FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui andrabirni

Bytzi, prezent la apel.Va citesc, nu am nici planuri, nici noutati.Va pup si va tin pumnii.


andra,tare mult ma bucur ca ai mai intrat pe la noi
te-am citit,sper ca in curid sa faceti rost de banuti pt o noua incercare,te apreciez ca nu te dai batuta,stim cu toatele ca lupta cu azoo e cea mai apriga,dar persevetenta e tot timpul rasplatita,tin pumnii pt voi sa reusiti,m-as bucura tare mult sa vad inca un cuplu care a invins azoospermia.
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Bytzi

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Raspund si eu prezent la apel Yarrina!
N-am noutati,doar ca sunt mai batrana cu un an.
Ca niciodata aproape toti cei care m-au sunat sa ma felicite au lasat-o mai moale cu " si un bebe,neaparat". S-or fi prins si ei ca e degeaba,daca nu s-a intamplat pana acum!
Bytzi-bine ai re-venit unde ti-e locul!Mi-a fost dor de tine.
Va pup dragele mele, vreau sa intru si la sub. Fiv la Sibiu sa vad ce-a mai facut Yarrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

La multi ani Rodi, sa fii sanatoasa si iubita si mereu optimista ca nu stiu cand Doamne Doamne are o surpriza pentru tine!
Te imbratisez cu drag!!
Am mai scris un mesaj dar mi-a murit netul cand sa-l trimit...off...cred ca sunt sabotata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

rodicutza,la multi ani,cu fericire,bucurii si implinirea dorintelor
coratu ai mai facut ceva?pe cind IA?bafta la gigeii frumosi

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

Hello dragele mele
La mine nimic nou sub soare ...trebuia sa ajungem la Fundedeni la dr Voinea, (in decembrie)si nu am mai ajuns... eu sunt cam demoralizata si incerc sa ma adun si sa il imping si pe al meu de la spate sa ne apucam de teaba serioasa .
Am intrat in primul rand sa va pup , sa va urez un Paste Fericit si sa aveti putere si curaj in continuare .
ps: sunt si eu prin umbra si va urmaresc
Bytzi : welcome back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Buna fetelor,
Scuze ca am raspuns mai greu la apel, nu ma lasa puiutii deloc. Au inceput sa mearga si fac numai nazdravanii.
Bianca e o mamoasa si o alintata, unde sunt eu acolo e si ea. Bogdanel e un explorator, vrea sa descopere tot si sa "guste" tot.

Va pe toate si sper sa dea Domnul sa fiti la fel de ocupate ca mine cat mai curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Iuca mai pune-ne si noua o poza sa ne mai incantam ochii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

alexiamult succes si sa ne dai vesti bune,fara azoook?
iuca,ce dor imi era de voi,nu am mai vorbit de mult ,dar imi fac eu timp sa te sun intr-o seara,pup Bia si Bogdanel
cip,tu pe unde imi umbli?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Bytzi Prezent!!!!!Prezent!!!!!Prezent!!!!!


Mergi la inceput