Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (55)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ce faceti dragelor mele** eu sunt al munca si ma bucur ca reusesc sa va scriue de aici ..ca acasa chiar nu mai am timp..mancare ordine..pe drumuri mereu.ca asai cand ai oamnei la munca...

acum am un stres dublu..sper ca bunul dumneyeu sa ne ajute sa vindem apartamentul unde stam mai repede..da doamne..sunt emotii mari,..caci vrem banii cash nu prin prima casa
e cea mai grea luna a noastra ed apna acum..dar vom trece noi si peste asta

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caciantoni spune:

SLAVIT SA FIE DOMANUL!


dragutelor si cipicah.......sinaxarul de azi......

http://www.calendar-ortodox.ro/luna/martie/martie04.htm


madalina - multumesc Bunului Dumnezeu, sunt bine.....am o perioada mai agitata la birou cu multe procese.....si dosare si lucrari......ieri am incercat sa va scriu si nu a fost trimis mesajul......

va imbratisez pe toate cu drag......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

caciatoni..doa,ne ajuta ce ma bucur ca am si eu cu cine vb aici pe limba mea..si eu sunt tot consilier juridic dar la o institutie publica..la fel procese multeee

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Livsy spune:

Buna dimineata si o zi binecuvantata! Tuturor...

Nike, daca ai facut o exceptie, poate mai faci una... si ne mai scrii... cum te mai simti_ Ti+ai mai revenit?

Cacianotni, ma bucur ca esti bine si multumesc pentru tot ce faci pentru noi!

Housepocket, ti-am scris (pe pm).

Deeva, iti tinem pumnii. Trage tare....

Pogonici, de ce trebuie sa vindeti apartamentul? Va mutati? N-am prea inteles. Daca nu te superi ca indraznesc sa intreb... Sa va ajute Bunul Dumnezeu!

Va imbratisez cu mult mult drag! Doamne Ajuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

Doamne ajuta!
fetele, stiu ca ca rugaciunea voastra ajuta.
puneti-l si pe sotul meu, Emanuel,care a ramas fara job.

din cauza ca am indraznit s aimi expeim parerea, moderatorii imi filtreaza orice mesaj si,oricum, nu apar cand postez, pe pagina principala.

la cate am pe cap, chiar nu ma intereseaza.totul e in grija lui Dumnezeu!
eu am intrat doar din respect pt voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

buna
Nike imi pare rau ca nu mai intri asa des. Mereu citeam cu drag postarile tale. Nu stiu ce s-a intamplat, dar sper sa te inseli si moderatorii sa nu fie asa "carcotasi".
un de la mine


In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

Caciatoni, ma bucur ca sunteti bine. off, serviciile astea....ne mananca atata timp si energie, dar si cand nu le ai....


Livsy, ai PM.

Cine mai vine in pelerinaj?




Mama lui Matei Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

Pogonici,te pot ajuta cu vinderea casei.da-mi un semn la nike974@yahoo.com

Zilele trecute gateam.imi era f rau,dar am continuat sa raman in bucatarie pt ca vroiam sa ii fac sotului meu o surpriza.
ma tot gandeam ca nu mai citesc acatiste,ca a fost o vreme cand stiam pe de rost Paraclisul maicii Domnului,dar ca acum, in nemernicia mea, l-am uitat si nu l-am mai facut d eani.

am avut urmatorul gand:Dumnezeu ne-a dat femeilor, noua, multe modalitati de a ne mantui.ca munca asta in bucatarie, daca e facuta cu iubire, din iubire, fara a astepta rasplata, atunci e rugaciune,ca trebuie sa o oferim lui Dumnezeu.mare bucurie mi-a adus gandul asta.

sa nu credeti ca sunt o femeie pentru care cratita e ultima mea salvare sociala.am 3 facultati, un doctorat, profesional sunt f bine.nu am de ce ma plange, slava Domnului.

asa ce m-am bucurat duhovniceste atunci!era modul meu de a ma ruga.eram fericita ca Dumnezeu mi-a dat aceasta posibilitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioannoula spune:

Fetelor sunt extrem de fericita!!! Ieri doctorul meu mi-a confirmat o sarcina de 5 saptamani jumatate. Inca nu ne batea inimioara, dar a zis ca nu e o problema, ca ii va bate saptamana viitoare. Nu am nici un fel de problema. Va multumesc din suflet!!!!! Si le urez tuturor aspirantelor la rolul de mamica sa aiva parte de bebelusi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioannoula

Fetelor sunt extrem de fericita!!! Ieri doctorul meu mi-a confirmat o sarcina de 5 saptamani jumatate. Inca nu ne batea inimioara, dar a zis ca nu e o problema, ca ii va bate saptamana viitoare. Nu am nici un fel de problema. Va multumesc din suflet!!!!! Si le urez tuturor aspirantelor la rolul de mamica sa aiva parte de bebelusi!!!


Felicitari ,sarcina usoara si la termen iti doresc !

DD ne-a daruit o minune 6+

Mergi la inceput