gasi intotdeauna un umar pe care sa plangi si un grup voios cu care sa imparti vestile bune care sigur vor veni cat de curand.

http://community.webshots.com/user/diove

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Arianna,ai grija de tine si de bebe,nu te lasa condusa de gandurile negre,trebuie sa fie bine pana la capat

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Arianna,ai grija de tine si de bebe,nu te lasa condusa de gandurile negre,trebuie sa fie bine pana la capat

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"




DD ne-a daruit o minune + 6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Lia,iti doresc sa fii puternica si sa iti revii cat mai curand fata draga,pentru ca ai treaba multa,mai ai multe de facut,ai un sot iubitor,un baiat mare si frumos si pe viitor si o paunita cu voia lui Dzeu

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Dragutelor,eu ami intrat mai rar,maine am o inspectie la scoala,asa ca am avut fff mult de lucru
Scriu la hartoage,dar mai trag cu ochiul si pe la voi

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

PAP.
Vreau sa vad de ce nu imi scade temeratura Am temperatura 37.6 constant. Ceea ce ma duce cu gandul ca am o infectie in corp. S-ar putea sa fie anexita sau altceva, desi eu am luat tratament pentru anexita
Trebuie sa gasesc un raspuns

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Jes tu cum te-ai procopsit cu candida?...of, asta iti mai trebuia tie acum
Trutzi tu despre ce analiza vorbesti?
Doamne, parca a venit vremea candidozei

Citat:
citat din mesajul lui jesia

eu urmeaza sa tratez o candida . Ce tratament faci?

Zambetul este ca stergatorul de parbriz, nu poate opri ploaia, dar te ajuta sa iti vezi de drum...




MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Astazi, am avut parte de o veste care m-a bucurat si care m-a facut sa lacrimez si de fericire, dar si un pic de tristete sau mai bine zis de invidie.
Persona de contact de la unul din furnizorii firmei la care lucrez, m-a anuntat ca este insarcinata si pleaca in concediu de maternitate. M-am bucurat enorm pentru ea, eram atat de entuziasmata incat printre felicitari nici nu am apucat sa o intreb daca face pereche (mai are un baietel). Dupa ce am terminat si am rumegat putin vestea mi-au dat lacrimile in prima faza de bucurie pt ea si apoi de suparare pentru mine.
Acum vestea Liei ma da peste cap. Nu am trecut prin asta niciodata, dar atat de mult ne-am apropiat una de alta incat e ca si cum mi s-ar fi intamplat mie.

http://community.webshots.com/user/diove

Mergi la inceput