Hai lorex!!! Pufuletifi Ian-Feb 2010 - (139)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui mcrissa

Mi-au dat lacrimile cand am vazut ca azi se preda stafeta.nu am fost foarte activa printre pufuleti cat am fost insarcinata, acum m-a apucat nostalgia sarcinii, Doamne ce perioada mirifica, unica in viata.
Noi am trecut prin momente foarte grele, Vladut a fost suspect de hemoragie cereaabrala, are un suflu la inimioara, atrebuit sa ii luam sange pentru analize, dar multumesc lui Dumnezeu ca hemoragia cerebrala s-a infirmat, iar suflul la inimioara este dat de un canal inca neinchis, dar nu are nico malformatie si totul e va rezolva de la sine in primul an de viata.La analize i-a iesit o anemie foarte mare, din cauza ca eu am avut o hemoragie majora la nastere, dar ne tratam cu fier.acum ca suntem mai bine sper sa fim si noi bebelusi activi la scutece.

Cristina,fericita de bebe luptator Vlad

Atat sunt de mare





ma bucur sa aud ca vladut este mai bine...va asteptam cu drag la scutece...

cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Cris.d, iti multumim frumos ca ne-ai transmis mesajul din partea Emei. O pupa prima soacra pe ea de talentata si multe pt mamica traductoare de limbaj bebe.








Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Ufff, m-a emotionat ceea ce ati scris incat nu mai stiu ce vroiam sa va spun. Parca nu imi vine sa cred ca am ajuns sa predam stafeta. Mai ieri ne anuntam sarcina si acum...parasim odiseea. Ma simt ca si cum s-ar rupe o parte din sufletul meu. Dar asta e... mergem mai departe.
Zboara timpul de nu-mi vine sa cred. Vineri a facut si buburuza mea o luna. O luna! Nu imi dau seama cum a trecut. Si parca vad ca si lunile urmatoare se vor duce asa de repede...

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Fetelor sunteti cu adevarat minunate scuze ca ma repet dar asta e adevarul.Cris d f frumoase gandurile Emei si traduse de mami multumim .Eu desi v-am cunoscut tarziu ma bucur ca am facut acest lucru , ca am facut si sper sa mai fac parte din comunitatea voastra ,pentru voi toate:







36+ Maria Alexandra

Doamne ajuta-ne sa crestem mari si sa fim bine

poze
poze
poze
poze
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Pai daca mai vrei sa faci parte, noi nu putem decat sa ne bucuram!!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:














ptr Voi toate ptr ca sunteti minunate! Va MULTUMESC CA EXISTATI!

din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

mai trebuie sa scriu inca 5 raspunsuri ...vreau sa sarbatoresc alaturi de voi a doua steluta!

din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

cris.dogarel, decenuela, lorex, plateea, rebiana mai bine ca voi nu cred ca putea expirma nimeni ceea ce simtim....

din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

ma bucur ca si-au facut aparitia fetele de dupa cortina la toti nii greu...dar macar acum sa fim aici cand sunt ultimele ore din aceasta minunata odisee...

din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

ma bucur ca toti bbei sunt bine...nu am cuvinte sa va spun ceea ce simt acum...si urmeaza mesajul cu nr 500

din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput