FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

yarrina felicitari scumpa mea, sa dea Dumnezeu sa se fi prins amandoi puiuti asa cum iti doreai si sa ai o sarcina usoara. si promit ca o sa beau si eu o gurita de sampanie in cinstea ta. Sa fi sanatoasa si sa ai 9 luni cat mai usoare.

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

DianaMultumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

yarrina FELICITARI ma bucur mult ptr tine, iti doresc o sarcina usoara,la termen, un/doi bebelus(i) sanatos(i) si sa te bucuri de fiecare secunda a sarcinii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Iuca M-as bucura eu dar deja ma luara greturile. Deja nu mai suport parfumul si fumul de tigara! Am stomacul stans. Dar rezist eu la toate...am rezistat eu la stimulare..punctie...apoi acum.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxica31 spune:

Uau Yarinna! Felicitari dragutza mea ! Ma bucur mult pentru tine! Iti doresc sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina usoara si la termen .

Din pacate mie mi-a venit nesuferitul de CM si ma gandesc daca sa fac inseminare luna asta sau urmatoarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:



FELICTARI YARRINA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Multumesc fetelor!! Se pare ca vom avea gemenasi....o sa ne convingem la eco.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

buna fetelor.mi-a fost tare dor de voi, dar din pacate vad ca nu prea mai intrati pe aici, multe din voi v-ati mutat la fiv in sibiu si pe aici nu prea mai este asa multa activitate...
yarrina sarcina usoara si lasa ca trec ele si greturile, important este ca s-au prins puisorii.
bytzi tu ce mai faci? nu mai zici nimic?

eu ieri am plecat spre arad si noroc mare pe capul meu, s-a nimerit sa fie si ziua 1, asa ca azi am fost la Szeged si mi s-au facut analizele hormonale si mi-a dat schema de stimuulare, asa ca azi dupa amiaza am facut prima injectie. sper sa am o productie cat mai buna si peste o luna sa va dau si eu o veste buna.

va pupic pe toate si va astept sa iesiti si voi cu nasucul putin la vedere

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Dienuta esti bine venita la noi...chiar daca nu faci la Sibiu. Acolo suntem multe care eram aici si te primim cu mare drag.

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

yarrina daca a imi amintesc eu bine, parca la ultima inseminare tu ai folosit gonal f la pen? de cat ai avut? mie mi-a dat pt inceput unul de 450 si am inteles ca sunt mai multe unitati in el. stiu ca a scris cu ceva timp in urma cineva pe la noi cantitatile reale din pen-uri dar nu le mai gasesc. mie mi-a dat sa fac pt moment 112,5 unitaati pe zi si vroiam sa imi calculez cate zile imi ajunge.


In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput