FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

draguta mea si eu am intepaturi minore cand sunt kla ovulatie(presupun ca atunci se sparg foliculii)nu toata lumea are aceleasi simtome si dureri deci nu mai cauta aiurea pentru ca fiecare organism difera in ceea ce priveste durerile sisimtomele..sa speram ca totul e bine si te asteptam cu vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri-ela spune:

roxi stai te rog cumintica, nu te mai stresa, nu mai cauta simtome si ai sa vezi ca totul va fi bine. Este greu, stiu dar cauta sa nu te mai gandesti. Ti-a dat sa iei ceva pt sustinere? Eu al luat duphaston timp de 10 zile.





Anul acesta va fi un an roditor pentru mine






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Roxi pe mine la ovulatie ma inteapa ovarele de merg aplecata la 90 de grade. Depinde de organism...la unele ovulatia este mai puternica. Cu semnele nu te pot sfatui ca-s in aceeasi situatie...abia stau sa nu ma testez. Ia duphaston 2/zi timp de 20 zile pentru sustinere. Iti tinem pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxica31 spune:

Nu am luat nimic dupa, iar acum cred ca e cam tarziu sa iau, azi e z9 de la inseminare. O sa incerc sa imi temperez entuziasmul de a ma studia permanent . Practic pana la CM nu am ce face.

Fetelor voi ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Eu astept pana maine un rezultat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxica31 spune:

Ai facut beta HCG?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Am facut azi dar dureaza 2 zile rezultatul...Deci maine pe la 16 stiu cat de cat...daca-s unu...daca-s doi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

iti tinem pumnii yarrina si asteptam cu toate nerabdatoare sa vedem cati ai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxica31 spune:



Hai Yarrina!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Fetelor cred ca sunt insarcinata!!! Am facut aseara un test de pp si azi dimineata inca 2 ca sa fiu sigura si au iesit pozitive!!!!!! Astept valoarea la beta sa vad el ce zice.
Nu va pot descrie ce simt...nu am vazut in viata mea un test pozitiv!!

Mergi la inceput