Felicitari onybony si geniusamb.Aspirante (450)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellenii spune:

Onybody!

Se vede ca nu ai mai intrat de mult, fiindca inca il astepti pe mosu'! Poate vine baba acu' la inceput de martie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

onybony bine ai revenit lasa k primavara asta se lasa cu multi presimt

ellenii ce probl ai? eu iau duphastonu pt a regla cm-ul. am avut regulat pana in mai, dupa care s-a dereglat, iar s-a reglat 3 luni si acu iar a luat=o razna.

luna asta a fost mai rea ca celelalte. a durut ca naiba am bagat ketonal si no=spa pana m-a calmat.

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png

nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellenii

Onybody!

Se vede ca nu ai mai intrat de mult, fiindca inca il astepti pe mosu'! Poate vine baba acu' la inceput de martie!




asa e de cand il asteptam p mosu nu am mai intrat, sa dea domnul sa fie martie luna cu noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniusamb spune:

Fetelor, eu stau ca pe ghimpi!!! Din calculele mele, am ajuns la concluzia ca ieri trebuiau sa vina uratzii... insa... nimic!! nu stiu daca sa astept si azi sau sa iau test.. mi-e teama sa n am vreo deziluzie tocmai azi, de 1Martie .. Si ca veni vorba LA MULTI ANI !

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza

Joy tin pumni
Albinutza,Alesia_0901,anne`mary,bebelu86,doula,ellenii,geniusamb,Katy,
Moni_28,onybony,ramayanaa,roxy@vasi,sorinake,Talida,Valentina_D,Alysa,Hera,Tanamera ceva vesti despre voi nu ne dati?(imi cer scuze daca am uitat pe cineva,dar atat m-au ajutat neuroni)

Multi

In 2010 sa dea Domnul sa fiu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellenii spune:

Bebelu, eu am un cm neregulat (ajunge aproape de 50 de zile) si insuficienta de progesteron, confirmata medical. Sper sa am un rezultat bun. Chiar daca nu vine bebe, macar sa mi se normalizeze si mie organismul asta, ca nu prea mi-e bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

eu mi=-am facut asta vara (in urma unei dereglari de vreo 59 zile)toate analizele si sunt bune. mi-am facut si luna trecuta la fel. numai k il apuca pandaliile la 3-4 luni si se mai deregleaza un pic.



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png

nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moni_28 spune:

Fetele iubitele!!!
Vai ce dor imi era de voi, nu am mai reusit sa intru, dar am recapitulat si ce imi vazura ochiutii??Felicitari Corina, Nikolici, Ioana, Ramona, am scapat vreuna?Ma bucur mult ptr voi, sa va dea Dumnezeu tot ceea ce este mai bun si frumos! Si asta este valabil pentru toate

Bravo Anca, eu una nu mai am cum sa ma tund....al meu e drept, ma omoara,stau cu ondulatorul 3 ore sa stea 5 minute carliontat, ca pe urma se indreapta, l-am avut lung, m-a mancat undeva si l-am tuns, acum il am pana la urma si il las sa creasca.

Saptamana asta poate reusesc sa ma vopsesc, ca na, e martie...stiti voi


Nicole, viitoare mamica de Karina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniusamb spune:

Fetelor, am facut test. Am o a doua liniutza pala, dar vizibila. Nu stiu cum sa pun poza ca mor aici de emotzii. o fi sau n-o fi? Ce ma fac?! Mvai, intru in panica.. Poate fi alarma falsa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Geniusamb pune-ne poza!!!!!!!!!!!!!!
plssss, sa ne dam si noi cu parerea!!!! Pai daca se vede a 2 liniutza inseamna ca esti gravidutza!!!! Felicitaaari!
Hai ca am scos un pic majoretele sa te incurajam!!!!Hai cu poza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

am adaugat o poza in album cu un test ce l-am facut acu....va dati cu parerea?
a 2 liniuta e mai pala.....dar eu o vad
ce ziceti?

Mergi la inceput