FIV la Sibiu (5)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Gabi Ducu,mult, mult succes maine la punctie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149619

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

nu stiu daca am reusit dar am incercat..pe lincul de mai sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aspirante_bb spune:

Subiect nou aici



***************intr-o zi toate vom deveni mamici ***************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mocanitza spune:

yarrina: penul de Gonal are un supliment de 0,75 ml, sotul meu a descoperit singur inainte sa ne spuna dl doctor. Atunci cand mi-a crescut doza de la 300 la 375 ml ma intepa, de 2 ori, armezi o data la 300 te intepi, apoi armezi inca o data la 0,75 ml...practic trebuie sa te intepi de 2 ori...acesta este singurul inconvenient.

yarrina bafta la FIV, sa dea Dumnezeu sa reusesti de data asta!

deocamdata nu ma grabesc cu ET. Vreau sa fac mai multe analize.... Intre timp am descoperit ceva legat de hidrosalpings care m-a intristat foarte tare...vreau sa-i scriu azi dlui doc Ispasoiu sa ma lamureasca. Eu am facut o laparoscopie la dansul in luna noiembrie 2009 pt ca am hidrosalpings drept...si am citit ca in acest caz trompele trebuie fie clampate, fie scoase ca sa ai sanse la FIV. La mine a fost scos doar lichidul...care am inteles ca se reface si ca este toxic pt embrion..deci practic (din ce am citit eu pana acum) rezulta ca nu aveam nici o sansa sa se prinda embrioni din cauza acestui lichid toxic. Din tot ce am citit rezulta ca am facut degeaba laparo si FIV-ul din februarie....si sunt tare necajita din cauza asta....nu a costat afacerea asta "decat" 5000 euro....
Lamuresc problema si revin cu acest subiect...eu sper in cazul meu sa nu fie adevarat ce am citit.

cam atat, bafta fetelor!!

Mergi la inceput