Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui crina-s

Madutza sunt super filmuletele pe care le-ai pus. Am stat impreuna cu sotul meu sa le vedem. Am fost fascinati amandoi.
Cum te mai simti? Esti bine?(daca nu e deplasata intrebarea in momente ca acesta)


9+

crina


Cred ca sunt cat de bine se poate in situatia asta. Am bagat juma' de pachet de tigari, aproape 2 l de pepsi, ma doare capul, am ochii umflati si ma ustura da atata plans. Incerc sa fac cate ceva sa-mi iau mintea de la ce s-a intamplat (bag link-uri cu filmulete), la tv nu e nimic interesant, baiatul doarme de la 8:30 , m-as culca dar nu am somn. Astept ziua de maine.

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze


PS: Nikolici , esti bine venita! Da-mi datele sa te trec in listuta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Scuzati ca dau buzna

Madutza orice as spune nu cred ca ar alina durerea din sufletul tauAtat vreau sa-ti spun ca noi,aspirantele optimiste suntem alaturi de tine si ne pare tare rauFi puternica pt baietelul tau!Te pupam

In 2010 sa dea Domnul sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Madutza te rog ajunge cat ai fumat. Din cauza asta nu poti dormi si ai sa ai si dureri de cap, mai bine bea un pahar de vin si poate reusesti sa dormi.
Te imbratisez!

9+


crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cos minutza, de indata ce voi fi apta sa raman insarcinata ma voi inscrie din nou, pentru a treia oara la Aspirante, pentru ca felul meu de a fi este unul optimist. Niciodata nu mi-a placut pesimismul. O viata avem si tb sa o traim cat de frumos se poate. Cu ajutorul lui Dumnezeu, sunt sigura voi avea candva 2 copilasi. Voi credeti in destinul citit in palma? La mine apar 2 copii dar intre ei sunt 2 dungi mult mai slabe. Vreau sa cred ca acelea nu sunt 2 sarcini pierdute...am luat utrogestanul si sunt cam ametita (cred ca vorbesc prostii)...poate reusesc sa adorm pana la urma.
Incerc sa ma bag in pat. Somn usor!

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

PS: crina, mmmm vin? Mi-ar placea dar nu prea pot sa beau alcool, pur si simplu nu intra. Ceva dulce mai merge, dar vin si bere mai deloc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Am trecut o fuguta prin camera....
Madutza am trimis un PM... sunt batuta in cap cred.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Burtici, sper ca dormiti linistite si ca aveti vise frumoase...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui IONY_82

Madutza imi pare rau, n-am cuvinte
Te rog sa fii puternica si tine-te de promisiune sa vii cu vesti bune pana sept-oct.Asta voi face si eu-cu ajutorul lui D-zeu sper sa vin cat de curand cu vesti bune.Ai grija de tine
Pupici tuturor burticilor
Maya distractie placuta


... asa sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Am facut Bhcg, rezultatul il am in jur de ora 2. N-am dormit prea bine, am visat ca avortez si ca nu mai tb chiuretaj

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Buna dimineata
Madutza, imi pare foarte rau, nici nu stiu ce sa spun....fi puternica ,bine ca ai facut testul de sange, sper din suflet ca ecografia care ai facut-o ieri sa fie gresita...offf

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

nikolici bine ai venit, iti doresc sa ai o sarcina usoara si la termen!!!am citit la aspirante povestioara ta de testare foarte originala

9+

Mergi la inceput