Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Neatsa burtici!
Nikolici, bine ai sosit pe la noi, sarcina usoara si bebe sanatos la termen iti uram!
Azi sunt mai fericita, am mancat 2 covrigi uscati inainte sa ma ridic din pat si nu mai am greata de ieri. A functionat!!!!!
Madutza, nici nu cred ca te va prinde septembrie-octombrie ca sa ne dai vestea cea mare! Eu as paria ca ne anunti asa prin mai-iunie! :)

Cristina 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Ha, ha, Nikolici, te-ai hotarat pana la urma tot pentru septembrie-octombrie, super, facem gasca aici cu mamicile de bobocei!
Bine ai venit si sa iti fie sederea cat mai placuta pana la termen!

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Multu mult de primire fetelor , pup all!
nerantula pai pe majoritatea site urilor ar fi DPN 30 octombrie, asta e, o sa fiu ultima care nasc pe aici, posibil in noiembrie, sanatos sa fie!


Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea82 spune:

Buna dimineata fetele,

Nu imi vine sa cred ce citesc...Madutza, imi pare nespus de rau! Ai grija de tine si iti doresc sa treci peste aceste momente rele cat mai repede cu putinta...iti doresc sa revii cat mai repede cu o veste buna si sa incepeti toate prietenele dragi o odisee!


Nikolici, bine ai venit, sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea82 spune:

Fetele...as vrea si eu parola de la userul comun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Buna dragele mele,
Nikolici bun venit si sarcina usoara si la termen!
Madutza iti tinem pumnii ptr Bhcg (eu tot optimista sunt)
Eu sunt franta de obosita. Hai sa va povestesc o intamplare funny de azi noapte: aseara m-am culcat destul de tarziu , pe la 12.00. Dupa vreo jumatate de ora de cand am inchis televizorul vecinii mei dragi de deasupra au inceput sa faca sex (dai tipete pe saraca fata, scartait de pat, tronc, boc......si asta timp de 4 ore. Da ati auzit bine 4 ore in continuu).O sa-mi cereti date suplimentare despre vecinul acum: tanar , 27 ani, 1,78, saten....
Stiu ca sunt normale si fiziologice partidele de sex, dar credeti-ma pe vecinu-meu l-as strange de gat, de fapt pe prietena lui care tipa din gura de sarpe. Sincera sa fiu imi era necaz de doua ori: o data din cauza ca eram rupta de somn si a doua oara ptr ca eu si sotul meu avem interzisde la dna doctor sa facem sporturi din astea.
Oricum azi dimineata la 9.30 au inceput din nou vecinii mei.
Vedeti in ce stres traiesc eu?

Sper sa va binedispuna un pic povestioara mea



p.s e asa frumos afara....e soare si pare cald, parca imi aduce mai multa veselie in suflet vremea asta


9+

crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

fetelor pe unde sunt haine frumoase de gravidute in Bucuresti? Am o prietena care deja are burta si e tare incurcata, si banuiesc ca ne vor trebui si noua. Idei?

Cristina 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui chichiutza

fetelor pe unde sunt haine frumoase de gravidute in Bucuresti? Am o prietena care deja are burta si e tare incurcata, si banuiesc ca ne vor trebui si noua. Idei?

Cristina 8+


Haine se gasesc, preturile sunt cam mari (cred ca in functie de burta): in Obor la parter, cum intri pe partea stanga este un magazin cu haine de dama si au si colectie de gravide; la Carrefour ; in Debenhams; am inteles ca mai este un magazin si pe mosilor..mai este unul in titan (dar au haine nashpa). Sa nu va luati pantaloni care sunt elastici si au si centura pt burtica - ii veti purta 1 luna apoi vor cadea de pe voi - sunt patita cu 2 perechi cumparate din titan. Buluzele si rochitele se gasesc usor, la pantaloni e mai problematic. Puteti intra si pe site Laredoute - sunt ok hainele.
Am fost f multumita de niste pantaloni trei-sferturi din panza cumparati din obor si de blugii luati de la Debenhams.

Pup burticile

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

ia te uita cate solutii. Habar n-aveam ca exista in asa de multe locuri! Eu le vedeam ca pe raritati. Voi cerceta si voi reveni cu amanunte la momentul respectiv. Multumesc tare tare Madutza.

Cristina 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Madutza-bra,

Am vazut ca intrebati de haine. Uitati-va pe asos.com. Mai ales la sectiunea Clearence au preturi f bune. Livreaza in Romania, costul e de 7 lire parca. Si se gaseste pe net cod de reducere de 20%, chiar dc hainele au deja reducere. Se gasesc bluzite la 10-12 lire, rochii la 18 lire.


==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 4+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput